Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 01, 20:21)
na .....
pasidalinkit ispudziais.  unsure.gif



nu tu malacius nuraminai mane.... nera ko cia zaisti daug su tuo alno...kai darysiuos firmoj ir susiprogramuosiu nuo..iki 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 01, 22:23)
nu tu malacius nuraminai mane.... nera ko cia zaisti daug su tuo alno...kai darysiuos firmoj ir susiprogramuosiu nuo..iki  4u.gif  cool.gif


nu jo tegu savo darba dirba profesionalai.
bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 01, 21:52)
va va iskilo paklausimas, tos kurios jau projektavosi virtuve su gamintojais, pasakykit jus man, ar ju programos rimtesnes nei ALNO?! labai noreciau tuo tiketi  g.gif  unsure.gif

Rimtesnės. Rimti gamintojai turi specializuotas programas, kurios jau čia buvo paminėtos. MB pamatęs Alno programą pasakė nesamonė. blush2.gif Ji tinka tik pažaidimams.

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 01, 22:21)
ai dar vienas klausimas ar tie baldziai turi nesiojamus kompus ir ar dirba su kompais klijento namuose???
kam teko tai matyti ar patirti?
pasidalinkit ispudziais.  unsure.gif

Nelabai įsivaizduoju kaip tai įmanoma. Juk brėžinuko sudėliojimas užima laiko, tai nejaugi sėdės pas klientą namuose valandą ar daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 01, 23:51)
Rimtesnės. Rimti gamintojai turi specializuotas programas, kurios jau čia buvo paminėtos. MB pamatęs Alno programą pasakė nesamonė.  blush2.gif  Ji tinka tik pažaidimams.
Nelabai įsivaizduoju kaip tai įmanoma. Juk brėžinuko sudėliojimas užima laiko, tai nejaugi sėdės pas klientą namuose valandą ar daugiau  g.gif


profesionalui manau tai neturetu buti problema puse valandos isiklausyti i klijento poreiki ir per pusvalandi projektuoti ant kompiuterio.
toks jo darbas.
betkokiu atveju per 15 minuciu nepriims uzsakymo.
smile.gif
Atsakyti
Na ir kur gi ta Ironge su savo virtuvytes nuotraukom rolleyes.gif Taip man idomu pamatyti vaizdeli blush2.gif ir virtuvini komplekta, ir ta ypatinga gartrauki, kaip jisai isiskomponuos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 01, 22:21)
na ta alno programele yra pakankamai vaikiska. padelioji spinteles, pastumdai is ai dar vienas klausimas ar tie baldziai turi nesiojamus kompus ir ar dirba su kompais klijento namuose???
kam teko tai matyti ar patirti?
pasidalinkit ispudziais.  unsure.gif

Na pas mane tai su kompu vieni buvo, kiti be..Cia nuo to priklauso kaip jis ziuri i darba ir i klienta. Atsibosdavo laukti kol kai ka pataiso kazkur ir vel perskaiciuoja kaina kai paparasydavau tu kas neturi su savimi kompo. doh.gif
Atsakyti
O mes vis dar tęsiam keliones per Kauno Baldų gamintojus...
Po kol kas man profesionaliausiai pasirodė Alantas, paklausinėjo ko maždaug norėčiau, turputuką ant popieriaus pasibraižėm ir paėmus kontaktus dizainerė pažadėjo perskambinti, kai bus paruošus kelis variantus projektuko su preliminaria kaina...( iškarto pasakiau, kad nesu dar išsirinkus pas ką noriu darytis baldus ir nesiruošiu mokėti 4u.gif )

Skryniuje gal ir gražiai ir maloniai aptarnavo, turėjo panašų užsakymą, tai ir kaina iškarto pasakė, bet labai jau ilgi terminai (2-3mėn.)

Dar buvom šią savaitėlę Tau baldis( nieko gero, net išstatytose spintelėse plika akimi matosi trūkumai), "Ievų takas" visai nieko, bet nėra to ko man reikėjo verysad.gif

Kartu toks pastebėjimas, kad nedidelės firmelės paskaičiuoja beveik tokia pat kaina tik garantija pas juos mažesnė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 02 liepos 2008 - 07:54
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 01, 21:51)
Nelabai įsivaizduoju kaip tai įmanoma. Juk brėžinuko sudėliojimas užima laiko, tai nejaugi sėdės pas klientą namuose valandą ar daugiau  g.gif

va butent
linuxe1981 > meistrai paprastai atvaziuoja pas zmones, viska tiksliai pasimatuoja, apsiklausineja ko nori klientas ir tada jau savo darbo vietose delioja projektelius, apsvarsto ne viena varianta.
mes pamenu ne karta vazinejom pas meistrus i ofisa ir derinom projekta kol galiausiai radom geriausia sprendima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 07:24)
profesionalui manau tai neturetu buti problema puse valandos isiklausyti i klijento poreiki ir per pusvalandi projektuoti ant kompiuterio.
toks jo darbas.
betkokiu atveju per 15 minuciu nepriims uzsakymo.
smile.gif

Asmeniškai aš nenorėčiau, kad "profesionalas" įsiklausęs į mano poreikius dar pusvalandį ar valandą sėdėtų mano namuose ir dėliotų brėžinuką. doh.gif Vistiek iš karto nepriimi sprendimo, turi susigyventi su brėžinuku. Ir paprastai vėliau dar reikia keisti ką nors. Blogiau, kai išvis to brėžinio nebūna, o tik papaišymas ant popieriaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 02 liepos 2008 - 08:42
man asmeniskasi Alno, Ikea programos padejo susigiventi su projektu ap puse metu tai triniau , tai vel braiziau ir ne 2-3 variantus. Bet dabar jau zinau tiksliai kur kokia spintele bus kokios spalvos ir t.t. wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 02, 09:39)
tik papaišymas ant popieriaus  doh.gif


O tai ką šiais laikais dar vistiek iš popieriaus rankos pabraižymo daro baldus g.gif Niujau visai glūduma, mes ne baldininkės ir tai Alno programike pasibraižom,o baldininkai tik popieriukyje doh.gif Niu nesąmonė, čia ne baldininkai,o vaikų darželis tada...
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 02, 08:48)
O tai ką šiais laikais dar vistiek iš popieriaus rankos pabraižymo daro baldus g.gif Niujau visai glūduma, mes ne baldininkės ir tai Alno programike pasibraižom,o baldininkai tik popieriukyje doh.gif Niu nesąmonė, čia ne baldininkai,o vaikų darželis tada...

nu as sutikciau kad man ir zodziu papasakotu, jei jie kokybiskai ir pigiai padarytu pacia virtuve biggrin.gif
manau ne programose esme...


o del tu kompu pas klienta, tai as isivaizduoju... pas mane siuo metu dirba dazytojai, plytelistas... garsu ir ne paciu svelniausiu tikrai nemazai... dulkių dar daugiau... stalo ir kedes - 0 vnt... ateina pas mane su laptopu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 02 liepos 2008 - 08:56