Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

QUOTE(*charite* @ 2010 07 30, 12:24)
kol kas man per brangu unsure.gif

Suprantu console.gif Galiu paguost - dėl tos pačios priežasties pas mane nėra (išrautų vietoj) kur kas daugiau dantų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 07 30, 12:29)
Suprantu console.gif Galiu paguost - dėl tos pačios priežasties pas mane nėra (išrautų vietoj) kur kas daugiau dantų biggrin.gif

4u.gif jaučiu sunku taip būt..mano ir taip dantys kreivi, o dar ir be danties doh.gif lotuliukas.gif per kiek laiko maždaug užgyja ta vieta,kur ištraukia dantį? g.gif kaži įmanoma,jog ta skylė šiek tiek sumažės,na kad dantys pasislinks g.gif
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2010 07 30, 13:31)
: per kiek laiko maždaug užgyja ta vieta,kur ištraukia dantį? g.gif  kaži įmanoma,jog ta skylė šiek tiek sumažės,na kad dantys pasislinks g.gif


man irgi krumini rove tik apacioje, tai per dvi savaites mazdaug taip normaliai apgijo. dabar jau beveik du menesiai, kaip be dantuko, tai viskas sugije pilnai. tik gaila, kad nezinau kada turesiu tokius pinigus, kad galeciau dantuka isidet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2010 08 02, 21:47)
man irgi krumini rove tik apacioje, tai per dvi savaites mazdaug taip normaliai apgijo. dabar jau beveik du menesiai, kaip be dantuko, tai viskas sugije pilnai. tik gaila, kad nezinau kada turesiu tokius pinigus, kad galeciau dantuka isidet  verysad.gif

tai pakankamai ilgai gijo blink.gif o patinimas greitai praeina?? g.gif nes rytoj trauks man doh.gif doh.gif doh.gif o kitą savaitę į vestuves eisiu,tai tikiuos nebūsiu kaip žiurkėnas biggrin.gif o kaip manot,gal iš karto po išrovimo eiti į vaistinę nuskausminamųjų pirkti?? biggrin.gif labai bijau,kad skaudės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2010 08 03, 22:58)
tai pakankamai ilgai gijo

Tai kad normaliai smile.gif
QUOTE
o patinimas greitai praeina??

Kiek pamenu, man nebūdavo patinimų (na, išskyrus vieną atvejį, bet jis buvo neeilinis toks).
QUOTE
o kitą savaitę į vestuves eisiu,tai tikiuos nebūsiu kaip žiurkėnas

Tikrai neturėtum būt biggrin.gif
QUOTE
gal iš karto po išrovimo eiti į vaistinę nuskausminamųjų pirkti??

Po rovimo vaistai paprastai nebūtini mirksiukas.gif Bet pasikonsultuok su gydytoju. Jei manys, kad gali prireikt, tai pats dar ir receptą išrašys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 04, 09:24)
Tai kad normaliai smile.gif
Kiek pamenu, man nebūdavo patinimų (na, išskyrus vieną atvejį, bet jis buvo neeilinis toks).

aš optimistė tikėjaus kad greičiau užsitrauks blush2.gif biggrin.gif bet ką padarysi ax.gif o po kiek laiko maždaug jau nebaisu valgyti?? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2010 08 04, 10:33)
o po kiek laiko maždaug jau nebaisu valgyti?? g.gif  biggrin.gif

Kiek pamenu, trečią dieną po rovimo jau drąsiai valgydavau (bet mano rovimai buvo nesudėtingi) ax.gif Pirmą dieną ta puse apskritai nereikėtų nieko valgyt, o ypač kieto, karšto. Po to jau pats jauti, kaip kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 04, 10:46)
Kiek pamenu, trečią dieną po rovimo jau drąsiai valgydavau (bet mano rovimai buvo nesudėtingi) ax.gif Pirmą dieną ta puse apskritai nereikėtų nieko valgyt, o ypač kieto, karšto. Po to jau pats jauti, kaip kas mirksiukas.gif

tai viena puse jau įpratau valgyti biggrin.gif na,tikiuosi nelabai skaudės ir greitai užgis smile.gif baigiu pusryčiauti ir eisiu traukt
Atsakyti
na man jokiu patinimu nebuvo, tik, apskritai,jausmelis burnoj ne koks schmoll.gif valgyt tai ta puse ilgai dar nesiryzau, vis krenta maistas i ta tarpa doh.gif
charite* sekmes ir nebijok 4u.gif
Atsakyti
viskas biggrin.gif grįžau namo gyva ir sveika biggrin.gif žodžiu užmarino, ištraukė ir paleido ax.gif neskaudėjo,tik kad girgždesys labai nemalonus buvo doh.gif pridėjo vaistų kažkokių ir vatos,kurią namie po 3 valandų nuo rovimo išsitraukiau ir vis tiek kraujas bėgo blink.gif gerai,kad turėjau kuom ją pakeisti,bet dabar atrodo viskas gerai mirksiukas.gif jau ir valgiau ir gėriau(per šiaudelį biggrin.gif ). Aišku jaučiasi kad buvo rauta,toks keistas jausmas,bet tikiuosi,kad greitai sugis smile.gif skylė milžiniška,bet visa laimė,kad kai šypsausi nesimato biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *charite*: 04 rugpjūčio 2010 - 17:12
Oi siaube, man dbr irgi dilema, ar traukt lauk danti ar uz vieno to dantuko taisymą mokėti ~900 ir tai neaisku kuriam laikui padetu tai.....Dbr apie traukima prisiskaiciau baisybiu tai net nzn. O protezuoti tai dbr irgi netureciau galimybes...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukodramblione @ 2010 08 11, 23:02)
man dbr irgi dilema, ar traukt lauk danti ar uz vieno to dantuko taisymą mokėti ~900 ir tai neaisku kuriam laikui padetu tai.....

O kelintas dantis? Matosi šypsantis? ax.gif
Jei tai ne priekinis dantis, tai bent aš tikrai nemokėčiau tokios sumos už taisymą - verčiau jau raut...
Atsakyti