Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(Gubernija @ 2009 01 16, 14:13)
shianien mire mano mociute, tevo mama, nepraejo dar 2 sav po tevelio mirties.... kodel viskas taip vyksta? kodel jie isheina?????

O viešptie nė nežinau ką ir besakyti unsure.gif console.gif Kiek moteriškei buvo metų jeigu galima to klausti gal širdutė neatlaikė širdgėla verysad.gif
Žinokit aš irgi labai pergyvenu dėl mamos unsure.gif Sunkei ji perneša jeigu galima ūtų taip sakyti aš jaučiu tokį dalyką, kad ji gali irgi iš širdgėlos ne duok dieve nenoriu galvot apie blogeuse, bet minčių galva pilna visokių doh.gif laikykis mergyt Žinok tik viena, kad jie abu begalo laimigi kartu unsure.gif
Atsakyti
Gubernija, užjaučiu. O mano tėtis mirė pernai, po pusantro mėnesio - mirė mano mama verysad.gif Matyt, išsivedė jis ją ten, dabar abu...
Atsakyti
O Dieve, mergaitės, laikykitės...
Čia jau niekas nepaguos. unsure.gif
Dėl mamos ir man liūdna... verysad.gif Nesveikuoja ji, gyvena visiškai viena...

Man tarpais atlėgsta... Daug jėgų ir laiko atima darbas. Bet vis toia širdgėla grįžta...
Atsakyti
Sveikutės, kaip dažnai sapnuojat savo tetukus unsure.gif Atėjo šenakt sapnuose jis pas mane nežinau ar išgirdo prašymą svajonę,kad noriu prie jo prisiglausti apkabinti unsure.gif wub.gif
Gulėjom lovoj ir aš jį apsikabinus šiltai buvau toks jaunas jaunas. Ir jam pasakojau, kodėl jis numirė, kad nepavyko operacija ir jis nukraujavo. Tai labai nustebusiu veidu klausėsi mano pasakojimo. Toks jausmas lyg būtų nežinojas, kad mirė. Sapnuoju aš jį dažnai unsure.gif niekada su manim nešneka, bet šį kartelį buvo nuostabu aš jį glosčeu apsikabinus bučevau į žanduką sakau nepaleisiu niekada unsure.gif Reik gal į bažnyče nueiti, meldžiuos kasdien ir kasnakt verysad.gif
Sesuo sako jis atėjo pas tave cray.gif O gal orai keičiasi dėl to sapnuojasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 17 sausio 2009 - 10:19
Aš gal tik kartą esu sapnavusi per beveik 4mėn, nuo to laiko, kai netekome jo.
Ir tai nebuvo šviesus sapnas, deja. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 01 17, 11:16)
Sveikutės, kaip dažnai sapnuojat savo tetukus unsure.gif Atėjo šenakt sapnuose jis pas mane nežinau ar išgirdo prašymą svajonę,kad noriu prie jo prisiglausti apkabinti unsure.gif  wub.gif
Gulėjom lovoj ir aš jį apsikabinus šiltai buvau toks jaunas jaunas. Ir jam pasakojau, kodėl jis numirė, kad nepavyko operacija ir jis nukraujavo. Tai labai nustebusiu veidu klausėsi mano pasakojimo. Toks jausmas lyg būtų nežinojas, kad mirė. Sapnuoju aš jį dažnai unsure.gif niekada su manim nešneka, bet šį kartelį buvo nuostabu aš jį glosčeu apsikabinus bučevau į žanduką sakau nepaleisiu niekada unsure.gif Reik gal į bažnyče nueiti, meldžiuos kasdien ir kasnakt verysad.gif
Sesuo sako jis atėjo pas tave cray.gif O gal orai keičiasi dėl to sapnuojasi unsure.gif


tavo vietoje aš užpirkčiau mišas. Nereikia, kad išėjusieji pas mus ateidinėtų arba kviestų pas save. Taip sako seni žmonės g.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 18, 14:32)
tavo vietoje aš užpirkčiau mišas. Nereikia, kad išėjusieji pas mus ateidinėtų arba kviestų pas save. Taip sako seni žmonės  g.gif

O gal aš jį sapnuoju dėl to, kad per daug jautri esu.
Ir ištisai apie jį galvoju, nes dar nesusitaikau atrodo nu jau kitaip but negali, netekom mes jo dievo valioje viskas. Tačeu ir vėl, oi chaosas galvoje galvoju gal galima buvo ka pakeisti. Žinau, kad praeis šis laikotarpis. Bet begalo sunku susitaikyti, kai netenki mylimo artimo unsure.gif verysad.gif
Nu bet apsoliučei nesigailiu, kad jis atėjo pas mane atvirkščei tokia laiminga pasijaučiau, nes gavau proga paskutinį syk jį stipriai apsikabinti išbučiuoti blush2.gif ko negalėjau jam paliekant šį pasaulį. Nes jis buvo toli nuo mūsų ir vienas verysad.gif tik telefonas ir skype siejo mus. Paskutinį kartą tokį lygotą pasenusi pasenusi mačeu jo veidą lyg nesavas buvo taip širdį spaudė, taip troškau įlyst pas jy per kompą ir nepaleisti jo cray.gif Aš žinojau, kad jis neatlaikys tos operacijos, bet jis atlaikė!!!!! Sakė operacija pavyko. Tačeu 21amžiuj gydytojai nemokėjo sustapdyti kraujavimo bash.gif
Negražu taip žinau, kad jo neprikelsi nu bet nieko negaliu su savim padaryti blush2.gif Daug širdgėlos daug daug visko ir tik laikas gydo žaizdas unsure.gif
Atsakyti
mociutei buvo 71 m ... ji sirguliavo pastaruoju metu, bet aisq vaiko mirtis buvo lemiamas jai smugis...
as irgi noriu sapnuot teveli, mociutes mirties nakti sapnavau teveli karste ir dar kazhka tik nesupratau ka... baisus buvo sapnas, atsibudau...
gal kada susapnuosiu kitom aplinkybem butu maloniau
Atsakyti
kas keisčiausia, nors mano a.a. tėtis mirė aną vasarį (tuoj bus metai), bet aš jo nei karto nesapnavau. Gal kad gyveno atskirai nuo manęs ir mamos unsure.gif O mamą po jos mirties esu sapnavusi ne kartą, o sapnai buvo viskie - ir geri labai , ir kažkokie nelabai, keisti, mama lyg pyko ko, neatrodė patenkinta. Tada man sena tetulė man patarė dažniau nueit į bažnyčia ir užpirkt mišias (daug pinigėlių tam nereikia). Sako, kad sielai pirmais mėnesiai ir netgi pirmais metai reikia artimųjų maldų, bažnytinių apeigų ž- tai jai lengviau keliauti ten, kažkur anapus... Nežinau, tikėti tuo ar ne, bet aš taip ir darau, kaip seni žmons nuo seno darė... Man nesunku, o jei tik mano tėvams padeda - tai aplamai gerai.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 18, 23:22)
kas keisčiausia, nors mano a.a. tėtis mirė aną vasarį (tuoj bus metai), bet aš jo nei karto nesapnavau. Gal kad gyveno atskirai nuo manęs ir mamos  unsure.gif  O mamą po jos mirties esu sapnavusi ne kartą, o sapnai buvo viskie - ir geri labai , ir kažkokie nelabai, keisti, mama lyg pyko ko, neatrodė patenkinta. Tada man sena tetulė man patarė dažniau nueit į bažnyčia ir užpirkt mišias (daug pinigėlių tam nereikia). Sako, kad sielai pirmais mėnesiai ir netgi pirmais metai reikia artimųjų maldų, bažnytinių apeigų ž- tai jai lengviau keliauti ten, kažkur anapus... Nežinau, tikėti tuo ar ne, bet aš taip ir darau, kaip seni žmons nuo seno darė... Man nesunku, o jei tik mano tėvams padeda - tai aplamai gerai.



pas mus irgi uzhperka mises ir meldziasi.... irgi visi sako, kad tai padeda sielai.... unsure.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad reikia elgtis taip, kaip jaučiame esant tinkamai...

Šiandien lygiai keturi mėnesiai, kai paskutinįkart mačiau tėtį gyvą. Jau labai sergantį ir besikankinantį. verysad.gif Žinau, kad dar ilgai skaičiuosiu. Kad tik jam ten būtų gera... Nes man keletą dienų labai labai stipriai neramu - gal ir ryšium su tėčiu. Negaliu susikaupti maldai, meditacijai, neišeina... verysad.gif
Atsakyti
man irgi buna kai negaliu susikaupt kai neisheina tinkamai pasimelst,
tuomet kita diena kaltinu save, juk nesugebejau tinkamai pakalbet su juo....
Atsakyti