Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Iriska @ 2008 07 02, 09:43)
man asmeniskasi Alno, Ikea programos padejo susigiventi su projektu ap puse metu tai triniau , tai vel braiziau ir ne 2-3 variantus. Bet dabar jau zinau tiksliai kur kokia spintele bus kokios spalvos ir t.t.  wub.gif


man irgi labai padėjo, va dabar nueinu pas baldininkus ir žinau daug maž ko noriu ir kažkaip tvirčiau jaučiuosi savo nuomone reikšdama...
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 02, 08:52)
Po kol kas man profesionaliausiai pasirodė Alantas, paklausinėjo ko maždaug norėčiau, turputuką ant popieriaus pasibraižėm ir paėmus kontaktus dizainerė pažadėjo perskambinti, kai bus paruošus kelis variantus projektuko su preliminaria kaina...( iškarto pasakiau, kad nesu dar išsirinkus pas ką noriu darytis baldus ir nesiruošiu mokėti 4u.gif )



O su kuo Alante bendravai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 02, 08:11)
Na ir kur gi ta Ironge su savo virtuvytes nuotraukom  rolleyes.gif  Taip man idomu pamatyti vaizdeli  blush2.gif  ir virtuvini komplekta, ir ta ypatinga gartrauki, kaip jisai isiskomponuos  bigsmile.gif


biggrin.gif esu esu, jau tuoj tuoj biggrin.gif na jei ir nebaigsim visko dabar, tai bent jau tarpini vaizdeli nufotkinsiu parodysiu.
spinteles jau stovi kol kas su keliom skylem - technika reik pradet montuot

issiklijavom plyteles sienu, dabar su vyru gincijames, koki glaista rinktis, jis baisiausiai bijo sviesaus....

gal kuri zinot, kokia ten priemone yra padengti ta glaista, kad nesiteptu, lyg tokiu 'stiklo' sluoksniu?
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 02, 09:16)
gal kuri zinot, kokia ten priemone yra padengti ta glaista, kad nesiteptu, lyg tokiu 'stiklo' sluoksniu?

cia gal "delfinas'?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 07 02, 10:18)
cia gal "delfinas'?



delfinas lyg tais i glaista maisomas? mes jau glaista pirkom viskas viename, atsparesni, bet lyg girdejau kad yra kazkas, kas ant virsaus dar uzsitepa ir lyg stiklo sluoksniu padengia glaista. dvarcioniu keramikoj sake yra kazkoks, bet jie neturi, tai nezinom konkreciai net ko ieskot....
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 02, 09:26)
delfinas lyg tais i glaista maisomas? mes jau glaista pirkom viskas viename, atsparesni, bet lyg girdejau kad yra kazkas, kas ant virsaus dar uzsitepa ir lyg stiklo sluoksniu padengia glaista. dvarcioniu keramikoj sake yra kazkoks, bet jie neturi, tai nezinom konkreciai net ko ieskot....

nu mano zinios aisku 5 metu senumo, bet tais laikais tai delfina tepdavo ant siuliu...
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 02, 10:16)
biggrin.gif esu esu, jau tuoj tuoj  biggrin.gif na jei ir nebaigsim visko dabar, tai bent jau tarpini vaizdeli nufotkinsiu parodysiu.
spinteles jau stovi kol kas su keliom skylem - technika reik pradet montuot

Oi, kaip laukiu ax.gif Beje, neatsimenu ar pas jus bendra erdve virtuves su kambariu?
Ai jau paziurejau doh.gif Pas mus projekte bendra numatyta, tai dabar nesugalvoju kaip ja atskirti, kad butu ir bendra ir atskirai doh.gif
Jai fotkinsi, pasisteng ir visu pusiu pafotkinti, kad vaizdelis 360 laipsniu susidarytu biggrin.gif
Zinai, jau SB parodziau jusu gartrauki, tai vis zyziu, kad ir man tokio reikes blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 02, 09:59)
O su kuo Alante bendravai?  4u.gif


Pavardės tai nepasakysiu, nes nežinau čia ji mano duomenis užsirašė... Man tai realiai visai nesvarbu, svarbu, kad kaina būtų priimtina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 02, 10:31)
Oi, kaip laukiu  ax.gif  Beje, neatsimenu ar pas jus bendra erdve virtuves su kambariu?
Ai jau paziurejau  doh.gif  Pas mus projekte bendra numatyta, tai dabar nesugalvoju kaip ja atskirti, kad butu ir bendra ir atskirai  doh.gif
Jai fotkinsi, pasisteng ir visu pusiu pafotkinti, kad vaizdelis 360 laipsniu susidarytu  biggrin.gif 
Zinai, jau SB parodziau jusu gartrauki, tai vis zyziu, kad ir man tokio reikes  blush2.gif  lotuliukas.gif



beje, gartraukis, jei vyras turi rankas, tai pakankamai paprastai pasidaro, plius kainuoja mazai - gipso kartonas, ventiliautoriaus mechanizmas, na plius glaistas dazai.

isplanavimas sunkiai matysis is fotkiu, va toks planelis ir musu projekto - virtuve lyg ir atskirta, lyg ir bendra erdve. vidurine skiriamoji siena - is virtuves puses bus baras, o is svetaines puses - zidinys.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 02, 10:39)
Pavardės tai nepasakysiu, nes nežinau čia ji mano duomenis užsirašė... Man tai realiai visai nesvarbu, svarbu, kad kaina būtų priimtina biggrin.gif


Ten 2 yra: viena sviesiais plaukais jaunesne ir trumpais palukais vyresne? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 02, 10:46)
beje, gartraukis, jei vyras turi rankas, tai pakankamai paprastai pasidaro, plius kainuoja mazai - gipso kartonas, ventiliautoriaus mechanizmas, na plius glaistas dazai.

Ir vsio bigsmile.gif Nu geras, dabar tai tikrai tokio reikalausiu lotuliukas.gif Nes as galvojau kad cia tik karkasas pas jus, o paskiau dar tikras gartraukis i vidu slepsis, ot tundra doh.gif lotuliukas.gif O kokia apslab nudazet? Gal dar koia apdaila dejot, dekora? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 02, 11:08)
Ir vsio  bigsmile.gif  Nu geras, dabar tai tikrai tokio reikalausiu  lotuliukas.gif  Nes as galvojau kad cia tik karkasas pas jus, o paskiau dar tikras gartraukis i vidu slepsis, ot tundra  doh.gif  lotuliukas.gif  O kokia apslab nudazet? Gal dar koia apdaila dejot, dekora?  rolleyes.gif


spalva pas mus sienu yra 'tipo balta', tai ir gartrauki taip pat darbininkai kartu su sienom nudaze; kiek varciau internete, jie 99% balti, bet maciau graziu ta pacia spalva kaip siena dazytu gelsvu, rudu atspalviu irgi.

apdaila - aplink krasta planuojam tokia panasiai kaip zidiniams atbraila daryt, ir kartu dar toliau testi lentyneles, bet cia dar ateicia palikta, kol kas neskubam, gal dar ka nors persigalvosim...
as va is sito puslapio pavyzdziu vyrui rodziau, kokio as gartraukio noriu:
http://www.paradyz.c...a...Typ=16&gp=1
Atsakyti