Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

kodel nepasitenkinimo? nejau jau jos tokios blogos? verysad.gif
Atsakyti
vazineju mazda3 jau keleta men. nusiskundimu neturiu tikrai smagi masiniuke, na gal blogumai pasirodys veliau g.gif
Atsakyti
Mano sūnus važinėja Mazda 3 jai tik 4 mėn., na ir man kartais nuskyla. Liux thumbup.gif mašinikė, jokių problemų. Šiaip užduokite klausimus, kas jus domina.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 03 12, 10:22)
Čia problema ne konkrečioje mašinoje, čia kalbu apie visų mazdų problemas. Važinėju pusę metų. Tikėjausi persėsti prie ekonomiškesnės mašinos vairo. Nors dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau ir vyras pripažino, kad paskubėjo. Vis dėlto vertėjo palaukti kelis mėnesius eilėje Toyotos. Galbūt tiems, kas visą gyvenimą važinėjo tik su mazdomis, tai jos tobulos mašinos. Man daug smagiau prisėsti prie vyro mašinos vairo - Subaru Legacy. Tuo labiau, kad ir kuro tiek pat ryja. Kadangi mašina ne kojinės ir taip greit nepakeisi, teks važinėti.



Na nežinau, aš važinėjuosi su VW Jetta irgi ne per seniausia, pirkta praėjusiais metais. Dėl benzino rijimo, klausiaus sūnų jo yra 2,0 tai sakė, tas kas pirko 1,6 pralošė, panašiai ryja.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2008 03 14, 00:54)
Na nežinau, aš važinėjuosi su VW Jetta irgi ne per seniausia, pirkta praėjusiais metais. Dėl benzino rijimo, klausiaus sūnų jo yra 2,0 tai sakė, tas kas pirko 1,6 pralošė, panašiai ryja.

Tai va, mano 1,6, tai ryja 8,7 l.
Atsakyti
mane, tai domina kokios kuro sanaudos vazinejant mieste, 2 l varikliu, benzininiu smile.gif ir siaip ar neislenda kokios bedeles po menesiuko kito? smile.gif
Atsakyti
As Mazda vairuoju jau kokius 6 metus ir negaliu atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
Turbut neidomi tema verysad.gif niekas neparaso blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giess @ 2008 03 31, 15:15)
Turbut neidomi tema  verysad.gif  niekas neparaso blush2.gif  blush2.gif


Niu as Mazda vairuoju, bet 626, čia tikriausiai ne apie tokią klausiama blush2.gif Bet vis tiek pasidžiaugsiu sąvąja esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Nu eilinis barskalas. Tai jau antra mazda mano gyvenime. Siandien pasiziurejau, kad kuro sunaudojimas 8,6 l (variklis 1,6 l). Ir isvaizda man tokia sunki atrodo, dramblavota. Kazkaip man naujoji Honda Civic grazesne. Dar brokas pasitaike, kad nespeju pilti langu purskalo, matyt, kazkur sone skyle yra. Kai varysiu i technini aptarnavima, reiks pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Giess @ 2008 03 31, 16:15)
Turbut neidomi tema  verysad.gif  niekas neparaso blush2.gif  blush2.gif

As nupirkau Mazda 3 pries menesi...siaip masina man patinka, labai grazios spalvos,variklis 1,6 benzinas, kuro sanaudos apie 9 litrus...
Bet...pries tai vaziniejau su Ford Focus, tai nors jis ir buvo senesnis 5 metais, bet tikrai minktesnis, ko deja negaliu pasakyt apie Mazda 3
Atsakyti
Vairuoju Mazda 3S (Sport) 2005m., 2.3l varikliu. Negaliu atsidziaugt wub.gif Ir traukia gerai, ir "valgo" normaliai. Gal kiek minkstesne galetu buti, bet per daug noreti irgi nereikia bigsmile.gif
Atsakyti