Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

Visiškai pritariu Matomui drinks_cheers.gif tikrai gera, kokybiška, patvari, gražaus dizaino mašina. Man joje tik vienintelis [gal ir juokingas minusas, bet man svarbus]- prastas matomumas važiuojant ar parkuojantis atbulam. Aš visad atsisukt mėgstu,o ten taip 'sudizaininta' kad nesimato nieko doh.gif Mašina ne mano, bet MB, tačiau kai tenka važiuot, vengiu galu parkuotis.
Bet šiaip.. jokių priekaištų! Mūsų 07m dyzeliukas ax.gif
Atsakyti
Sveiki,mazdu3 gerbejai ir gerbejos,jau 3 metus vazineju su siuo masiniuku,labai liuks automobilis.myliu sia masina.miesto masina.man su parkingu jokiu bedu,veidrodeliais naudojuosi ir man viskss gerai.mano masiniukas 2005 1,6.mieste ir paraliuot uztenka galios.aisku noretusi galingesnes...bet uztenka:)
Atsakyti
Taip, garso izoliacija - ne kas, tai vienintelis šios mašinos trūkumas, gal kiek minkštumo trūksta, bet Mazdai3, varikliukas 1,6 manau per mažas, nebent vairuotojas labai "ramus". Aš turiu 2 litrų ir tai, kartais norėtųsi 2,3l lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek "ryja" kuro Mazda 6 2l variklio?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2011 03 08, 11:26)
Kiek "ryja" kuro Mazda 6 2l variklio?

Turejom 2006m mazda6 universla(dyzelis), tai vidutiniskai 8l/100km.


Dabar jau sentimetai, kai sudauzem ir lyg ir gaila masinos, bet man ji kazokia nelabai stabili buvo g.gif Bet siaip tokia visai nieko, teko ir nuo autostrados su ja nuskrist, ir MB avarijoj su ja sudalyvavo (jau galutinai), bet va gyvi-sveiki lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 kovo 2011 - 22:24
ar yra vairuojanciu 2005 m,Mazda 5 sport 2l benzinas.Turiu keliata klausimu,nes ka tik isigijom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 06 liepos 2011 - 23:36
Sveiki.
Turejom mazda 6 - 2002 metu , taip pat mazda 3 (2007).

Mazda 6 - 2002 metu 1.8l (88kw) benzinas/mechanine, sedanas.
Pirkom Lietuvoje is salono.
Is technines puses nepriekaistinga masina , per 8.5 metu - neturejo rimtu gedimu visiskai. Lietuvos bei europos keliais nuvaziavo ~170.000km.
Per 170.000km siek tiek pasiraukslejo vairuotojo sedyne ir vietomis apsibraize salono plastmases. Tiek tenusidevejo salonas.

Baisi beda - rudys, paskutini karta kai tvarkem pries parduodant ji buvo surudyjusi net ant stogo (!)
Visa laika tvarkyta, padengta papildoma antikorozine, bet niekas nepadejo.

Kas patiko: tikslus vairas, greiciu deze, grazus variklio garsas.
Ko truko: bent 2l variklio, nes kuro sanaudos realiai skiriasi ~0.15-0.25 l/100km , o galios duoda tikrai daugiau.

Mieste ~8.5-9 litrai benzino. Autostradoje nuo ~120-125km/h pradeda valgyti nemazai kuro, mazdaug nuo 130-140km/h salone erzina triuksmas, prasta garso izoliacija.

Dziaugiames, kad ji sedo i traukini ir patrauke i rytus smile.gif
------

Mazda 3, 1.6 benzinas/mechanine.

Masina kaip ir mazda 6 is technines puses nuostabi, jokiu priekaistu.
Rudys DAR nesirodo. Nors 1.6 litro , bet variklio galios uztenka, kartais mieste gali nepastebeti kaip graziai pakyla spidometras. Uzmiestyje galios pakanka normaliam vaziavimui, teko isibeget ir iki 180km/h. smile.gif
Kas labai nepatinka - salono kvapas - rodos kad medziagos pagamintos is antriniu zaliavu, pastovejus sauleje pradeda ypac smirdeti. Beje, teko apie tai dometis ir mazda 3 salonas buvo ivertintas kaip vienas kenksmingiausiu (del issiskirianciu medziagu).

Masina gyvybinga, labai stabili, patogi parkuotis.
-----
Atsakyti
Laba diena,
kadangi atsirado "gyvu",tai uzduosiu klausimuka.Musu Mazda 5 isjungus degima viskas automatiskai atsijungia,.Viskas butu O.K,bet kai radijas atsijungia jau ne kas,nes kartais nosisi isijungtis,juk tenka ir masinoje pasededi.Idomu cia normalu??Gal ir kitu Mazdu taip?
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2011 07 17, 16:21)
Idomu cia normalu??Gal ir kitu Mazdu taip?

Labas.
Jei klausimas ar cia normalu, tai man atrodo, kad nelabai.
Bent pas mus taip nebudavo nei 3 nei 6. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2011 07 17, 17:57)
Labas.
Jei klausimas ar cia normalu, tai man atrodo, kad nelabai.
Bent pas mus taip nebudavo nei 3 nei 6. smile.gif

Labai aciu uz atsakyma.Ateinanti sestadieni varysim masina i Mazda servisa Full service padaryti,nes kai pirkom jau vienas servisas praleistas buvo,nes kitaip garantija nelabai galios ,nes is firmos pirkom.Tada reikes ir apie radija paklausti,nes ir CD diskai neisvaziuoja,o kompiuteris rodo,kad Disc out,kai paspaudi isimti,bet nieko nevyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2011 07 17, 20:11)
Labai aciu uz atsakyma.Ateinanti sestadieni varysim masina i Mazda servisa Full service padaryti,nes kai pirkom jau vienas servisas praleistas buvo,nes kitaip garantija nelabai galios ,nes is firmos pirkom.Tada reikes ir apie radija paklausti,nes ir CD diskai neisvaziuoja,o kompiuteris rodo,kad Disc out,kai paspaudi isimti,bet nieko nevyksta g.gif


Kol masina garantine del kiekvienos smulkmenos reikia ten kreiptis.
Neturetu but kazkas super sudetingo, arba kompas arba davikliai nukvailiavo.

Ar dar smagiau kaip man buvo - su signalizacjia bedos buvo - uzsirakina, bet po 10sekundziu pati atsirakina. Nebuvo jokiu ideju net nuo kur pradet ziuret, ar pulteli, ar centrini uzrakta. Pasirodo buvo paprasciausias saugiklis perdeges vienoj is grandiniu... Tai toks ir remontas - pasikeist saugikli... smile.gif
Atsakyti
Planuojam isigyti Mazda 5, 2007 metu,2 l variklis 6 begiu dyzeliukas,baltos spalvos su sviesiu salonu,labai noreciau isgirsti nuomoniu apie si automobili,kokie pliusai ,trukumai ,privalumai,kodel butent ji,ar remonto daznai reikia kaip detaliu kainos,svarbiausia kiek kuro sunaudoja trasoje kiek mieste.Aciu labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti