Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(a79 @ 2008 07 01, 10:39)
Kiba aš dabar atsimenu tas dureles  doh.gif Nugis teoriškai, turėtų būt šviesios, a vat, kaip gausis praktiškai  g.gif



tai pažiūrėk www prismint smile.gif

QUOTE(a79 @ 2008 07 01, 10:39)

O tu su tais stalviršiais man infarktą įvarysi, ne kitaip  doh.gif PAs mane prie vienos sienos visi vamzdžiai, filtrai ir pan., tai galvojau, kad padarysiu paprastai, kad nereiktų nieko pjaustyt, nedastumsiu spintelių iki pat sienos ir tik stalviršį užleisiu ir bus gerai. Ten vistiek pas mane langas ir pakabinamų spintelių tikrai nebus  lotuliukas.gif Tad nereiks nieko lygiuot...
BEt jei sakai, kad su tais stalviršiais tokia bėda  g.gif Vėl galvosūkis  doh.gif
O kaži kaip tie dirbtinio akmens? GAl pigiau nei natūralaus, bet vistiek piniginei graudu  verysad.gif Sakau, gal tą dalį kur sutaupysiu pačiai virtuvei, skirt stalviršiui?



dirbtinis dar brangiau, nei natūralus akmuo. aš visus variantus išsinagrinėjau, ir galiu pasakyti, nusipirkus taip pigiai virtuvę, stalviršiui tikrai gaila tokių pinigų, todėl likau prie laminato. aš išranki, tai tik vienoj vietoj radau norimą spalva, jei nori, galiu pažiūrėt kuriso firmos turėjo 65-75 cm pločio, kurie tau turbūt bus tinkamiausi, gal tau tie tiks ir nereiks sukti galvos.
Atsakyti
Nugi nesigauna man su ta alno programa, tai susinervinau ir issikvieciau kad patys meistrai suprojektuotu lotuliukas.gif . Tai ketvirtadieni jie sake pasirodys. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 01 liepos 2008 - 13:24
Kas liecia plyteles, tai jas geriau klijuoti kai spinteles jau kabo, taip labiau galima priderinti plyteliu rasta prie virtuves, isvengsite plyteliu pazeidimu kurie kartais atsiranda kabinant spinteles ir pacias spinteles bus kur kas maziau problemu pakabinti. O be to kai pas jus jau bus isklijuotos plyteles tai spinteles ik taip kabinti ir galesit o jei jos bus dar neisklijuotos tai dar turesit galimybe jas kiek pakelti arba nuleisti pagal realu vazda, o ir apskritai zinoma skonio reikalas bet mes rinkomes sienini skyda o ne plyteles. (skydas tokios pat medziagos ir spalvos kaip ir stalvirsis).
Ir dar viena paslaptis del IKEA. Tipo skandinavu firma, taciau nemazai ju baldu gaminama ovz. Vilniaus baldu kombinate, tik uzdedama ikea zenklai.
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 01, 15:37)
Ir dar viena paslaptis del IKEA. Tipo skandinavu firma, taciau nemazai ju baldu gaminama ovz. Vilniaus baldu kombinate, tik uzdedama ikea zenklai.


niu ne paslaptis... aš praeitoj temoj rašiau - furnitūra Bliumo, durelės kinietiškos, itališkos, ir dar matyt kaip kam pakliūva , o korpusų dauguma Lenkijon vežamų lietuviški.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 01, 15:41)
niu ne paslaptis... aš praeitoj temoj rašiau - furnitūra Bliumo, durelės kinietiškos, itališkos, ir dar matyt kaip kam pakliūva , o korpusų dauguma Lenkijon vežamų lietuviški.

Na visu temu perskaityti neimanoma. smile.gif
Atsakyti
Virtuvės buitinės technikos galima susipirkti elektroniniame prekybos centre pigu.lt
http://pigu.lt/buiti...uitine_technika
Kadangi vietiek ketiname pirkti Elektroliuks'ą labai apsidžiaugiau pamačius kaitlentę ir šaldytuvą. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kodel butent elektrolix?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 30, 21:53)
.
rekomendavau jau kelioms supermamoms.
tongue.gif

tai prasom dar syki rolleyes.gif

QUOTE(a79 @ 2008 07 01, 10:39)
O tu su tais stalviršiais man infarktą įvarysi, ne kitaip  doh.gif PAs mane prie vienos sienos visi vamzdžiai, filtrai ir pan., tai galvojau, kad padarysiu paprastai, kad nereiktų nieko pjaustyt, nedastumsiu spintelių iki pat sienos ir tik stalviršį užleisiu ir bus gerai. Ten vistiek pas mane langas ir pakabinamų spintelių tikrai nebus  lotuliukas.gif Tad nereiks nieko lygiuot...
BEt jei sakai, kad su tais stalviršiais tokia bėda  g.gif Vėl galvosūkis  doh.gif

as gi apie ta pati jau ir rasiau doh.gif tikras galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
va va iskilo paklausimas, tos kurios jau projektavosi virtuve su gamintojais, pasakykit jus man, ar ju programos rimtesnes nei ALNO?! labai noreciau tuo tiketi g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 01, 21:52)
va va iskilo paklausimas, tos kurios jau projektavosi virtuve su gamintojais, pasakykit jus man, ar ju programos rimtesnes nei ALNO?! labai noreciau tuo tiketi  g.gif  unsure.gif



nzn kaip koks gamintojas. bet pas rimtus tikrai rimtesnes ir programos. mano dizaineris dirbo su pro 100 ir Kitchendraw 5.0.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 01, 20:00)
nzn kaip koks gamintojas. bet pas rimtus tikrai rimtesnes ir programos. mano dizaineris dirbo su pro 100 ir Kitchendraw 5.0.



nu man tie skaiciai cia nieko nesako mastau.gif bet tikeciausi vaizda ekrane pamatyti ir su spalvom ir smulkmenom pries uzsakant... cool.gif
Atsakyti
na ta alno programele yra pakankamai vaikiska. padelioji spinteles, pastumdai is vienos vietos i kita. ir tiek o jei reikia sukurti spintele kokia paciam o jos nera tenykstese bibliotekose? idomu ar tai imanoma su alno programa.
tarkim noriu metrines pastatomos su durelemis spinteles su trimis stalciais...
ar pan.
su pro 100 programa pasidaryti gali visas spinteles kokias tik nori.
Papildyta:
QUOTE(uogute @ 2008 07 01, 22:04)
nu man tie skaiciai cia nieko nesako  mastau.gif  bet tikeciausi vaizda ekrane pamatyti ir su spalvom ir smulkmenom pries uzsakant...  cool.gif


na as suprantu mes lietuviai materialistai bet tu zek nevien i skaicius, bet dar ir i zodi pries skaicius tai yra programu pavadinimai.
su tom programom ir daromas tas vaizdas.
Papildyta:
nu jo, o dizaineris dar tiketusi pamatyti ir kelis skaicius savo pinigineje. biggrin.gif
Papildyta:
ai dar vienas klausimas ar tie baldziai turi nesiojamus kompus ir ar dirba su kompais klijento namuose???
kam teko tai matyti ar patirti?
pasidalinkit ispudziais. unsure.gif
Atsakyti