Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif

Viskas savo vietoj, labai jauki ir šilta virtuvytė wub.gif
Čia mūsų daug laukiančių savo virtuvių, kai pasipils doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 06 29, 20:43)
Nesupyk, bet man tos uzapvalintos lentynos tai jau atgyvena...Tik nesupykkk schmoll.gif

Kas pasakė, kad užapvalintos lentynos atgyvena? g.gif Asmeniškai man, jos irgi nepatinka, ir per daug atvirų lentynų nepatinka, bet nesakyčiau, kad tai atgyvena. ax.gif
Atsakyti
aciukas visoms uz nuomones..... 4u.gif
tai wat pastebejau,kad gal manoji ir nelabai "madinga" (kiek aš čia skaitynėjau forume, kiek mačiau foto...dauguma virtuvių "šiuolaikiškos", "madingos") gal nesivaikyta paskutinių mados reikalavimų virtuvei....bet ji musu seimai patinka, o tai svarbiausia....
o del lentyneliu....as ir bijau prikrauti ten visko, o paskui vargti su valymu...bet pasistengsiu neprisikraut....tiesiog laikyti atviras erdves.... ax.gif
Atsakyti
turiu klausimeli... kiek mazdaug kainuoja (už metra) dbr pasigaminti virtuves baldus. nes turiu pasiulyma nusipirkti virtuviniu baldu komplekta uz mazesne kaina, taciau jie nelabai man patinka (klasikinio stikiaus) . tai va dbr man ir idomu kiek kainuotu pasigaminti, jei daug brangiau, tai pirkciau tuos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 06 30, 08:04)
turiu klausimeli... kiek mazdaug kainuoja (už metra) dbr pasigaminti virtuves baldus.


Kaina labai priklauso nuo naudojamu medziagu, ar naturalus medis, ar plokste, kokia plokste, kokie lankstai, kokia visa furnitura ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 06 30, 08:04)
turiu klausimeli... kiek mazdaug kainuoja (už metra) dbr pasigaminti virtuves baldus. nes turiu pasiulyma nusipirkti virtuviniu baldu komplekta uz mazesne kaina, taciau jie nelabai man patinka (klasikinio stikiaus) . tai va dbr man ir idomu kiek kainuotu pasigaminti, jei daug brangiau, tai pirkciau tuos...  ax.gif


Sveikos. Na visu pirma pasakysiu jog pats neatstovauju nei vienos is tu imoniu, tiesiog tiek as, tiek mano gimines (ir dar pora draugu) pirko iranga toje imoneje o gaminosi antrojoje. Tad nepersu, o tiesiog siulau variantus kurie yra neblogi, nes kam permoketi uz daikta. O ten buvo gerai pastebeta jie puslapio neturi, puslapi turi tik ju kauno padalinys. Juk sakiau jie nera salonas, jie didmenininkai. Ir pas juos irangos pirkti reikia jau issiaiskinus kainas kitur ir issirinkus modeli, nes pas juos apziureti irangos negalesit. Ten tiesiog irangos sandelys is kurio skirsto.
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 17:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif
tik dar ji nepabaigta, bet bendras vaizdelis yra biggrin.gif
na dar kol kad ne visi daikciukai rado savo vietas... ax.gif  bet tikuosi greitai ras...ir visos vieteteles bus tinkamai isnaudotos smile.gif

prisipazinsiu mano skonis kiek kitoks, turbut ir is mano virtuves matyt, bet turiu pasakyt jusu virtuve labai silta, jauki, viskas suderinta pagal bendra aplinka ir atrodo kad kitaip negaletu buti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 06 30, 08:49)
prisipazinsiu mano skonis kiek kitoks, turbut ir is mano virtuves matyt, bet turiu pasakyt jusu virtuve labai silta, jauki, viskas suderinta pagal bendra aplinka ir atrodo kad kitaip negaletu buti  thumbup.gif


aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 06 30, 08:46)
tiesiog tiek as, tiek mano gimines (ir dar pora draugu) pirko iranga toje imoneje o gaminosi antrojoje. Tad nepersu, o tiesiog siulau variantus kurie yra neblogi, nes kam permoketi uz daikta.


Zinau zinau, mes ten beveik visa namo buitine technika pirkom biggrin.gif Siaip kabinejuosi, neturejau ka veikti biggrin.gif mirksiukas.gif

jurguliux, tai tu anksciau jurgitavasiliauskiene vadinais,ane? g.gif As palaikysiu ta nuomone, kad lenyneles ne mano skoniui, bet bendras vaizdas geras, jauku, siltos spalvos, ir svarbiausia viskas tarpusavy dera mirksiukas.gif Juk svarbiausia, kad tau paciai smagu butu joje seimininkauti mirksiukas.gif
Atsakyti
jurguliux, tai tu anksciau jurgitavasiliauskiene vadinais,ane? g.gif As palaikysiu ta nuomone, kad lenyneles ne mano skoniui, bet bendras vaizdas geras, jauku, siltos spalvos, ir svarbiausia viskas tarpusavy dera mirksiukas.gif Juk svarbiausia, kad tau paciai smagu butu joje seimininkauti mirksiukas.gif
[/quote]

oi jio, pasikeiciau varda 4u.gif
na kadangi namie yra mzulycių gėlyčių, tai va galvojau,kad bus jur jas padeti.... g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif
tik dar ji nepabaigta, bet bendras vaizdelis yra biggrin.gif
na dar kol kad ne visi daikciukai rado savo vietas... ax.gif  bet tikuosi greitai ras...ir visos vieteteles bus tinkamai isnaudotos smile.gif


viskas labai faina.
kazkam uzkliuvo dureliu rastas. tai vert. tai hor.
horizontalus rastas tik ant mazesniu dureliu.
na man irgi tai uzkliuvo bet pagalvojau kaip atrodytu jei butu visur vertikalus rastas, manau nebutu grazu.
arba stalciu rastas vertikaliai na nesamone butu.
kaikurios detales taip yra ir pjaunamos rastas pagal ilgaja krastine.
na kas man uzkliuvo tai tik ta deze saldytuvui. nzn kaip gudriau isspresti toki dalyka. gal geriau palikti plika saldytuva.
bet seip matau zavia virtuvyte.
o cia dureles riesuto spalvos?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 30, 09:29)
viskas labai faina.
kazkam uzkliuvo dureliu rastas. tai vert. tai hor.
horizontalus rastas tik ant mazesniu dureliu.
na man irgi tai uzkliuvo bet pagalvojau kaip atrodytu jei butu visur vertikalus rastas, manau nebutu grazu.
arba stalciu rastas vertikaliai na nesamone butu.
kaikurios detales taip yra ir pjaunamos rastas pagal ilgaja krastine.
na kas man uzkliuvo tai tik ta deze saldytuvui. nzn kaip gudriau isspresti toki dalyka. gal geriau palikti plika saldytuva.
bet seip matau zavia virtuvyte.
o cia dureles riesuto spalvos?

O man virtuvyte irgi labai patiko.
Sel virtuviu kainos viskas priklauso kur gaminsies. taciau stalvirsiu kainos jei imsi akmens mases tau kainuos apie 1000lt uz 1m. O seip daugumoje firmu uz standartine spintele skaiciuoja po 1000 lt,
Atsakyti