Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elzė @ 2008 06 28, 20:30)
o bonvaldos ziauriai geras internetinis psl  biggrin.gif



O kas jam blogai? bigsmile.gif Normalus saitas g.gif

Jurgitavasiliauskiene, turi pirma kazkur i interneta sukelti, ir tada i cia, pvz pabandyk keep4u.ru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 06 28, 21:40)
O kas jam blogai?  bigsmile.gif Normalus saitas  g.gif

o tai atsidarius bonvalda.lt tik ismeta lentele login ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 28, 21:45)
o tai atsidarius bonvalda.lt tik ismeta lentele login ir viskas.


Per google suvedus Bonvaldos servisa, ismeta www.technikanamams.lt smile.gif
Atsakyti
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif
tik dar ji nepabaigta, bet bendras vaizdelis yra biggrin.gif
na dar kol kad ne visi daikciukai rado savo vietas... ax.gif bet tikuosi greitai ras...ir visos vieteteles bus tinkamai isnaudotos smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 29 birželio 2008 - 18:41
Nesupyk, bet man tos uzapvalintos lentynos tai jau atgyvena...Tik nesupykkk schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 06 29, 20:43)
Nesupyk, bet man tos uzapvalintos lentynos tai jau atgyvena...Tik nesupykkk schmoll.gif

o ka pasiulytum vietoj ju? g.gif
pas mus visur apvalesni kampai (stalas, kedes, kurias pagamino pagal musu norus), mastem ir apie vaikucius,kad neuzsigautu ir paprasciausiai svelniau atrodo....
nesivaikom madu....esam is kaimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tikrai nepykstu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 29 birželio 2008 - 19:50
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 18:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif
tik dar ji nepabaigta, bet bendras vaizdelis yra biggrin.gif
na dar kol kad ne visi daikciukai rado savo vietas... ax.gif  bet tikuosi greitai ras...ir visos vieteteles bus tinkamai isnaudotos smile.gif
user posted image
user posted image


Silta virtuvyte wub.gif
Atsakyti
Jurguliux, jauki tavo virtuvyte 4u.gif

QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 20:49)
o ka pasiulytum vietoj ju? g.gif

Del apvaliu kampu... Kas vietoj ju? Sakyciau nedaryti tiek daug atviru lentynu. Bent jau as nedaryciau. Sneku is savo varpines, nes ant ju prisikaupia visokiu daiktu daikciuku, kuriuos reikia kilnot pries nuvalant. O dulkes kaupiasi ne tik ant lentyneliu, bet ir ant tu daikciuku doh.gif Bet gal cia problema tik man blush2.gif Siaip absoliuciai skonio reikalas 4u.gif

Bet kokiu atveju sveikinu su nauja jaukia virtuve 4u.gif
Atsakyti
grazi ir jauki virtuvyte. gal nelabai mano skonio, bet labai tinka prie viso interjero (kiek jo cia matosi). tik man vienas dalykas uzkliuvo, kad vienu dureliu rastas vertikalus, o kitu horizontalus g.gif manau butu graziau vienodai, nors nelabai krenta i akis ax.gif bet ar siaip ar taip - svaikinu su nauja virtuve, as irgi laukiu nesulaukiu savosios 4u.gif
Papildyta:
Vietoj atviru uzapvalintu lentynu as rinkciausi uzapvalinta spintele - t.y. tokios pat lentynos tik uzdaros, nes as nemegstu dulkes valyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Master: 29 birželio 2008 - 20:32
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif
tik dar ji nepabaigta, bet bendras vaizdelis yra biggrin.gif
na dar kol kad ne visi daikciukai rado savo vietas... ax.gif  bet tikuosi greitai ras...ir visos vieteteles bus tinkamai isnaudotos smile.gif

Sveikinu su nauja virtuve 4u.gif įsivaizduoju, kiek džiaugsmo biggrin.gif gražu, jauku drinks_cheers.gif
Ir nereikia vaikytis madų, svarbu, kad jums gražu, darėt pagal savo poreikius, o ne pagal forumo biggrin.gif visoms ir visiems skoniams neįtiksi smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif


labai graži spalva ir kiek vietos daug smile.gif tik man būtų gražiau, jei nebūtų tiek daug atvirų lentynėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 06 29, 19:39)
Na pagaliau jūsų teismu galiu parodyti savo virtuvyte.... blush2.gif



Simpatiška virtuvytė wub.gif
Atsakyti