Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

QUOTE(Silvute @ 2008 06 20, 20:45)
o gal sukonkretink - koksai modelis, kuriu metu.. o tai dabar pasirinkimas be galo didelis ir problemos bei privalumai ju tikrai skirtingi

mane domina mazda 6,nuo2002 metu g.gif
Atsakyti
Pas mane darbine auto yra naujoji Mazda 6 thumbup.gif Super variantas, jokiu priekaistu jai neturiu thumbup.gif
Atsakyti
O kaip su garso izoliacija g.gif kažkaip daug nekokių atsiliepimų teko girdėti apie tai,o būtent naująjai Mazda 6 yra pabrėžiama kad didelis dėmesys skirtas garso izoliac unsure.gif
Atsakyti
Naujoji Mazda 6 thumbup.gif , automatas, 2.3l dujos-benzinas, važinėju 2 metus, priekaištų neturiu. Na gal galėtų dujų mažiau ryti, dabar mieste apie 14l, užmiesty apie 10. Bet mieste labai trumpi atstumai, tai gal dėl to tiek ir suryna g.gif
Kai įdėjom dujas, buvo problemų kol jas sureguliavo, bet čia ne mašinos, o meistrų problema manau.
Kai rinkausi mašiną, rinkausi tarp mazda 5 ir 6, bet išsirinkau 6, nors dabar rinkčiausi 5 dėl dydžio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2008 07 17, 13:43)
Naujoji Mazda 6  thumbup.gif , automatas, 2.3l dujos-benzinas, važinėju 2 metus, priekaištų neturiu. Na gal galėtų dujų mažiau ryti, dabar mieste apie 14l, užmiesty apie 10. Bet mieste labai trumpi atstumai, tai gal dėl to tiek ir suryna  g.gif
Kai įdėjom dujas, buvo problemų kol jas sureguliavo, bet čia ne mašinos, o meistrų problema manau.
Kai rinkausi mašiną, rinkausi tarp mazda 5 ir 6, bet išsirinkau 6, nors dabar rinkčiausi 5 dėl dydžio  bigsmile.gif

jo mazda 5 man ir patinka nes didele 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2008 07 17, 13:40)
jo mazda 5 man ir patinka nes didele  4u.gif  blush2.gif


drinks_cheers.gif tai apie mazda 3 net nemąstyk, nes per maža mirksiukas.gif
Atsakyti
be to su mazda 3 yra problema kompiuteryje schmoll.gif
Atsakyti
Važinėju nauja Mazda 3, pirkau iš salono prieš mėnesiuką. Kol kas labai džiaugiuosi, nekeisčiau į nieką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 03 14, 10:29)
Tai va, mano 1,6, tai ryja 8,7 l.


Manoji irgi 1.6, benzas, MPD, bet ryja 5,8 L. Kai čia gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2008 07 26, 12:27)
Manoji irgi 1.6, benzas, MPD, bet ryja 5,8 L. Kai čia gaunasi?



Jus mokate perjunginėti bėgius, kai aš prisiderinau, man irgi sąnaudos sumažėjo smile.gif. Matyt, ir gaziuką su protu spaudžiate, ten kur reikia... Autopilotas degalų sąnaudą taupo, šiaip daug yra veiksnių, o Mazda mašinos puikios. Dabar svarstau, žadu pirkti RX-8.
Atsakyti
As taip pat turiu MAZDA3,pirkom is salono pries 3 metus tai jokiu problemu kol kas nebuvo.Likau patenkinta! Dabar dairausi MAZDOS CX-7.Gal kas galit patart?
Atsakyti
QUOTE(dange80 @ 2008 09 02, 15:08)
As taip pat turiu MAZDA3,pirkom is salono pries 3 metus tai jokiu problemu kol kas nebuvo.Likau patenkinta! Dabar dairausi MAZDOS CX-7.Gal kas galit patart?

man viso mazdos patinka,nes jos patogios,tik mazda 2 kazkokia keista. Mes nesenai pirkom mazda5 irgi kol kas problemu nedaro
Atsakyti