Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

QUOTE(SMD @ 2011 08 29, 10:08)
Turim mazda3 2004 metų 1,6 variklis, hečbekas.  Pirkta nauja iš "Vilniaus Vista" autosalono.

Mane labai nustebino, kad visi liko patenkinti mazda3.

Aš buvau patenkintas iki tol kol galiojo garantija- viskas veike, niekas negedo. Po 3 metų kai rida buvo kazkur 30 000 km, garantija jau buvo pasibaigusi sugedo sankabos cilindriukas,  po to aušinimo ventiliatorius. Prieš porą metų buvo pakeistos galinių stabdžių kaledėlės. Buvo ir kitokių smulkmenų.
O dabar rida 70 000 km - jau nulūžo galinė spyruoklė (amortizatoriaus). Kaip keista nebūtų - mazda buvo važinėta ramiai, daugiausia mieste.

Kita problema- RŪDYS. Dabar beveik visur rūdys: ant slenksčių, galinių arkų, priekinių sparnų. Iš tolo gerai matosi- kaip senas opelis.  Pirmosios rūdys atsirado ant slenksčių, kai mazdai buvo 4 metai ir iškart padengėme antikorozine danga specializuotame servise. Bet nepadėjo. Kur mazdos garantija nuo kiaurymės (6 metų)- tai ne garantija.

Man patiko, kad ši mašinytė manevringa, stabili, sportiška, gerai traukia (tik užmiestyje trūksta galios lenkiant), geras dizainas. Minusas- pakaba kietoka, prasta garso izoliacija.

Tiesa, nepaminėjau kiek ryja mazda3.

Mieste sunku pasakyti priklauso nuo to kaip vairuoji.
Normaliai važiuojant, nelakstant žiemą- 9,0- 9,5,  vasarą - 8,0-9,0 l/100km
Važiuojant labai taupiai - 7,0 l/100km, bet tai nelengva pasiekti.
Užmiestyje 90 km/h- 5,5-5,7 l/km (kai vaziuoji ramiai, nelenki).
O normaliai važiuojant 100-110 km/h, kai kur lenki tai 6,5-7,0.

Klausimas ar pirkčiau mazda? atsakymas ne. Jei ne rūdys- galbūt.

Jei galvojat pirkti naudotą mazda3, siūlyčiau gerai pagalvoti. Kitaip- iškart varyti į servisą uždengti antikorozine danga. O kaip su naujomis mazdomis tai tikrai nežinau.


Taaaaip RUDYS. Didziausia beda. Tik tiek , kad mes ja vos po pusmecio nuo isriedejimos is salono papildomu antikoroziniu padengem, o supuvo lygiai taip pat (netgi stogas!!!).

Nuomone tokia pati - nepirkciau mazdos, vien jau del rudziu.
Atsakyti
Yra mašinų dėl kurių tikrai nereikėtų sukt galvos dėl rūdžių, bet ir kainuoja daugiau smile.gif Jau geriau su senesne, bet nesurudyjusia, nei su ta mazda nauja..
Atsakyti
QUOTE(Patikimas @ 2011 09 09, 20:52)
Yra mašinų dėl kurių tikrai nereikėtų sukt galvos dėl rūdžių, bet ir kainuoja daugiau smile.gif Jau geriau su senesne, bet nesurudyjusia, nei su ta mazda nauja..

drinks_cheers.gif siaip,tai sutinku,bet cia kaip kam kas.Nu as isimylejau Mazda5,nors pries tai pagrinde Audi buvo,na Forda turim,tai del jo ir nesiskundziam
Atsakyti
QUOTE(SMD @ 2011 08 29, 11:08)
Turim mazda3 2004 metų 1,6 variklis, hečbekas.  Pirkta nauja iš "Vilniaus Vista" autosalono.

Mane labai nustebino, kad visi liko patenkinti mazda3.

Aš buvau patenkintas iki tol kol galiojo garantija- viskas veike, niekas negedo. Po 3 metų kai rida buvo kazkur 30 000 km, garantija jau buvo pasibaigusi sugedo sankabos cilindriukas,  po to aušinimo ventiliatorius. Prieš porą metų buvo pakeistos galinių stabdžių kaledėlės. Buvo ir kitokių smulkmenų.
O dabar rida 70 000 km - jau nulūžo galinė spyruoklė (amortizatoriaus). Kaip keista nebūtų - mazda buvo važinėta ramiai, daugiausia mieste.

Kita problema- RŪDYS. Dabar beveik visur rūdys: ant slenksčių, galinių arkų, priekinių sparnų. Iš tolo gerai matosi- kaip senas opelis.  Pirmosios rūdys atsirado ant slenksčių, kai mazdai buvo 4 metai ir iškart padengėme antikorozine danga specializuotame servise. Bet nepadėjo. Kur mazdos garantija nuo kiaurymės (6 metų)- tai ne garantija.

Man patiko, kad ši mašinytė manevringa, stabili, sportiška, gerai traukia (tik užmiestyje trūksta galios lenkiant), geras dizainas. Minusas- pakaba kietoka, prasta garso izoliacija.

Tiesa, nepaminėjau kiek ryja mazda3.

Mieste sunku pasakyti priklauso nuo to kaip vairuoji.
Normaliai važiuojant, nelakstant žiemą- 9,0- 9,5,  vasarą - 8,0-9,0 l/100km
Važiuojant labai taupiai - 7,0 l/100km, bet tai nelengva pasiekti.
Užmiestyje 90 km/h- 5,5-5,7 l/km (kai vaziuoji ramiai, nelenki).
O normaliai važiuojant 100-110 km/h, kai kur lenki tai 6,5-7,0.

Klausimas ar pirkčiau mazda? atsakymas ne. Jei ne rūdys- galbūt.

Jei galvojat pirkti naudotą mazda3, siūlyčiau gerai pagalvoti. Kitaip- iškart varyti į servisą uždengti antikorozine danga. O kaip su naujomis mazdomis tai tikrai nežinau.



Nesenai darme Mazdos patikra pries ziema, rudis pasirode kur ne kur, viska patvarkem, neliko ne pedsako. Idomu, siaip ji nestovejo nei vienos dienos garaze, nors yra tokia galimybe. Masina igi is salono.
Atsakyti
Sveiki,zinovai

dairomes masinos iki skaitant sia tema buvom apsistoje ties mazda5 2006metu.Bet paskaicius jusu atsiliepimus suabejojau.Gal tada geriau rinktis Sharana arba Galaxy.Gal maziau rudys g.gif
atsiprasau uz off topika del kitu markiu
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2012 01 17, 14:16)
Sveiki,zinovai

dairomes masinos iki skaitant sia tema buvom apsistoje ties mazda5 2006metu.Bet paskaicius jusu atsiliepimus suabejojau.Gal tada geriau rinktis Sharana arba Galaxy.Gal maziau rudys  g.gif
atsiprasau uz off topika del kitu markiu


Viskas priklauso nuo to is kur pirksit ir ar neapsipirksit. smile.gif
Manau mazdos su sharanu lygint negalima visiskai. Mazda zymiai patrauklesne viskuo.
O jeigu benzinine tai ir patikimesne.

Jeigu pirksit parvaryta - verta nuodugniai kebula apziuret. Ir iskart antikorozine padengti.

Be to rudziu problema aktualiausia mazdom 6/3 2002/2005m. mazdaug.
Atsakyti
Noreciau paklausti Mazda 5 2l bezino turetoju .Ar jusu masinos neturi tokio "uzsispyrimo",jei pavaziuoji pvz 0-1km is karto neapsildzius ir nuvaziavus is tasko A i taska B,kuriame uzgesiname varikli,o kai norime vaziuoti ji ilgiau vedasi arba ,tik is kokio antro karto.Pavaziavus truputi toliau 2-3 km ir daugiau be problemu,nors salta labai gerai vedasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 18 sausio 2012 - 19:59
QUOTE(Robertastk @ 2012 01 18, 20:27)
Viskas priklauso nuo to is kur pirksit ir ar neapsipirksit. smile.gif
Manau mazdos su sharanu lygint negalima visiskai. Mazda zymiai patrauklesne viskuo.
O jeigu benzinine tai ir patikimesne.

Jeigu pirksit parvaryta - verta nuodugniai kebula apziuret. Ir iskart antikorozine padengti.

Be to rudziu problema aktualiausia mazdom 6/3 2002/2005m. mazdaug.

jooo masina kaip loterija,gerai jei pasiseks...Kaip daugelis sako i masinos vidu niekas neilis.Ziurineju is vokieciu vaziuot parsivaryt arba Lt parvaryta imt.Galvojau imt dyzeli g.gif Supratau del markiu,aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukselis14: 18 sausio 2012 - 22:26
QUOTE(vida/d @ 2012 01 18, 19:57)
Noreciau paklausti Mazda 5 2l bezino turetoju .Ar jusu masinos neturi tokio "uzsispyrimo",jei pavaziuoji pvz 0-1km is karto neapsildzius ir nuvaziavus is tasko A i taska B,kuriame uzgesiname varikli,o kai norime vaziuoti ji ilgiau vedasi arba ,tik is kokio antro karto.Pavaziavus truputi toliau 2-3 km ir daugiau be problemu,nors salta labai gerai vedasi g.gif

Gal generatoriu reiktu paziuret?smile.gif


QUOTE(aukselis14 @ 2012 01 18, 22:24)
jooo masina kaip loterija,gerai jei pasiseks...Kaip daugelis sako i masinos vidu niekas neilis.Ziurineju is vokieciu vaziuot parsivaryt arba Lt parvaryta imt.Galvojau imt dyzeli  g.gif Supratau del markiu,aciu labai  4u.gif


Dyzeli ziureciau tai tik nuo 2005 metu. smile.gif
Kadangi tenka bendraut su atstovais daznokai, tai servise pastoviai sedi mazdos 3, 6.
Bet ypac 2l mazda 6 iki atnaujinimo, nes variklis nuo benzininio skiriasi patikimumu kelis kart. smile.gif
O dar jeigu kas sumasto "pigiau" uzsipilt tai visai liudnai baigiasi.

Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2011 07 25, 11:53)
Gal ir klystu. doh.gif

Tiesa, filtrais dar pasidomet siulau kokie ten yra.
DPF/FAP "stiliaus: yra labai nevykes daiktas. Net prabangiose masinose genda, 3-4 metai nuo pagaminimo.



Situos DPF kietuju daleliu filtrus galima issprogramuoti, ir del DPF sistemos daugiau nebebus bedos, jokios variklio traukos dingimo, ar problemu del sistemos davikliu, pries keleta savaiciu issijungiau sia sistema, ir dabar dziaugiuosi, tiesiog super automobilis be sios sistemos, jei reiks pagalbos rasykit patarsiu kur tai padariau:)
Atsakyti
Aš nusipirkau 2006 mazda3 1,6, atsidžiaugt negaliu 4u.gif Servise buvau tik viena sykį pakeist tepalus, mašina manevringa,lengvai valdoma. Na gal daugokai benzino ryja g.gif Beje rudžių niekur nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papa sin catsup: 11 kovo 2012 - 11:02
sveiki, aš vairuoju jau 4 metai Mazda 6 USA 2003 m. 2,3 variklis, benzinas, automatas, mašinėlė tai super, per tuos 4 metus nieko rimto nereikėjo taisyti, žodžoi važiuoju be problemų, tik bėda, kad benzinas jau pasidarė labai brangus, su vyru galvojam ar parduoti ir pirkti mažiau galingesnę (nors parduoti būtų žiauriai gaila, labai myliu šią mašiną smile.gif), ar dėti dujas, ar galit atsiliepti, kas turit įsidėję į tokį variantą dujas, kiek ima mieste, aš pagrinde važinėju mieste ir dar plius nedideli atstumai, ar apsimoka dėti jas ?
Atsakyti