Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(JurgitaVasiliauskiene @ 2008 06 28, 09:20)
man jau montuoja baldelius clap.gif  yahoo.gif  assa.gif  thumbup.gif


niugi laukiam laukiam nuotraukyciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaVasiliauskiene @ 2008 06 28, 09:20)
man jau montuoja baldelius clap.gif  yahoo.gif  assa.gif  thumbup.gif


dziaugemes uz tave. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 28, 09:21)
niugi laukiam laukiam nuotraukyciu biggrin.gif



kaip noris paziureti kuo greiciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaVasiliauskiene @ 2008 06 28, 09:20)
man jau montuoja baldelius clap.gif  yahoo.gif  assa.gif  thumbup.gif

baltai pavydziu... Lauksim nuotrauku bigsmile.gif
Papildyta:
Jurgita, o kuriam tu mieste?
Atsakyti
Sveikos mielosios.
Na kas liecia virtuves isirengima galiu duoti pora patarimu jei kam idomu. Mane sis pasirinkimas visiskai tenkino.
Buitine technika jei norite Bosch firmos (tai tikrai kokybiska ir gera technika) ir kurkas pigiau tai tikrai pirkite ne senukuose, as pvz senukuose 3000 kainuojanti bosch saldytuva pirkau uz 2050lt. Lygiai ta pat situacija su kita iranga (bet cia liecia tik Bosch firmos daiktus).
Del baldu jei kam reikia irgi galiu parekomenduoti viena firmele dirbancia pagal patenta. Seip jie visus balus gamina pagal Voke3 katalogus nes 90 procentu ju darbuotoju buve vokes darbuotojai.
Irangos firma tai Bonvaldos servisas (tai didmenininkai, bet parduoda ir seip zmonems - jie seip isikure alytuje, bet turi sandelius ir vilniuje ir kaune). Seip firma salono neturi, turi tik sandelius ir biurus tad neturi moketi uz ekspozicijas ir todel pas juos iseina kurkas pigiau. Pas juos yra ir kitu firmu irangos bet ju kainos panasios kaip ir visur, tuo tarpu bosch kainos labai labai geros.
O del baldu jei kam idomu galiu duoti kontaktus, bet jei tu kam reikia rasykit man meila kasppovi@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(JurgitaVasiliauskiene @ 2008 06 28, 10:20)
man jau montuoja baldelius clap.gif  yahoo.gif  assa.gif  thumbup.gif

nu sveikinu , kaip fainai.
Atsakyti
Laukiam laukiam nuotraukyciu!!! bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 06 28, 11:33)
Sveikos mielosios.
Na kas liecia virtuves isirengima galiu duoti pora patarimu jei kam idomu. Mane sis pasirinkimas visiskai tenkino.


Man tik klausimukas : o kuria firma jus pats atstovaujat? hihihi.gif

Jurgitavasiliauskiene, laukiam nuotraukeliu mirksiukas.gif O tau ne pries savaite ar pora turejo montuot? g.gif

As ziauriai pikta ant "Juodojo Alksnio", nes veluoja jau menesi laiko. Stalo nesugeba atvezti gun_bandana.gif: gun_bandana.gif:
Atsakyti
o bonvaldos ziauriai geras internetinis psl biggrin.gif
Atsakyti
labukas,
na as jau JA turiu thumbup.gif
bet dar nekelsiu foto, nes vyrelio nebuvo namie, tai dar nepabaigta (nors ir jis dar yt nesuklijuos plytelius, bet bendra vaizda matytumet blush2.gif )
tai wa, ryt idesi kriauklesi krana, ives rozetes, tada orkaite normaliai pristumsiu....
tai ka....esu ja patenkinta thumbup.gif drinks_cheers.gif dera prie stalo ir kedziu (jas turejome anskciau pasidare)....dera prie sienu....
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaVasiliauskiene @ 2008 06 28, 21:03)
labukas,
na as jau JA turiu thumbup.gif
bet dar nekelsiu foto, nes vyrelio nebuvo namie, tai dar nepabaigta (nors ir jis dar yt nesuklijuos plytelius, bet bendra vaizda matytumet blush2.gif )
tai wa, ryt idesi kriauklesi krana, ives rozetes, tada orkaite normaliai pristumsiu....
tai ka....esu ja patenkinta thumbup.gif  drinks_cheers.gif  dera prie stalo ir kedziu (jas turejome anskciau pasidare)....dera prie sienu....
4u.gif

Gerai,kad jau vakaras,o tai is nekantrumo net spirgu lotuliukas.gif Gal kaip nors sulauksiu ir rytojaus mirksiukas.gif
Atsakyti
bet bijau kad nemokesiu ikelti cia foto, nesu dar kelusi (is kompiuterio)... ax.gif
Atsakyti