Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

Na va jau gerą savaitėlę važinėjam su savo naujuoju mašiniuku smile.gif bijojom, kad gailėsimės, bet kuo toliaus tuo viskas labiau patinka thumbup.gif thumbup.gif patariu visiems ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o gal kas mazda 6 is naujesniu turi bigsmile.gif , kaip ji tongue.gif
Atsakyti
Mes turėjom Mazda 6, dabar turim Mazda 5. Apie abi galiu tik gerai papasakoti. Penktos didelis privalumas - slankiojančios durys. Bent jau vaikai tai ir sau, ir kitiems durų nenudaužo. Nors Mazda 6 man dizainas labiau patiko, dar ir dabar į tamsiai mėlyną žiūrėdama seiles varvinu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maxima: 06 sausio 2008 - 21:11
QUOTE(Aristokratė @ 2008 01 05, 18:32)
o gal kas mazda 6 is naujesniu turi  bigsmile.gif , kaip ji  tongue.gif



Nauja Mazda 6 turi pasirodyti 2008 metų sausį, todėl nemanau, kad dar kas gali pasakyti kokia ji.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2008 01 08, 23:08)
Nauja Mazda 6 turi pasirodyti 2008 metų sausį, todėl nemanau, kad dar kas gali pasakyti kokia ji.


bet uz tai dizainas wub.gif , Lexus IS man uznesa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 01 09, 11:40)
bet uz tai dizainas  wub.gif , Lexus IS man uznesa  unsure.gif



Man irgi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Važinėju Mazda 3. Nesu patenkinta. Anksčiau važinėjau Toyota Corrola. Ji buvo ir minkštesnė, ir ekonomiškesnė, ir variklis tyliau dirbo. Nusivyliau...
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 02 25, 01:20)
Važinėju Mazda 3. Nesu patenkinta. Anksčiau važinėjau Toyota Corrola. Ji buvo ir minkštesnė, ir ekonomiškesnė, ir variklis tyliau dirbo. Nusivyliau...



Na nežinau, nežinau, gal yra su mašina kokios problemos. Kartais nugvelbiu iš sūnaus mašiną Mazdą 3, jai jau 4mėn, pati važinėjuosi su nauju VW, tai iškilo problema, negirdžiu variklio. Būnant Klaipėdoje, ten daug žiedų, kelis kartus net buvau užgesusi, kol pripratau, nes visiškai nesigirdi variklio darbo. Ir šiaip mašinikė maloni, gal bėgių perjungimas, bet reik prisitaikyti, per parą pripratau, problemų nebuvo, šiaip maloniai valdosi.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2008 03 09, 14:04)
Na nežinau, nežinau, gal yra su mašina kokios problemos. Kartais nugvelbiu iš sūnaus mašiną Mazdą 3, jai jau 4mėn, pati važinėjuosi su nauju VW, tai iškilo problema, negirdžiu variklio. Būnant Klaipėdoje, ten daug žiedų, kelis kartus net buvau užgesusi, kol pripratau, nes visiškai nesigirdi variklio darbo. Ir šiaip mašinikė maloni, gal bėgių perjungimas, bet reik prisitaikyti, per parą pripratau, problemų nebuvo, šiaip maloniai valdosi.


Čia problema ne konkrečioje mašinoje, čia kalbu apie visų mazdų problemas. Važinėju pusę metų. Tikėjausi persėsti prie ekonomiškesnės mašinos vairo. Nors dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau ir vyras pripažino, kad paskubėjo. Vis dėlto vertėjo palaukti kelis mėnesius eilėje Toyotos. Galbūt tiems, kas visą gyvenimą važinėjo tik su mazdomis, tai jos tobulos mašinos. Man daug smagiau prisėsti prie vyro mašinos vairo - Subaru Legacy. Tuo labiau, kad ir kuro tiek pat ryja. Kadangi mašina ne kojinės ir taip greit nepakeisi, teks važinėti.
Atsakyti
Sveiki, planuoju įsigyti mazda 3, 2005-2006 m. gal kas važinėjate kokie ispūdžiai? smile.gif kokie šios mašinytės pliusai ir minusai? ar verta ją pirkti? g.gif
Atsakyti
ku - ku...ar niekas nezino nieko apie mazdas 3? verysad.gif
Atsakyti
Aš jau pakankamai išliejau nepasitenkinimo temoje apie mazda 5. Važinėju 2007 m. mazda 3.
Atsakyti