Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 3/ 5 / 6

Visai netyčia padedami tėvams išsirinkti naują automobilį, išsirinkome patys ir sau nors kaip ir neplanavome... kitą savaitę jau turėsim...
Nors ir per vėlai, bet vis tiek noriu išgirsti atsiliepimus mirksiukas.gif apie šį mašiniuką ax.gif
Atsakyti
Labai gera masina. Musu seima labai pasitiki mazda automobiliais, as pati turiu 323f nauja 2003 metu tongue.gif
Atsakyti
Zoom-zoom...
Atsakyti
QUOTE(Robinzonas @ 2007 10 30, 16:21)
Zoom-zoom...


gal galima aiškiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Robinzonas @ 2007 10 30, 16:21)
Zoom-zoom...

man taip pat įdomu ką tai reiškia g.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Dabartinė išleista naujųjų Mazdų serija vadinasi zoom-zoom.

Sūnus mėnuo kaip nusipirko Mazda 3, lakioja patenkintas.

Salone leido pavažinėti Mazda 5, man patiko, bet manoji tik metų senumo iškada keisti.
Atsakyti
Kiek teko klausyt atsiliepimu, tai nekokios sedyniu transformavimo galimybes. Nera su automatine greiciu dezhe (nors kazhda turetu atsirast jos). Didziausias pliusas slankiojancios durys.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2007 10 31, 07:45)
Kiek teko klausyt atsiliepimu, tai nekokios sedyniu transformavimo galimybes. Nera su automatine greiciu dezhe (nors kazhda turetu atsirast jos). Didziausias pliusas slankiojancios durys.


na mums ir reikėjo be automatinės, nepatinka man autimatinės, man jos kažkokios nepatvarios blush2.gif
mums minusas kad nebuvo dyzeliuko, na žiūrėsim kaip bus...

Atsakyti
QUOTE(inguzas @ 2007 10 31, 10:03)
na mums ir reikėjo be automatinės, nepatinka man autimatinės, man jos kažkokios nepatvarios  blush2.gif
mums minusas kad nebuvo dyzeliuko, na žiūrėsim kaip bus...



Sutinku Inguzas ax.gif , kas kam patinka, man irgi automatinė nelabai schmoll.gif . Specialiai sėdynes transformavo, norėjo mus sugundyti, viskas OK, labai liux thumbup.gif .
Šiaip pradedu tapti Mazdų fane blush2.gif . O kokį variklio galingumą pasirinkot? Kokią mašinos įrangą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 10 31, 14:32)

Šiaip pradedu tapti Mazdų fane blush2.gif . O kokį variklio galingumą pasirinkot? Kokią mašinos įrangą? mirksiukas.gif


na mes buvom vokiškų mašinų fanai, bet naujos jos pre brangios, o ne naujos nenorėjom wink.gif

Mūsų 2 litrų varikliukas, o komplektacija elgance plus....
Na jau stovi mašiniukas kieme wink.gif šiaip viskas super, tik kažkaip kai įdėjom automobilinę vaiko kėdutę, ankštoka manau jam ten bus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(inguzas @ 2007 10 31, 18:31)
na mes buvom vokiškų mašinų fanai, bet naujos jos pre brangios, o ne naujos nenorėjom wink.gif

Mūsų 2 litrų varikliukas, o komplektacija elgance plus....
Na jau stovi mašiniukas kieme wink.gif šiaip viskas super, tik kažkaip kai įdėjom automobilinę vaiko kėdutę, ankštoka manau jam ten bus... g.gif



Permečiau dar kartą akimis charakteristiką, ir atsiminiau savo patirtus pojūčius, puiki mašinytė. thumbup.gif Kiek žinau turite gauti katalogiuką, gal rasite tinkamą kėdutę. Nors ten brangokai viskas kainuoja. doh.gif Norėjau sūnui padaryti dovanėlę Kalėdom, sužinojus kainą noras atšoko. ax.gif

Žmonės ką domina Mazdą, galite nueiti į Mazdų saloną ir jums suteiks galimybę pavažinėti kokią valandikę, nebūtinai juk pirkti, o susipažinti, pajausti mašiną galima.
Atsakyti