Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kycia @ 2008 06 30, 10:51)
Sveikos, pradejom ir mes is anksto planuotis, kokia bus nauja virtuve. smile.gif vizija turim, tik gadina vaizda tai, kad tures kabeti duju koloneje virtuveje ir tam tikroje vietoje, pasirinkti jos negalesime...ir dar jos paslepti nelabai bus galima- nes saugumo sumetimais taip reikia...

na bet. Norejau paklausti, kaip vadinasi tas toks...dirbtinis akmuo, is kurio yra islietos kriaukles kartu su stalvirsiu? Kokia jo beginio metro kaina?  4u.gif

musu virtuves sienos bus  3x 1,8 vadinasi, atmetus sandytuvo plota, lieka 3,6 m to stalvirsio  g.gif  bigsmile.gif paskaiciavom, kad su saldytuvais ir t.t. toks daiktas turetu atsieiti apie 17 000 lt  unsure.gif


taip ir vadinas -dirbtinis akmuo - jis yra liejamas, kaina tikro akmens skaiciuojasi nuo 900lt, dirbtinio beveik nesiskiria, kuo sudetingesnis isliejimas (pvz, uzsilenkimas, kriaukle ir t.t.) tuo kaina didesne
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif

O man kaip tik labai patiko ta virtuvele thumbup.gif Nu jinai tokia beveik visa mano skonio ir tikrai bendras vaizdas labai harmoningas rolleyes.gif Viskas labai graziai suderinta. Man siaip daug graziau uzpvalinti kampai, negu daugelio cia demonstrojamis kvadratines modernios virtuves ax.gif Nors aisku dar neaisku kokia mano bus kazkada, gal ir kvadratine moderni doh.gif lotuliukas.gif bet siaip tokios nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 06 30, 12:18)
O man kaip tik labai patiko ta virtuvele  thumbup.gif  Nu jinai tokia beveik visa mano skonio ir tikrai bendras vaizdas labai harmoningas  rolleyes.gif  Viskas labai graziai suderinta. Man siaip daug graziau uzpvalinti kampai, negu daugelio cia demonstrojamis kvadratines modernios virtuves  ax.gif  Nors aisku dar neaisku kokia mano bus kazkada, gal ir kvadratine moderni  doh.gif  lotuliukas.gif  bet siaip tokios nenoreciau  schmoll.gif

blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš prisijungiu prie tų, kurios UŽ užapvalintas lentynėles drinks_cheers.gif Man gražu, o ir neugalvoju kito būdo, kaip užbaigimą padarytą, kad nebūtų labai kampuota.

Jurguliux, man tavo virtuvė thumbup.gif Dabar dar lubas parodyk, vienojk fotkėj lygu balkiai matosi g.gif Mano vyras, svaigsta dėl balkių, tik bijau kad vizualiai labai lubų nežemintų mirksiukas.gif

Biškį ne į temą, bet vaikų kambary teks porą balkių dėt. Nes "proto bokšai" sumąstėm pakabinamas lubas daryt, o kad prie jų nieko nebeis pakabint, tai ir nedabangavo doh.gif
Rodykit balkius, kurios turit mirksiukas.gif Virtuvėse ypač lotuliukas.gif ir ne tik
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:09)

Rodykit balkius, kurios turit  mirksiukas.gif Virtuvėse ypač  lotuliukas.gif ir ne tik


Pas mus visam antram aukste balkiai palikti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:09)
Rodykit balkius, kurios turit  mirksiukas.gif Virtuvėse ypač  lotuliukas.gif ir ne tik


balkiai pas mus tik virtuvej, nes nemaza patalpa, dar zidinukas stovi...
dabar turiu tik tokia foto, namie paieskociau daugiau ax.gif user posted image
Atsakyti
Gerai, kai tų balkių "natūraliai" buvo lotuliukas.gif Pas mus jų nerasta, bet norim "prisiprojektuot", tik bijau, kad nebūtų ne į temą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:26)
Gerai, kai tų balkių "natūraliai" buvo  lotuliukas.gif Pas mus jų nerasta, bet norim "prisiprojektuot", tik bijau, kad nebūtų ne į temą  unsure.gif


mes dejom naujai juos...pirma dejom lenteles, paskui prisuko balkius...ui su vyreliu vargelio turejom doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 30, 12:26)
balkiai pas mus tik virtuvej, nes nemaza patalpa, dar zidinukas stovi...
dabar turiu tik tokia foto, namie paieskociau daugiau ax.gif user posted image


Ačiū, už tokią greitą reakciją 4u.gif Man tai gražu. Bet dar klausimų turiu, o pas tave lubos medinės? Be jokių tinkuotų intarpų? Nelabai čia aiškiai nusakiau, bet pas mane, jau nutinkuotos lubos ir ant jų dar galvoju balkius uždėt. Tarpuose matysis tinkas doh.gif Tik bijau nusigrybaut...o čia tai jau didelio talento tikrai nereikia lotuliukas.gif
Jurguliux, gulk ant grindų ir fotkink lubas blush2.gif lotuliukas.gif

Ironge, kaip virtuvės reikalai? DAr neturim realaus vaizdo blush2.gif ?

Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:30)
Ačiū, už tokią greitą reakciją  4u.gif Man tai gražu. Bet dar klausimų turiu, o pas tave lubos medinės? Be jokių tinkuotų intarpų? Nelabai čia aiškiai nusakiau, bet pas mane, jau nutinkuotos lubos ir ant jų dar galvoju balkius uždėt. Tarpuose matysis tinkas  doh.gif Tik bijau nusigrybaut...o čia tai jau didelio talento tikrai nereikia  lotuliukas.gif
Jurguliux, gulk ant grindų ir fotkink lubas  blush2.gif  lotuliukas.gif


pas mus buvo, senos medines lubos, jokiu tinku.......
na esu maciusi kavinese tas tinkuotas lubas ir balkius.....na net nzn.... g.gif na nebent dar kur medi ilieti,kad sietusi su kuo.....pas mus ir duris gryno azuolo, ir stalas, ir kedes.....
bandysiu vakare prigult ir parodyti tau jas, nors lyg namie foto turiu, tad jei turesiu laiko ,ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 30, 12:35)
pas mus buvo, senos medines lubos, jokiu tinku.......
na esu maciusi kavinese tas tinkuotas lubas ir balkius.....na net nzn.... g.gif  na nebent dar kur medi ilieti,kad sietusi su kuo.....pas mus ir duris gryno azuolo, ir stalas, ir kedes.....
bandysiu vakare prigult ir parodyti tau jas, nors lyg namie foto turiu, tad jei turesiu laiko ,ikelsiu mirksiukas.gif



Na mano balkiai virtuvėj turėtų susišauk su laiptais ir pora "kolonų" (pas mane virtuvė bendroj erdvėj, tokioj kaip ir nišoj.
O tos kolonos tai durnas daiktas pas mane doh.gif TOkie metaliniai du stulpai prie laiptų, laikantys viršutinę perdangą, tai juos reikėjo arba aptinkuot, arba medžiu apkalt. Tai dabar ir ieškau su kuomn "suporuot" tuos medinius stulpus dabar, manau, kad su balkiais derėtų... TAi va ir išradinėjam dviratį.
Nors dar pačios virtuvės nė projekto neturiu, o sakiau, kad jau Jonines savuos namuos švęsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 30, 13:30)
Ačiū, už tokią greitą reakciją  4u.gif Man tai gražu. Bet dar klausimų turiu, o pas tave lubos medinės? Be jokių tinkuotų intarpų? Nelabai čia aiškiai nusakiau, bet pas mane, jau nutinkuotos lubos ir ant jų dar galvoju balkius uždėt. Tarpuose matysis tinkas  doh.gif Tik bijau nusigrybaut...o čia tai jau didelio talento tikrai nereikia  lotuliukas.gif
Jurguliux, gulk ant grindų ir fotkink lubas  blush2.gif  lotuliukas.gif

Ironge, kaip virtuvės reikalai? DAr neturim realaus vaizdo  blush2.gif ?

nueik i tema miegamojo lovos, ten Macarena idejus savo miegamojo lova, tai paziurek i lubas ax.gif kazkas panasaus kaip tu pasakojei bigsmile.gif (11psl blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 30 birželio 2008 - 13:09