Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 30, 12:04)
Dėkui jums labai!!
O pas ką yra grindinis šildymas, klausimėlis jums (nors biškį ir ne į temą), ar kambariuose kur yra  grindinis šildymas ventiliacijas darote?


Del virtuves:
Gyvenam fabijoniskese ir pas mus aplamai nera gartraukio ir nieko tokio. Todel nematau chia bedos, plius virtuve aplklijuota tapetais ir nieko.

Kas lieca ventiliaciaj, mes darome name, ka dis kievieno kambario butu ventiliacija. Dabar galvojame kaip cia padarius, kad silto oro netrauktu i ja ziema. Gal groteles uzdaromas reikes montuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 06 22, 10:54)
Gražu - viskas suderinta ir skoninga, spalvytė irgi  thumbup.gif (kanangi aš tamsių baldų gerbėja).
Klausimėlis - jūsų indaplovė įmontuojama? Klausiu, nes pabodo galvą sukti: dabar nepirksim indaplovės, bet ketinau pasidaryti šalia kriauklės spintelę ir ateityje ją ten įtalpinti, bet sako, kad nebus taip galima, tiksliau viskas galima, bet stalviršį reikės keisti, kad ją ten įdėti. Taip ir nesusigaudau, ar pasilikti vietos tai indaplovei ar čia tas variantas - jei ne dabar, tai niekad  verysad.gif


o kodėl stalviršį reikės keist? mes dabar nenusipirkę indaplovės, tiesa dėsim skabimo mašiną ten laikinai, bet jei ne ją, tai tiesiog būtume jai skirtas dureles užkabinę. mūsų draugai irgi iš buvusios spintelės, pasidarė indaplovę neseniai. niu dureles gal reikės keist, žiūrint, ką vietos jos dabar darysit.
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 06 30, 13:08)
nueik i tema miegamojo lovos, ten Macarena idejus savo miegamojo lova, tai paziurek i lubas ax.gif kazkas panasaus kaip tu pasakojei bigsmile.gif (11psl blush2.gif )


Ačiū, einu žiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 15:59)
Ačiū, einu žiūrėt  4u.gif



Aciu dute, kad uz mane surasei 4u.gif 4u.gif
a79, jei nori, as vakare tau emailu ryskesniu fotkiu galiu atsiust, kaip atrodo balkiai, miegamam, vonioj, vaiku kambariuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 06 30, 15:11)
Aciu dute, kad uz mane surasei  4u.gif  4u.gif
a79, jei nori, as vakare tau emailu ryskesniu fotkiu galiu atsiust, kaip atrodo balkiai, miegamam, vonioj, vaiku kambariuose  mirksiukas.gif


Parašiau žinutę 4u.gif Ir net ne vieną lotuliukas.gif
Atsakyti
tuscia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povilas: 30 birželio 2008 - 15:50
QUOTE(oziarage @ 2008 06 29, 20:43)
Nesupyk, bet man tos uzapvalintos lentynos tai jau atgyvena...Tik nesupykkk schmoll.gif



man užapvalitos lentynos apskritai irgi nepatinka, bet šitoj konkrečioj situacijoj tai nematau kas dar geriau galėtų pasitarnauti perėjimui iš šaldytuvo spintos į bendrą erdvę. tai man atrodo visai gražu. gal žinoma kokios matinio stiklo užapvalintos durelės, pvz., niu bet kainuoja....

o man dar spalvytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galite patarti koki virtuves baldu gamintoja?
Man reikia, kad pagamintu nedidelius 3 metru virtuves baldus, nenoriu nieko ypatinga tik, kad butu normalios kokybes. Pasiteiravau pas kelis didziuosius virtuves baldu gamintojus, tai tokie baldukai virs 7 tukst lt. O man butu prieinami per puse (mazdaug 3,500 lt). Gal ka rekomenduosit? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ar_ba_ta: 30 birželio 2008 - 17:35
QUOTE(ar_ba_ta @ 2008 06 30, 18:32)
Gal kas galite patarti koki virtuves baldu gamintoja?
Man reikia, kad pagamintu nedidelius 3 metru virtuves baldus, nenoriu nieko ypatinga tik, kad butu normalios kokybes. Pasiteiravau pas kelis didziuosius virtuves baldu gamintojus, tai tokie baldukai virs 7 tukst lt. O man butu prieinami per puse  (mazdaug 3,500 lt). Gal ka rekomenduosit?  mirksiukas.gif


o kokiam cia mieste?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 30, 18:36)
o kokiam cia mieste?

vilniuje
Atsakyti
mergaites! HELP! ar labai nepraktiskas sviesus stalvirsis? na, ar jis ilgaamzis? ar labai ibrezimai matosi, ar labai tepliojasi nuo raudono vyno, burokeliu, ar siaip ko?

tiesiog baisiai pasimetus esu dabar.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 06 30, 07:04)
turiu klausimeli... kiek mazdaug kainuoja (už metra) dbr pasigaminti virtuves baldus. nes turiu pasiulyma nusipirkti virtuviniu baldu komplekta uz mazesne kaina, taciau jie nelabai man patinka (klasikinio stikiaus) . tai va dbr man ir idomu kiek kainuotu pasigaminti, jei daug brangiau, tai pirkciau tuos...  ax.gif

as cia vieno irengimo virtuvej buvau uzsimanius... nu nieko mandro... tik auksto cargo krepšio... tai man beginis 30 cm butu kainave kokius min 1800 lt lotuliukas.gif

QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 30, 10:42)
Sveikos.

Bliamba, skubus klausimas iškilo, tikiuosi padėsite man. Jau tiek daug padejotė.  mirksiukas.gif

Žodžiu, virtuvėje nėra pas mus niekur angos gartraukio ventiliacijai. Kai pirkome namą, šeimininkas mums sakė, kad iškviesim tipo kažką, atvažoiuos, tiesiai išmuš skylę į lauką, pravesime gartraukio vamzdį ir tai bus gartraukio ventiliacija. Bet MB dabar visas iš proto eina, nžn net su kuo pasikonsultuoti, sako, kad taip niekas nedaro, kad šaltį trauks žiemą ir t.t. O šiaip visos ventiliacijos toje sienoje, kuri nuo virtuvės dar per vieną sieną, t.y. per WC.  doh.gif Ką patarsite? Kaip pas jus padarytos gartraukio ventiliacijos? Padėkite prašau greičiau.  blush2.gif

pas mus tik ka perbedė į stogą... bet ten ne šiaip vamzdis, ten dar kazkokia "galva" ant jo uzmauta. tai tikiuosi kad visks bus liuks.
Atsakyti