Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif


man patinka... O kokia jus mieste? kiek viso kainavo, kiek lauket ir kur daret? rolleyes.gif
QUOTE(Povilas @ 2008 06 30, 08:46)
Sveikos. Na visu pirma pasakysiu jog pats neatstovauju nei vienos is tu imoniu, tiesiog tiek as, tiek mano gimines (ir dar pora draugu) pirko iranga toje imoneje o gaminosi antrojoje. Tad nepersu, o tiesiog siulau variantus kurie yra neblogi, nes kam permoketi uz daikta. O ten buvo gerai pastebeta jie puslapio neturi, puslapi turi tik ju kauno padalinys. Juk sakiau jie nera salonas, jie didmenininkai. Ir pas juos irangos pirkti reikia jau issiaiskinus kainas kitur ir issirinkus modeli, nes pas juos apziureti irangos negalesit. Ten tiesiog irangos sandelys is kurio skirsto.

o tai kokia ta baldu firma?

QUOTE(ar_ba_ta @ 2008 06 30, 18:32)
Gal kas galite patarti koki virtuves baldu gamintoja?
Man reikia, kad pagamintu nedidelius 3 metru virtuves baldus, nenoriu nieko ypatinga tik, kad butu normalios kokybes. Pasiteiravau pas kelis didziuosius virtuves baldu gamintojus, tai tokie baldukai virs 7 tukst lt. O man butu prieinami per puse  (mazdaug 3,500 lt). Gal ka rekomenduosit?  mirksiukas.gif

nu ir man panasiai Kaune butu idomu. iki kokiu 5tukst butu idealu
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 30, 21:13)
man patinka... O kokia jus mieste? kiek viso kainavo, kiek lauket ir kur daret?  rolleyes.gif

o tai kokia ta baldu firma?
nu ir man panasiai Kaune butu idomu. iki kokiu 5tukst butu idealu


.
rekomendavau jau kelioms supermamoms.
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2008 06 30, 20:56)
mergaites! HELP! ar labai nepraktiskas sviesus stalvirsis? na, ar jis ilgaamzis? ar labai ibrezimai matosi, ar labai tepliojasi nuo raudono vyno, burokeliu, ar siaip ko?

tiesiog baisiai pasimetus esu dabar..  doh.gif


Jei dirbtinio akmens, tai jis gan lepus. Pakankamai lengvai braizosi. KAs del vyno ar buroku, tai jei laikysi pora dienu, isigers, o jei ne- neisigers. Tiesa, jis gerai sveiciasi pasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 06 30, 21:56)
Jei dirbtinio akmens, tai jis gan lepus. Pakankamai lengvai braizosi. KAs del vyno ar buroku, tai jei laikysi pora dienu, isigers, o jei ne- neisigers. Tiesa, jis gerai sveiciasi pasta  mirksiukas.gif


ne ne, ne dirbtinio akmens.. nugi paprstas stalvirsis butu, tik vienspalvis, toks gal sviesiai sviesiai kreminis..
Atsakyti
na, ir mano nuotraukytės jau greit turėtų pasirodyti... pagaliau mums atvežė tą nelemtą mėnesį lauktą stalviršio laminatą!

vyras pradėjo rink virtuvytę, nerealiai džiaugiasi, Ikejos viskas apgalvota, beveik niekur nereikia varžtelių, susirenka kaip konstruktorius. o ir furnitūra tikrai Bliumo pasirodo. jau kaip maloniai užsidarinėja stalčiai, ne tas žodis.... ujjj, kaip nekantru !!
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 06 30, 22:48)
na, ir mano nuotraukytės jau greit turėtų pasirodyti... pagaliau mums atvežė tą nelemtą mėnesį lauktą stalviršio laminatą!

vyras pradėjo rink virtuvytę, nerealiai džiaugiasi, Ikejos viskas apgalvota, beveik niekur nereikia varžtelių, susirenka kaip konstruktorius. o ir furnitūra tikrai Bliumo pasirodo. jau kaip maloniai užsidarinėja stalčiai, ne tas žodis.... ujjj, kaip nekantru !!



Laukiam laukiam 4u.gif Ypač aš lotuliukas.gif
MAno MB vis savo gieda, kai grindis susidėsim, tada ir virtuvės važiuosim parsivežt doh.gif O kaip man tas grindis išsirinkt, jei mano virtuvė dar IKEJOJ stovi ir aš neatsimenu net jos spalvos g.gif Tik žinau, kad tikrai man jos reikia unsure.gif
Užburtas ratas.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:09)
Aš prisijungiu prie tų, kurios UŽ užapvalintas lentynėles  drinks_cheers.gif Man gražu, o ir Rodykit balkius, kurios turit  mirksiukas.gif Virtuvėse ypač  lotuliukas.gif ir ne tik


na šiandien ryte lekdama i darba prigriebiau pora foto, bandysiu siusti AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, atsimenu, kad apie tai kalbėjote, bet tada neužfiksavau, o dabar neatrandu. Iki šiol maniau, kad iš pradžių klijuojamos virtuvėje ant sienų plytelės ir tada surenkami baldai. Vakar išgirdau, kaip kažkas sakė, kad va atvežė virtuvę, surinko, dabar liko plyteles išklijuoti. Tai kaip iš tikrųjų yra daroma? Kas po ko? blush2.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neffertite_: 01 liepos 2008 - 07:43
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 01, 08:42)
Mergaitės, atsimenu, kad apie tai kalbėjote, bet tada neužfiksavau, o dabar neatrandu. Iki šiol maniau, kad iš pradžių klijuojamos virtuvėje ant sienų plytelės ir tada surenkami baldai. Vakar išgirdau, kaip kažkas sakė, kad va atvežė virtuvę, surinko, dabar liko plyteles išklijuoti. Tai kaip iš tikrųjų yra daroma? Kas po ko?  blush2.gif  mirksiukas.gif  4u.gif


žinoma geriau gal plytele iš anksto susiklijuot, bet reikia žinoti kaip bus spintelės, kokiuose aukščiuose ir pan....
na mums pirma spinteles sukabino, vėliau (kai rasim laiko išsirinkt plyteles) susiklijuosim plyteles....vyras sakė,kad nebus problemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 01, 00:29)
Laukiam laukiam  4u.gif Ypač aš  lotuliukas.gif
MAno MB vis savo gieda, kai grindis susidėsim, tada ir virtuvės važiuosim parsivežt  doh.gif O kaip man tas grindis išsirinkt, jei mano virtuvė dar IKEJOJ stovi ir aš neatsimenu net jos spalvos  g.gif Tik žinau, kad tikrai man jos reikia  unsure.gif
Užburtas ratas.


žinau žinau smile.gif
o jūs kokia spalvytę išsirinkot durelių? ir kokių grindų norit?
aš pvz grindis derinau su sienų plytelėmis ir šiek tiek su stalviršiu, o durelės natūralaus medžio, tai ypatingai derinti jų nereikėjo, medis yra medis.

beje, vienas pastebėjimas su į Lietuvą vežamais laminuotais stalviršiais - nu typ top 60 cm, kaip ir spintelių plotis, nė kiek stalviršis neišsikiša. nežinau, ar čia minusas ar ne, pažiūrėsim, aš iš 65 cm stalviršių nieko čia Lietuvoj neišsirinkau, tai kaip ir kito varianto nebuvo. o IKEA standartas man atrodo 62 cm.
Papildyta:
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 01, 08:42)
Mergaitės, atsimenu, kad apie tai kalbėjote, bet tada neužfiksavau, o dabar neatrandu. Iki šiol maniau, kad iš pradžių klijuojamos virtuvėje ant sienų plytelės ir tada surenkami baldai. Vakar išgirdau, kaip kažkas sakė, kad va atvežė virtuvę, surinko, dabar liko plyteles išklijuoti. Tai kaip iš tikrųjų yra daroma? Kas po ko?  blush2.gif  mirksiukas.gif  4u.gif



daroma ir taip ir taip. man antrasis variantas patikimiau - bus mažiau siurprizų, jei išklijuosi jau prie pastatyto virtuvinio, vis tiek žymiai aiškiau kas kur ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 06 30, 23:48)
ujjj, kaip nekantru !!


Isivaizduoju 4u.gif Nu laukiam laukiam nuotrauku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 01, 08:38)
žinau žinau smile.gif
o jūs kokia spalvytę išsirinkot durelių? ir kokių grindų norit?
aš pvz grindis derinau su sienų plytelėmis ir šiek tiek su stalviršiu, o durelės natūralaus medžio, tai ypatingai derinti jų nereikėjo, medis yra medis.

beje, vienas pastebėjimas su į Lietuvą vežamais laminuotais stalviršiais - nu typ top 60 cm, kaip ir spintelių plotis, nė kiek stalviršis neišsikiša. nežinau, ar čia minusas ar ne, pažiūrėsim, aš iš 65 cm stalviršių nieko čia Lietuvoj neišsirinkau, tai kaip ir kito varianto nebuvo. o IKEA standartas man atrodo 62 cm.


Kiba aš dabar atsimenu tas dureles doh.gif Nugis teoriškai, turėtų būt šviesios, a vat, kaip gausis praktiškai g.gif

O tu su tais stalviršiais man infarktą įvarysi, ne kitaip doh.gif PAs mane prie vienos sienos visi vamzdžiai, filtrai ir pan., tai galvojau, kad padarysiu paprastai, kad nereiktų nieko pjaustyt, nedastumsiu spintelių iki pat sienos ir tik stalviršį užleisiu ir bus gerai. Ten vistiek pas mane langas ir pakabinamų spintelių tikrai nebus lotuliukas.gif Tad nereiks nieko lygiuot...
BEt jei sakai, kad su tais stalviršiais tokia bėda g.gif Vėl galvosūkis doh.gif
O kaži kaip tie dirbtinio akmens? GAl pigiau nei natūralaus, bet vistiek piniginei graudu verysad.gif Sakau, gal tą dalį kur sutaupysiu pačiai virtuvei, skirt stalviršiui?

Vyras mane į miltus sutrins doh.gif Aš jam jau tiek priskiedžiau, kaip čia mes sutaupysim, ir kaip greitai viskas bus, bet kai luobtels realybė dėl stalviršio per galvą ir piniginę .... Liksiu tik miražas po visų statybų unsure.gif

Macarena, jurguliux, ačiū už fotkes. KAi jau pas mane balkiai kabės gal ir aš išdrįsiu pasirodyt blush2.gif Jei ten, aišku nebus visiška nesąmonė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 01 liepos 2008 - 09:41