Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

Aš su Mazda3 važinėju jau 2 su virš metų. Kuro vidutiniškai reikia apie 7,5-7,6 l.
Šiaip gal kiek ir kietoka, bet man thumbup.gif . na buvo problemėlių- pabyrėjo sankabos stūmoklis- bet kadangi dar tęsiasi garantinis- nakainavo nieko. vairuoti smagi ai variklis-1,6 benzinas
Atsakyti
Pirkom Mazda3 sedaną iš salono prieš 2 metus. Šiaip jei norisi daug susikrauti į bagažinę(tarkim universalą vežimėlį) man ankštoka. nors važiuoti smagi. nors dar žiųrint kokiais keliais tenka važinėti- ar kaimo, ar miesto, siaurom, plačiom gatvėm. Sakykim parkuojantis man nelabai matosi galas. Apskritai tai aš už japoniškas. Dabar jei pirkčiau kitą tai vėl žiūrėčiau į Mazda tik didesnę.
Atsakyti
Vazhineju 2007 metu Mazda 3 hechbekas thumbup.gif . 2 metai jokiu problemu esu labai patenkinta. Tik siulau dairytis su varikliuku nuo 2.0
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2009 06 17, 12:20)
Aš su Mazda3 važinėju jau 2 su virš metų. Kuro vidutiniškai reikia apie 7,5-7,6 l.
Šiaip gal kiek ir kietoka, bet man  thumbup.gif . na buvo problemėlių- pabyrėjo sankabos stūmoklis- bet kadangi dar tęsiasi garantinis- nakainavo nieko. vairuoti smagi ai variklis-1,6 benzinas


Niu jei variklis 1.6 gerai, tai jei nusipirksit su 2.0 bus visai liuks. Nes 1.6 Mazdai3 per silpnokas smile.gif Dabar su Mazda vazineju as pati, miela maloni masina. Uz Forda simta kartu geresne, nes geriau valdosi, manievringesne, o ir stabilumas geresnis. Sakyciau su Mazda 3 negali ramiai vaziuoti, norisi nardyti, nes labai paklusni masinike. Fordukas toj vietoj visai nerangus, palyginus su ja.
Atsakyti
as noriu tokios masinites
Atsakyti
Alio, vairuojančios Mazdutes 3, g.gif ar jau visos pardavėt, kad niekas neberašot, ojei kas dar turit, pasidalinkit važinėjimo žiemą įspūdžiais gathering.gif
Atsakyti
o gal kas su detalemis gali padeti smile.gif
labai reik aciu smile.gif
Atsakyti
gal kas koki atsiliepima apie mazda 323f?99m
Atsakyti
QUOTE(qgne @ 2010 03 25, 11:13)
gal kas koki atsiliepima apie mazda 323f?99m

Na tema skirta mazdai_3..O tai gerokai kita auto...
Wellkam va į čia:
http://www.supermama...howtopic=445325
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2009 06 17, 13:20)
Aš su Mazda3 važinėju jau 2 su virš metų. Kuro vidutiniškai reikia apie 7,5-7,6 l.
Šiaip gal kiek ir kietoka, bet man  thumbup.gif . na buvo problemėlių- pabyrėjo sankabos stūmoklis- bet kadangi dar tęsiasi garantinis- nakainavo nieko. vairuoti smagi ai variklis-1,6 benzinas

Tai, kad sankaba neturi jokiu stumokliu... biggrin.gif
Atsakyti
Prašom prašom daugiau atsiliepimų apie mazdutes 3 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 10, 03:19)
Prašom prašom daugiau atsiliepimų apie mazdutes 3 tongue.gif

Manau Mazda3 vienas geriausiu automobiliu savo klaseje. Minusai-
korozija
garso izoliacija
O visa kita vieni pliusai - geras dizainas, kokybiskas surinkimas, puikus valdymas, gera ergonomika, pigios detales. Vien faktas, kad surinkta Japonijoje viska pasako. Vaziuokle gera, gal kiek brangokai kainuoja pakeisti sarnyrus - tenka keisti su sakemis, o originalas kainuoja 1500 litu. Ir nelabai laiko musu keliais. Tiesa, modeliuose po 2007 m. jau pakeista konstrukcija ir galima pakeisti tik sarnyrus.
Vienu zodziu labai vykusi, patikima japoniska masina. Beje, naujoji Mazda3 tai tik senosios, gaminamos nuo 2003 metu, atnaujinimas, taip vadinamas FACELIFTING.
Atsakyti