Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(bzzz... @ 2008 06 26, 23:10)
Jei oficialiai tai tikrai tokia procedūra  4u.gif Jei neoficialiai, tai reikėjo kokio jų dujininko paprašyt kontaktus, tai nuvestų kur tik nori ir už žymiai mažesnę kainą  lotuliukas.gif

o tai man ten pasiskambinus duotu? g.gif

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 26, 23:19)
nu jo skambink i dujas sakyk tipo smirda dujomis kai atvaziuos su prietaisais patikrins duju nuoteki ir pasakys kad viskas tvarkoj tada sakyk viska ko nori jie priprate prie tokiu halturkiu ir perkels skaitliuka taip kaip nori, viska pasidarysi pigiai ir greitai.  biggrin.gif
cia rimtas bajeris. tau tik reikes akytemis klinkt klinkt padaryti.  blink.gif

o cia tai geras... nesugalvojau taip
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 26, 22:40)
o tai man ten pasiskambinus duotu?  g.gif
o cia tai geras... nesugalvojau taip

Mes tai buvom nuvažiavę į dujų ūkį tą ar kaip jis ten vadinasi, tai iš pradžių nei minties nedavė tokios, o bekalbant kaip čia paprasčiau padarius, pati kažkaip pasiūlė numeriuką, bet vat aišku mes jo nepasilikom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 26, 22:47)
na loveliai negraziai atrodys, tai tenka kalti sienoje griovius.

nera jokiu stalvirsio standartu tiesiog juos gamina 60 jei neklystu 80, 90 ir 120cm. plocio. pas save gali deti kokio tik nori plocio, imontuojamai technikai ne maziau 60 cm.

neivienam baldziui dar nekilo problemu del vamzdziu. rimtos firmos pakabinamas spinteles ir daro atitrauktas apie 2 cm nuo sienos, prie pat sienos glaudziasi tik spinteliu sonai. ypatingais atvejeis galima ta tarpeli padaryti daugiau nei 2cm.
del vamzdziu dazniausiai pinteleje greziama apvali skyle vamzdzio diametro, poto ipjaunama tiesiai ir taip per visas lentynas, kardona perpjauni o kai pakabini spintele ji idedi atgal. pjuvio nesimato, nes ji uzstoja duju vamzdis.

geras meistras viska meistriskai paslepia.


kažko nesupratau? atitrauktas spinteles tai mačiau tik pačiuose pigiausiuose lenkiškuose variantuose, nebent specialiai dėl vamzdžio taip darytų, bet asmeniškai nematau prasmės-kam prarasti ir taip brangų spintelių tūrį? jei visas padarysi dviem cm atitauktas, tai žiūrėk koks metras ir dings pasidėjimo ploto. manau daugprotingiau tiesiog išpjauti ir tą vamzdį "įkomponuoti" į spintelę. Va jau stalviršyje tai nieko gero kai eina vamzdis, bet jei nėra kitos išsities, tai irgi, manau, nesuk sau labai galvos, meistrai viską sutvarkys.
Dujose ten daug ko negalima, bet susitari "chalturkę" ir padės į apatinę spintelę skaitliuką, tik pasitarkit su baldžium kur konkrečiai turi kabėti.
Atsakyti
aa, nu aisku su tais vamzdziais. Nes jau panika buvo beprasidedanti doh.gif

o tai stalvirsis rimtai gali buti kokio tik reikia plocio? Nes mane viena kolege inirtingai itikineja, kad yra standartas ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 27, 09:55)
aa, nu aisku su tais vamzdziais. Nes jau panika buvo beprasidedanti  doh.gif

o tai stalvirsis rimtai gali buti kokio tik reikia plocio? Nes mane viena kolege inirtingai itikineja, kad yra standartas ir viskas

Satlviršis tikrai yra tik standartinio pločio. Aš žinau 60 ir 120 cm. O kodėl tau reik nestandartinio dydžio? Juk visa montuojama technika, kriauklės pritaikytos standartams.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 06 27, 09:39)
kažko nesupratau? atitrauktas spinteles tai mačiau tik pačiuose pigiausiuose lenkiškuose variantuose, nebent specialiai dėl vamzdžio taip darytų, bet asmeniškai nematau prasmės-kam prarasti ir taip brangų spintelių tūrį? jei visas padarysi dviem cm atitauktas, tai žiūrėk koks metras ir dings pasidėjimo ploto.


ne viskas taip paprasta ar tau teko matyti idialias sienas?
va todel del plika akim nematomu nelygumu ir daromos tokios spinteles. tarpelis tarp sienos ir spinteles nugaros. kardonas ifrezuojamas i spinteliu sonus. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Elzė @ 2008 06 27, 09:55)
aa, nu aisku su tais vamzdziais. Nes jau panika buvo beprasidedanti  doh.gif

o tai stalvirsis rimtai gali buti kokio tik reikia plocio? Nes mane viena kolege inirtingai itikineja, kad yra standartas ir viskas


stalvirsi gali nupjauti tiek kiek nori, kiek leidzia galimybes. kriaukliu buna didesniu ir mazesniu. pasizek senukuose.
vokiski stalvirsiai 60 ir 120
lenku dar ir 80, 90

Papildyta:
QUOTE(Jolyte @ 2008 06 27, 10:14)
Satlviršis tikrai yra tik standartinio pločio. Aš žinau 60 ir 120 cm. O kodėl tau reik nestandartinio dydžio? Juk visa montuojama technika, kriauklės pritaikytos standartams.



nu nevisi gi nori arba gali laikytis standartu.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 06 27, 09:14)
Satlviršis tikrai yra tik standartinio pločio. Aš žinau 60 ir 120 cm. O kodėl tau reik nestandartinio dydžio? Juk visa montuojama technika, kriauklės pritaikytos standartams.

Dar buna 75 cm
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2008 06 27, 11:04)
Dar buna 75 cm


dar buna pjuklai visokie.
o pjuklas geras daiktas su juo galima stalvirsi nupjauti. tongue.gif
Atsakyti
labukas visom, senokai čia bebuvau....
na tik noriu pasidziaugti su jumis, ryt jau man montuoja virtuvyte thumbup.gif wub.gif
jau turiu korpusus ir stalvirsi, kol kas thumbup.gif
ryt pamatysiu dureles.....
jei mokesiu, ikelsiu ir jums foto is kaimisko virtuvytes blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2008 06 26, 21:08)
laminatas  ax.gif

o pagalvojau kad parketas blush2.gif labai spalvyte patiko
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 06 27, 10:14)
Satlviršis tikrai yra tik standartinio pločio. Aš žinau 60 ir 120 cm. O kodėl tau reik nestandartinio dydžio? Juk visa montuojama technika, kriauklės pritaikytos standartams.

jau kažkur rašiau kodėl tai sugalvojau. Eina dujų vamzdis. ir jis turi būti šiokiu tokiu atstumu nuo sienos. Tokiu atveju spintele gaunasi gan nemažai atitraukta nuo sienos. Tai aš buvau sumasčius, kad visas tada spinteles statyti šiek tiek atitrauktai nuo sienos, o stalviršį dėti platesni, kad būtų iki sienos, o prie vamzdžio išpjauti. Ta prasme spintelės nereiktų pjaustyt.
Atsakyti
man jau montuoja baldelius clap.gif yahoo.gif assa.gif thumbup.gif
Atsakyti