Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 30, 09:29)
viskas labai faina.
kazkam uzkliuvo dureliu rastas. tai vert. tai hor.
horizontalus rastas tik ant mazesniu dureliu.
na man irgi tai uzkliuvo bet pagalvojau kaip atrodytu jei butu visur vertikalus rastas, manau nebutu grazu.
arba stalciu rastas vertikaliai na nesamone butu.
kaikurios detales taip yra ir pjaunamos rastas pagal ilgaja krastine.
na kas man uzkliuvo tai tik ta deze saldytuvui. nzn kaip gudriau isspresti toki dalyka. gal geriau palikti plika saldytuva.
bet seip matau zavia virtuvyte.
o cia dureles riesuto spalvos?


na siaip man ir uzkliuvo dureliu rastas, bet horizontaliai tu, kurios horizontaliai atsidaro ir kitaip negalejo....
na deze saldytuvui irgi mezesne galvojau, bet sake jis kaista ir pan, todel turi cirkuliuoti oras....plikas irgi butu nelabai, dabar viename sone labai gerai sonine sienele....
o spalvos net pavadinimo tiksliai nezinau, ale toks raudonmedis, ale riesutas.....las daze, laminavo....reiks susitikus su meistriuku paklaust ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 06 30, 09:35)
O man virtuvyte irgi labai patiko.
Sel virtuviu kainos viskas priklauso kur gaminsies. taciau stalvirsiu kainos jei imsi akmens mases tau kainuos apie 1000lt uz 1m. O seip daugumoje firmu uz standartine spintele skaiciuoja po 1000 lt,


na niekur dar tokiu standartu negirdejau.
gal standartine lenkiska uz 1m 1000Lt.

Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 30, 09:35)
na siaip man ir uzkliuvo dureliu rastas,  bet horizontaliai tu, kurios horizontaliai atsidaro ir kitaip negalejo....
na deze saldytuvui irgi mezesne galvojau, bet sake jis kaista ir pan, todel turi cirkuliuoti oras....plikas irgi butu nelabai, dabar viename sone labai gerai sonine sienele....
o spalvos net pavadinimo tiksliai nezinau, ale toks raudonmedis, ale riesutas.....las daze, laminavo....reiks susitikus su meistriuku paklaust ax.gif


a tos dureles ne is drozliu plokstes?
jos naturalios? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 06 30, 08:04)
turiu klausimeli... kiek mazdaug kainuoja (už metra) dbr pasigaminti virtuves baldus. nes turiu pasiulyma nusipirkti virtuviniu baldu komplekta uz mazesne kaina, taciau jie nelabai man patinka (klasikinio stikiaus) . tai va dbr man ir idomu kiek kainuotu pasigaminti, jei daug brangiau, tai pirkciau tuos...  ax.gif

Grubiai tiesinis metras Vilniaus kainomis 1500 Lt. Gali aišku ir pigiau rasti, bet viskas priklauso nuo plokštės, furnitūros ir meistro lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pradejom ir mes is anksto planuotis, kokia bus nauja virtuve. smile.gif vizija turim, tik gadina vaizda tai, kad tures kabeti duju koloneje virtuveje ir tam tikroje vietoje, pasirinkti jos negalesime...ir dar jos paslepti nelabai bus galima- nes saugumo sumetimais taip reikia...

na bet. Norejau paklausti, kaip vadinasi tas toks...dirbtinis akmuo, is kurio yra islietos kriaukles kartu su stalvirsiu? Kokia jo beginio metro kaina? 4u.gif

musu virtuves sienos bus 3x 1,8 vadinasi, atmetus sandytuvo plota, lieka 3,6 m to stalvirsio g.gif bigsmile.gif paskaiciavom, kad su saldytuvais ir t.t. toks daiktas turetu atsieiti apie 17 000 lt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kycia: 30 birželio 2008 - 09:53
Papildyta:
a tos dureles ne is drozliu plokstes?
jos naturalios? bigsmile.gif
[/quote]

dureles - natūralaus medžio lukštas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.

Bliamba, skubus klausimas iškilo, tikiuosi padėsite man. Jau tiek daug padejotė. mirksiukas.gif

Žodžiu, virtuvėje nėra pas mus niekur angos gartraukio ventiliacijai. Kai pirkome namą, šeimininkas mums sakė, kad iškviesim tipo kažką, atvažoiuos, tiesiai išmuš skylę į lauką, pravesime gartraukio vamzdį ir tai bus gartraukio ventiliacija. Bet MB dabar visas iš proto eina, nžn net su kuo pasikonsultuoti, sako, kad taip niekas nedaro, kad šaltį trauks žiemą ir t.t. O šiaip visos ventiliacijos toje sienoje, kuri nuo virtuvės dar per vieną sieną, t.y. per WC. doh.gif Ką patarsite? Kaip pas jus padarytos gartraukio ventiliacijos? Padėkite prašau greičiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 30, 11:42)
Sveikos.

Bliamba, skubus klausimas iškilo, tikiuosi padėsite man. Jau tiek daug padejotė.  mirksiukas.gif

Žodžiu, virtuvėje nėra pas mus niekur angos gartraukio ventiliacijai. Kai pirkome namą, šeimininkas mums sakė, kad iškviesim tipo kažką, atvažoiuos, tiesiai išmuš skylę į lauką, pravesime gartraukio vamzdį ir tai bus gartraukio ventiliacija. Bet MB dabar visas iš proto eina, nžn net su kuo pasikonsultuoti, sako, kad taip niekas nedaro, kad šaltį trauks žiemą ir t.t. O šiaip visos ventiliacijos toje sienoje, kuri nuo virtuvės dar per vieną sieną, t.y. per WC.  doh.gif Ką patarsite? Kaip pas jus padarytos gartraukio ventiliacijos? Padėkite prašau greičiau.  blush2.gif


filtra dek ir nereiks nieko.
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 30, 11:42)
Sveikos.

Bliamba, skubus klausimas iškilo, tikiuosi padėsite man. Jau tiek daug padejotė.  mirksiukas.gif

Žodžiu, virtuvėje nėra pas mus niekur angos gartraukio ventiliacijai. Kai pirkome namą, šeimininkas mums sakė, kad iškviesim tipo kažką, atvažoiuos, tiesiai išmuš skylę į lauką, pravesime gartraukio vamzdį ir tai bus gartraukio ventiliacija. Bet MB dabar visas iš proto eina, nžn net su kuo pasikonsultuoti, sako, kad taip niekas nedaro, kad šaltį trauks žiemą ir t.t. O šiaip visos ventiliacijos toje sienoje, kuri nuo virtuvės dar per vieną sieną, t.y. per WC.  doh.gif Ką patarsite? Kaip pas jus padarytos gartraukio ventiliacijos? Padėkite prašau greičiau.  blush2.gif


ismussu skyle sienoj isidek atbulines tarukos sklende arba WSK zaliuzi groteles, jos nera brangios
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2008 06 29, 20:34)
grazi ir jauki virtuvyte. gal nelabai mano skonio, bet labai tinka prie viso interjero (kiek jo cia matosi). tik man vienas dalykas uzkliuvo, kad vienu dureliu rastas vertikalus, o kitu horizontalus  g.gif  manau butu graziau vienodai, nors nelabai krenta i akis ax.gif  bet ar siaip ar taip - svaikinu su nauja virtuve, as irgi laukiu nesulaukiu savosios  4u.gif
Papildyta:
Vietoj atviru uzapvalintu lentynu as rinkciausi uzapvalinta spintele - t.y. tokios pat lentynos tik uzdaros, nes as nemegstu dulkes valyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  unsure.gif  blush2.gif

Idomu kaip padaryti uzapvalinta spintele? Ta prasme dureles? Darom patys, mums ir aktualu kad butu uzapvalintos kampines dureles? Turbut is plokstes nieko neiseis, tik is medzio...?
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 06 30, 11:55)
Idomu kaip padaryti uzapvalinta spintele? Ta prasme dureles? Darom patys, mums ir aktualu kad butu uzapvalintos kampines dureles? Turbut is plokstes nieko neiseis, tik is medzio...?


meistriukas sake,kad tai labai sudetinga..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 30, 11:46)
filtra dek ir nereiks nieko.



QUOTE(Snieguota @ 2008 06 30, 11:46)
ismussu skyle sienoj isidek atbulines tarukos sklende arba WSK zaliuzi groteles, jos nera brangios


Dėkui jums labai!!
O pas ką yra grindinis šildymas, klausimėlis jums (nors biškį ir ne į temą), ar kambariuose kur yra grindinis šildymas ventiliacijas darote?
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 30, 12:42)
Sveikos.

Bliamba, skubus klausimas iškilo, tikiuosi padėsite man. Jau tiek daug padejotė.  mirksiukas.gif

Žodžiu, virtuvėje nėra pas mus niekur angos gartraukio ventiliacijai. Kai pirkome namą, šeimininkas mums sakė, kad iškviesim tipo kažką, atvažoiuos, tiesiai išmuš skylę į lauką, pravesime gartraukio vamzdį ir tai bus gartraukio ventiliacija. Bet MB dabar visas iš proto eina, nžn net su kuo pasikonsultuoti, sako, kad taip niekas nedaro, kad šaltį trauks žiemą ir t.t. O šiaip visos ventiliacijos toje sienoje, kuri nuo virtuvės dar per vieną sieną, t.y. per WC.  doh.gif Ką patarsite? Kaip pas jus padarytos gartraukio ventiliacijos? Padėkite prašau greičiau.  blush2.gif

pas mano tevs tai yra, ir tikrai jokio salcio netraukia mirksiukas.gif
Atsakyti