Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

Sveikos,

Noriu ir as pasikonsultuot. Man antradieni istrauke krumini danti (jei neklystu, 6tas dantis). Dantis buvo gan silpnas, kaip gydytojas sake, minkstesnis ir uz plastelina. Tai kol jis man ji israkinejo po gabaliuka, isdraske neblogai. Isleisdamas man neisrase jokiu vaistu, tik pasake, kad "gis ilgiau nei iprastai". As visa ten persigandusi ir nuvargusi net nepamasciau kazko pasiklausineti. O dabar ir galvoju, kas tas "ilgiau nei iprastai". Ir kalbedamas apie gijima, turejo omeny, kad zaisdele ilgai trauksis ar skaudes? Beda ta, kad kolkas nera dienos, kad po keleta tablietku nepraryciau. Skaudena zandas palei ta viena ir zandikaulio apacia, skausmas rodos i gerkle nueina. Ir kas labiausiai nepatinka, kad ausis jauciasi kaip po perputimo... Ziuriu, siandie apie zaizdele lyg paraudo. Kolkas raminuosi , kad tempa nekyla ir kenciu. Dantuka traukiau LT, o dabar esu UK, tai nera galimybes gydytojui pasirodyti.
Tai va, noriu paklaust jusu nuomones, ar normalu visa tai, ka jauciu? Galiu dar kentet, ar ieskotis cia kokio daktariuko, kam pasirodyti?
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 04 03, 18:22)
Sveikos,

Noriu ir as pasikonsultuot. Man antradieni istrauke krumini danti (jei neklystu, 6tas dantis). Dantis buvo gan silpnas, kaip gydytojas sake, minkstesnis ir uz plastelina. Tai kol jis man ji israkinejo po gabaliuka, isdraske neblogai. Isleisdamas man neisrase jokiu vaistu, tik pasake, kad "gis ilgiau nei iprastai". As visa ten persigandusi ir nuvargusi net nepamasciau kazko pasiklausineti. O dabar ir galvoju, kas tas "ilgiau nei iprastai". Ir kalbedamas apie gijima, turejo omeny, kad zaisdele ilgai trauksis ar skaudes? Beda ta, kad kolkas nera dienos, kad po keleta tablietku nepraryciau. Skaudena zandas palei ta viena ir zandikaulio apacia, skausmas rodos i gerkle nueina. Ir kas labiausiai nepatinka, kad ausis jauciasi kaip po perputimo... Ziuriu, siandie apie zaizdele lyg paraudo. Kolkas raminuosi , kad tempa nekyla ir kenciu. Dantuka traukiau LT, o dabar esu UK, tai nera galimybes gydytojui pasirodyti.
Tai va, noriu paklaust jusu nuomones, ar normalu visa tai, ka jauciu? Galiu dar kentet, ar ieskotis cia kokio daktariuko, kam pasirodyti?


o jums skauda labai ar pakenčiamai? jei matėt aš postu aukščiau rašiau, man taip pat krūminį rovė ir taip pat nuteikė skausmui ir ilgam gijimui... išrašė antibiotiku, bet nemanau, kad jie man ką padės, nes ir be jų normaliai jaučiuosi, tik kad jau nusipirkau tai išgersiu ir dar du kartus į dieną nuo skausmo išgeriu vaistukų ( nors ir neskauda) tai taip ir kolkas dar nesuskaudo, nors kaip ir jum maudimas žandikaulyje ir gerklėje buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2011 04 03, 22:51)
o jums skauda labai ar pakenčiamai? jei matėt aš postu aukščiau rašiau, man taip pat krūminį rovė ir taip pat nuteikė skausmui ir ilgam gijimui... išrašė antibiotiku, bet nemanau, kad jie man ką padės, nes ir be jų normaliai jaučiuosi, tik kad jau nusipirkau tai išgersiu ir dar du kartus į dieną nuo skausmo išgeriu vaistukų ( nors ir neskauda) tai taip ir kolkas dar nesuskaudo, nors kaip ir jum maudimas žandikaulyje ir gerklėje buvo rolleyes.gif

Nakties metu tai kaip ir nieko. O dienos metu be vaistu neissiverciu. Antibiotiku gydytojas neisrase, tai geriu tik ibumetina 400. Siandie bandziau papusryciauti be vaistu, bet galiausiai visvien neistveriau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 04 04, 10:48)
Nakties metu tai kaip ir nieko. O dienos metu be vaistu neissiverciu. Antibiotiku gydytojas neisrase, tai geriu tik ibumetina 400. Siandie bandziau papusryciauti be vaistu, bet galiausiai visvien neistveriau  verysad.gif


Man kai viršuje krūminį išrovė taip pat tik dienomis skaudėjo ir ibumetiną gėriau, skaudėjo netoli dviejų savaičių, bet skausmas vis mažėjo ir rečiau suskausdavo.. irgi galvojau, kad kažkas labai negerai ten, bet viskas užgijo be problemų. Aišku aš ne gyditoja ir teisingų patarmų duoti negaliu, bet manau dėl skausmo tai toliau gerkit vaistukus ir svarbiausia į ką žiūrėkite, kad žaizdelei viskas tvarkoj būtu (kad netintu, nekraujuotu).
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2011 04 04, 11:59)
Man kai viršuje krūminį išrovė taip pat tik dienomis skaudėjo ir ibumetiną gėriau, skaudėjo netoli dviejų savaičių, bet skausmas vis mažėjo ir rečiau suskausdavo.. irgi galvojau, kad kažkas labai negerai ten, bet viskas užgijo be problemų. Aišku aš ne gyditoja ir teisingų patarmų duoti negaliu, bet manau dėl skausmo tai toliau gerkit vaistukus ir svarbiausia į ką žiūrėkite, kad žaizdelei viskas tvarkoj būtu (kad netintu, nekraujuotu).

Na, su kruminiais visad sudetingiau, man atrodo (nzn, nes tai pirmas man israutas dantis).
Del skausmo, tai kentet galiu, bet va vis neramu, kad galbut kas ne taip. Nes ir zaiszdos krastai paraude, ir zandas palei ta vieta truputi patines. Bet, sakau, jei koks uzdegimas butu, gal temperatura rastusi?
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 04 04, 11:18)
Na, su kruminiais visad sudetingiau, man atrodo (nzn, nes tai pirmas man israutas dantis).
Del skausmo, tai kentet galiu, bet va vis neramu, kad galbut kas ne taip. Nes ir zaiszdos krastai paraude, ir zandas palei ta vieta truputi patines. Bet, sakau, jei koks uzdegimas butu, gal temperatura rastusi?


na, man irgi taip atrodo, kad jei būtu uždegimas, tai temperatūra būtu ar ištintu smarkiai g.gif kaip sakiau, jei neturit galimybės pas gyditoją nueiti, tai palaukite manau praeis.
Atsakyti
Man kai istrauke 6 danti, tai po keliu dienu net gerkle buvo pradeje skaudeti, bet neilgai tik viena diena, siaip paskalaudavau ramuneliu nuoviru atsargiai, jei labai skaudedavo isgerdavau vaistu nuo skausmo ir viskas susitvarke, dabar turiu jau graziai uzgijusia skyle smile.gif
Ibumetinas tai man visai ne vaistas, man gydytojas buvo israses kazkkiu vaistuku is d raides tai labai gerai skausma nuimdavo, taip pat Nimesil man labai nuo skausmo padeda o svarbiausia greitai. Ibumetinas kazkaip su manim draugauti nenori...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kauke26: 04 balandžio 2011 - 12:04
QUOTE(kauke26 @ 2011 04 04, 13:02)
Man kai istrauke 6 danti, tai po keliu dienu net gerkle buvo pradeje skaudeti, bet neilgai tik viena diena, siaip paskalaudavau ramuneliu nuoviru atsargiai, jei labai skaudedavo isgerdavau vaistu nuo skausmo ir viskas susitvarke, dabar turiu jau graziai uzgijusia skyle smile.gif
Ibumetinas tai man visai ne vaistas, man gydytojas buvo israses kazkkiu vaistuku is d raides tai labai gerai skausma nuimdavo, taip pat Nimesil man labai nuo skausmo padeda o svarbiausia greitai. Ibumetinas kazkaip su manim draugauti nenori...

Man tas ibumetin 400 tai gelbejo. bet kiek is lt buvau atsivezusi, visus suvartojau. Nusipirkau kazkokiu cia, bet isgerusi nejauciu jokio palengvejimo sad.gif Tai siandie "smagu" man jau. O jau visa savaite po rovimo ir kolkas nejauciu, kad situacija geretu.
Atsakyti
Dar jusu paklausiu 4u.gif As ziuriu, zaizdoje lyg koks marliukas ar kazkas like g.gif Gal kazkas, ka su vaistais kartu idejo i zaizda. Esme, kazkas, kas nepriklauso mano organizmui. Kad ir kas tai bebutu, ar jis neturetu issivalyti?
Atsakyti
Kauke 26, jums buvo israse Dolmen, vienas stipriausiu nuskausminamuju, dazniausiai ji ir siulo daktarai, kai skauda dancius.

As irgi antra diena po rovimo, salino irgi 6-ta ir salia jo is sono augusi 5-ta. Tas 5-tas buvo "susipynes" ir kramtymo funkcijos neatlikejinejo, o ir net nebuvo "issivystes" koks turejo buti, tad breketai nebutu padeje. Zodziu isrove man hibridini 5-6 danti;)

Paskausta konkreciai vakare ir ryte,diena viskas gerai, bet mane neramina vienas dalykas - rytoj man reikia vel pasirodyti pas savo gydytoja, jis kazka dejo (joda gal?) ant tu dantu ir sake saugoti kraujo kresuly. Bet beda tame, kad tas kresulys "isaugo" ir jau dabar uzima gera 1/8 burnos ir as bijau skalauti ir valgyti, kad "nepamesti" to kresulio. Skambinausi katik jam, tai operacijoje:[ Noriu valgyt ir dezinfekuoti. Kagi man daryti? Kaip yra su tuo kresuliu?



Atsakyti
sveikos, aš irgi dvi dienos po krūminio danties rovimo. pas mane komplikuotas atvejis, nes po juo buvo didelė cista susidariusi. Ją man išvalė, grandė žandikaulį ir šiaip brrr.
Gydytojas sakė, kad deda kažkokią kempinėlę kraujavimui stabdyti, nes man nelaba kreša kraujas. bet nepasakė ką su ja daryti. jinai pati pasišalins ar kaip? pas jį pasirodyt liepė jei butų kas negerai iš žaizdos tekėtų kokie pūliai ar pan. tai ir suku galvą ką su ja reiks daryt?
na man dar skauda ta vietą, bet kazkaip gerėja jau, skausmas mazėja, geriu antibiotikus ir meldžiuosi, kad nereiktų visko pakartot. beje man dantį kol rovė nieko beveik nejaučiau. vat visas smagumas buvo po to... unsure.gif
Atsakyti
Laba,

Pirmadieni del uzdegimo istrauke danti, teisingiau implanta. Siandien jau trecia diena, bet vis dar pamaudzia. Ar jau cia man pas odontologa kreiptis? Taip nenoriu, kad valytu, vel viskas is naujo...
Atsakyti