Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

QUOTE(Florestina @ 2010 10 10, 13:36)
6 tai ne protinis, protinis 8. Gal buvo supūliavęs, už tai nesuveikė nuskausminantys.

Suklydau blush2.gif Na nebuvo jis sūpuliavęs, tik iškeltas visas dantis. Tai jau nesvarbu, kad nesuveikė nuskausminimas, iškentėjau. Bet kaip su tuo žandikauliu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 10 10, 13:56)
Suklydau blush2.gif  Na nebuvo jis sūpuliavęs, tik iškeltas visas dantis. Tai jau nesvarbu, kad nesuveikė nuskausminimas, iškentėjau. Bet kaip su tuo žandikauliu g.gif ?


Aš ne medikė. Bet jei tau neramu, manau, kad gydytoja neišvys, jei dar kartą apsilankysi. g.gif Bent jau manęs tai niekad gydytojas nėra išvijęs.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 10, 14:18)
Aš ne medikė. Bet jei tau neramu, manau, kad gydytoja neišvys, jei dar kartą apsilankysi. g.gif Bent jau manęs tai niekad gydytojas nėra išvijęs.

Bėda tame, kad tą dieną kai išrovė man dantį, ji išėjo atostogų doh.gif Na tikiuosi, kad praeis.. Skausmas paūmėja ryte ir vakare, o dieną esu beveik sveikas žmogus.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, atejau čia surasti paguodos ir padrasinimų verysad.gif Aš esų pati dižiausia bailė , bijau eiti pas stomatologus ir šiaip visų daktarų. Žinau, kad šiais laikais lyg ir nebūtų ko bijoti juk yra nuskausminamieji. Bet turiu baisiai sugedusį dantį, kurį jau reikia traukti doh.gif nes iš jo jau nieko nebėra, gėda ir sakyti nes jaučiu vienintelė tokia apsileidusi su dantimis esu verysad.gif Šianakt kraujavo tas mano sugedes dantis, tai nurūkau pas stomatologa, nes jau galvoju priėjau liepto galą, reikia pasiryžti ir eiti trauktis ta dantį. Taigi sukaupiau jėgas ir nuvykau. Prieš eidama daryti stomatologo duris mano baimė ir ryžtas kovojo tarpusavyje, bet ryžtas nugalėjo įėjau i kabineta. Kadangi nebuvau prisiregistravusi tai teko palaukti koki pusvalanduka, kai priėmė, jau prasidėjo mano drenbuliai virpėjau, kaip drebulės lapas toj kėdėj. Taigi jis apžiūrėjo tą mano nelaimėlį ir sakė, kad jis supūliaves ir rovimas kažin ar pavyks šiandiena, nes gali neveikti nuskausminamieji. Taigi leido man tu nuskauminamųjų pasidarė bloga, širdis draskėsi, daktaras nuleido net kėdę, kad galva butų žemiau, kad priplūstu kraujo į smegenis dave pauostyti amoniako tai pasidarė jau kaip ir pakenčiamas jausmas. Bet vaistai nemarino danties iki galo aš jį jutau, tai išrašė antibiotikų ir dar pasidaryti panoraminę nuotrauka, nes dantis yra krūminis ir turi tris šaknis taigi nori pažiūrėti ar tos šaknys nekliudys kitų dantų blink.gif . Reikės važiuoti į Šiaulius (man artimiausias miestas, kuriame daro panoramines). Taigi gryžau namo su dantimi ir su dar didesne baime, kaip bus po antibiotikų kurso kai vėl eisu traukti, jei neužsimarins vėl, jaučiu kad net zemė slysta man is po kojom kai pagalvoju, kad vėl teks ta siaubingą baimę istverti , svarbu kad tik užmarintu. Su dižiausia baime teks gyventi tas dienas, o kai pasiskaitau internete apie rovimus net galūnės nutirpsta nuo baimės kiek būna, kad traukia neužmarintus, o po to siaubingos komplikacijos blink.gif Taigi nusprendžiau geriau išsipasakoti JUMS, gal ka patarsit vistiek čia kaip paskaičiau daug tokiu likimo draugių... Ir šiek tiek lengviau pasidarė kai išsipasakojau...
Atsakyti
QUOTE(jurgita277 @ 2010 10 12, 14:09)


Nežinau, kiek jums metų, bet man tada buvo 16 ir jokių antibiotikų tada niekas neskyrė ir nežiūrėjo, kad neveikia nuskausminamieji. Traukė per prievartą ir viskas. Tau dar pasisekė, antibiotikai nuims uždegimą. Mano istorija kur kas baisesnė, atkėliau ją iš senos temos.

QUOTE
Viskas prasidejo nuo to, kad kai buvau 10 metu mokykloje dirbusi gydytoja blogai sugyde kanalus.  Mokyklu, kuriose buvo stomatologai, mokiniu poliklinika nepriimdavo. Is pradziu as jutau maudima dantyje, bet nekreipiau i tai demesio. Viskas prasidejo, kai buvau 15. Pajutau gana astru skausma, tada kreipiausi i ta pacia gydytoja, bet ji paaiskino, kad tai del salto oro. Prirase antibiotiku ir skausmas praejo, taciau dantis liko nepaprastai jautrus siltam ir saltam maistui buvo tarsi nesavas, kartais dilgciojo. Per 6 menesius tevai vaistams sukiso apie 100 Lt.  Veliau paraudo bei patino dantenos (keista kad neistino veidas, gal tai butu atsitike veliau). Pavasari perejau i suaugusiu poliklika. Nors dar nebuvo sueje 16 metu, bet pas mus pervedimai vyksta uz ketvirti. T. y. 16 man butu sueje birzeli, o mane pervede balandzio 1. Is draugiu suzinojau  , kad dabar man negalioja "mokyklos stomatologo taisykle", todel del vel prasidejusio astraus skausmo kreipiausi i cia dirbancius gydytojus. Mane iskart nusiunte pas chirurga, kuris vos tik pazvelges burnon pasake, kad infekcija jau pasieke zandikauli. Svarbiausia, kad ir plomba taip ilgai laike. Gydytojas bande grezti, bet dantis luzo tada teko traukti. Ta prisimenu kaip didziausia kosmara tada dar nebuvo efektyviu nuskausminimo priemoniu ir puliuoljancio danties traukimas nors ir su nuskausminimu buvo skausmingas. Po to dar keleta kartu teko valyti pulius. 2 savaites nejau i mokykla, nes dvoke is burnos. Po 10 metu emiau dirbti, tada sioje vietoje pasistaciau tilteli, implantuoti negalima del auksciau minetu priezasciu. Kai visa sita ivyko, buvo tik pavieniai privatus kabinetai ir kainos buvo nelabai prieinamos, bet tevau jau galvojo apie tai, nes skausmai buvo kosmariski. Dabar vos pajuntu kazka negero, tuoj pas gydytoja, daugiau tikrai nenoriu tokio siaubeko. 
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2010 09 24, 09:58)
Bet cia poliklinikoje. As jau bandau atsisveikinti su 400, nes man 2 protinius rauus, skaiciuoju, kaip uz sudetingus smile.gif



Niu ka, as jau be danties. Rove tik 1, sako, reikia palikti, kuom kramtyt biggrin.gif

Atsisedus i kede, irgi jauciau nemalonu nora sprukti is ten, bet vienas is protiniu buvo rimtai sugedes, pora dienu pries rovima net maude zanda, tad ryztas nugalejo.

Praejo viskas nuostabiai, jei tik taip galima atsiliepti apie tokio tipo proceduras. Nespejau net issigasti, tas isgastis parejo gydytojai isrovus dantuka smile.gif Aisku, kai atleido vaistuka, biskuti skaudejo, isgeriau nimesilio ir vsio, skausmas po to nesugrizo. thumbup.gif Dabar (siandien 5 diena porovimo) yra truputi nepatogu valgyt, ne skypute galutinai neuzgijo.

Mokejau maziau nei tikejausi, 100 uz rovima ir 20 uz nuskausminima smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orma: 13 spalio 2010 - 19:38
Ir as jau priejau liepto gala, du kruminiai dantys baigia visiskai sutrupet... ( irisu megeja biggrin.gif )2k plombavo, bet jau dabar trauks, jei trauktu visa danti dar atrodo nieko, o kaip cia man tuos gabaliukus rankios, kas dar delse taip kaip as ir ejo tokio negrazaus dantuko trauktis? ar ilgai uztruko? biggrin.gif isivaizduoju, kad toki sugedusi danti ne taip paprasta istraukt...
jau ko ko, bet dantistu bijau ziauriai... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuriai nors reikejo raut saknis? Gal galit pasakyt, kiek mazdaug tai kainuoja? Nes nusimato ketruiu saknu rovimas, tai.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikooskinas @ 2011 01 11, 17:24)
Sveikos. Gal kuriai nors reikejo raut saknis? Gal galit pasakyt, kiek mazdaug tai kainuoja? Nes nusimato ketruiu saknu rovimas, tai.. unsure.gif


Priklauso nuo sudėtingumo. Pasižiūrėjau vienam kainoraštyje, rašo, kad nuo 40 iki 200 Lt. Bet nemanau, kad šaknų rovimas bus labai jau sudėtingas.
Atsakyti
sveikos.Man prieš 6d išrovė krūminį dantį...nesakė apie priežiūrą nieko schmoll.gif
aš skalavau ramunėlėmis,vaistinėje dezinfekuojantį skystį skalavimui nusipirkau...patinimo jau ir nėra,tik vis dar pamaudžia...
sakykite,o kiek laiko trunka užgijimas?sav praėjusi,o traukiasi ne taip ir sparčiai g.gif
patenka ir maisto į tą ertmę...labai kištis ten bijau,kad to kraujo krešulio neišvalyti...
Atsakyti
QUOTE(gertrūda @ 2011 01 17, 20:56)
sveikos.Man prieš 6d išrovė krūminį dantį...nesakė apie priežiūrą nieko schmoll.gif
aš skalavau ramunėlėmis,vaistinėje dezinfekuojantį skystį skalavimui nusipirkau...patinimo jau ir nėra,tik vis dar pamaudžia...
sakykite,o kiek laiko trunka užgijimas?sav praėjusi,o traukiasi ne taip ir sparčiai g.gif
patenka ir maisto į tą ertmę...labai kištis ten bijau,kad to kraujo krešulio neišvalyti...


Gyti gali pakankamai ilgai. Vėl gi priklauso nuo organizmo. Man gydytojas sakė, kad gali mausti maždaug 10 d. Jei skauda ilgiau, reikia kreiptis į gydytoją.
Atsakyti
Sveikos , del to kad labai baile buvau ir esu tai tenka daryti "ravejima virsutiniame zandikaulyje" doh.gif doh.gif tik as tai darau poliklinikoje juk susitaupo nemenkai (cia taupanciom) o statysim dantukus jau rimtesneje gydykloje 4u.gif 4u.gif na bet tai bus apie vasara tai toli. pirmasis dantukas protinis isirove be problemu , laukia dar keli unsure.gif unsure.gif
Atsakyti