Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

as vakar palaidojau savo teveli.... netikiu kad jo jau nebebus... taip staigiai dingo is sio pasaulio.... paliko visus... gal jam taip geriau, gal Dievulis taip norejo...
laidotuves buvo labai sunkios... daug skausmo...
labai noriu ji susapnuot, laukiu... tikiuosi greitai mane aplankis , nuramins...
beabejo dziaugiuosi, kad valanda priesh mirti pasakiau jam i ausi kad ji labai myliu, jis suprato, nes stipriai suspaude mano ranka, tik asharos... liko tik skausmas... prisiminimai....
tiek daug dar nepasakyta, tiek daug dar kartu nepadaryta... kaip gaila...
kunigas man pasake, kad reikia gyvent ir taisyt jei ka ne taip padarei, kol dar turi galimybes.... reikia.... bet dabar reikia buti stipriai o gal ne... gal kaip tik reikia verkt jei norisi, nekaupt to skausmo... viskas per daug painu...... skauda
Atsakyti
Gubernija, užjaučiu tave verysad.gif console.gif Ir žinau, kaip tau skauda. Atrodo, lyg visą kūną būtų surakinęs skausmas (netgi ne fizinis), nieko nesinori, mintys pinasi... Ir tas kaltės jausmas, kad kažko nepadarei, nepasakei... Sunku tau dabar... Belieka paguosti, kad dabar tavo tėčiui jau ramu ir šilta ten, danguje, reikia kažkuo tikėti. Laikykis.
Atsakyti
Vakar palaidojau savo tėvelį.
Nepalūžti padeda mintis, kad Jis savo misiją Žemėje jau atliko - tad, aš PRIVALAU Jį paleisti. Linkiu Jam sielos ramybės ir meilės.
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2009 01 08, 01:00)
Vakar palaidojau savo tėvelį.
Nepalūžti padeda mintis, kad Jis savo misiją Žemėje jau atliko - tad, aš PRIVALAU Jį paleisti. Linkiu Jam sielos ramybės ir meilės.

Labai teisingi žodžiai. Užjaučiu...
Atsakyti
aciu gryda
as pasistaciau jo nuotrauka savo kambary, kai atsikeliu matau ir priesh miega pasimeldziu, man taip ramiau... o jus bendraujat su jais ? zvelgiant i nuotrauka ar shiaip mintimis?
Papildyta:
QUOTE(Alegorija @ 2009 01 08, 00:00)
Vakar palaidojau savo tėvelį.
Nepalūžti padeda mintis, kad Jis savo misiją Žemėje jau atliko - tad, aš PRIVALAU Jį paleisti. Linkiu Jam sielos ramybės ir meilės.



uzhjauciu tave labai ir suprantu tave, tik vat man paleist sunkiau....
Atsakyti
zvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu i praeiti isėjęs.
Matau, girdziu, jaučiu sirdim,
Pabūk sivakar su manim.
Pasikalbėk, patark, paklausk,
Is ten atėjes - prisiglausk.
Matau, girdziu, jaučiu - esi.
Tiktai ar Tu mane girdi ?

Žvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu - kiek per anksti išėjęs ...




o kaip jus uzhsakot misias po mirties, laidojimo diena, po to po 30 dienu? ar kas ankschiau?
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2009 01 08, 23:01)
zvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu i praeiti isėjęs.
Matau, girdziu, jaučiu sirdim,
Pabūk sivakar su manim.
Pasikalbėk, patark, paklausk,
Is ten atėjes - prisiglausk.
Matau, girdziu, jaučiu - esi.
Tiktai ar Tu mane girdi ?

Žvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu - kiek per anksti išėjęs ...
o kaip jus uzhsakot misias po mirties, laidojimo diena, po to po 30 dienu? ar kas ankschiau?

Tavo eilės unsure.gif
Labai šiltos verysad.gif
Taip, kaip tėtukas buvo pašarvotas ryta buvo mišios po to laidojimo ryta ir per keturnedeli. Dar pas mus ištisai dega švantintos žvakės man taip rameu žiuriu į jų liepsneles nuo pranešimo minutės dega pas mus ištisai dvi baltos žvakės verysad.gif
Bet, kaip liūdna man tetukas jokio patepimo prieš mirtį negavo, nes buvo netikėta staigi mirtis. Tik mūsų visų artimųjų maldos lydėjo jį anapilin unsure.gif
Aš kalbuosi su juo balsu blush2.gif man,kai užeina liūdesys ilgesys prašau jo pagalbos nusiraminti blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Aprile, jei tau tik palengvės, tai pasakysiu, kad tik geri žmonės sulaukia tokios Dievo malonės ir miršta staiga. Be kančių, baisių ligų ar skausmų... Tai tikrai dievo dovana, turbūt visi norėtų mirti taip staiga, žinoma, kai ateis ta lemtinga minutė.
Mano mama irgi negavo patepimo, nes irgi mirė staiga, o ir viena verysad.gif Bet juk tam yra kunigai, kurie apeigas atlieka. O mes turim padaryti viską, kas priklauso mirusiąjam. Aišku, kas kuo tiki...
Papildyta:
QUOTE(Gubernija @ 2009 01 09, 00:01)
zvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu i praeiti isėjęs.
Matau, girdziu, jaučiu sirdim,
Pabūk sivakar su manim.
Pasikalbėk, patark, paklausk,
Is ten atėjes - prisiglausk.
Matau, girdziu, jaučiu - esi.
Tiktai ar Tu mane girdi ?

Žvakelė, gėlės, kryžius, vėjas
Ir Tu - kiek per anksti išėjęs ...
o kaip jus uzhsakot misias po mirties, laidojimo diena, po to po 30 dienu? ar kas ankschiau?


Mišias užsakėm laidotuvių dieną, paskui po 4 svaičių, na po mėnesio nuo mirties. O ir vėliau nekenkia kart nuo karto mišias užsakyti. Ypač, jei sapnuojasi... Man taip seni žmonės sako, o aš jų linkusi ir paklausyti kartais.
Atsakyti
Kiekvieną dieną kartoju, kad turiu paleisti, PRIVALAU - tai padeda išties.

Jei šauksiu bejėgę sielą grįžti atgalios Žemėn - ji kankinsis - taip tik pakenksiu, todėl geriau malda, šilti prisiminimai, žvakės liepsna, kapo aplankymas, pokalbis su kunigu
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 09, 14:16)
Aprile, jei tau tik palengvės, tai pasakysiu, kad tik geri žmonės sulaukia tokios Dievo malonės ir miršta staiga. Be kančių, baisių ligų ar skausmų... Tai tikrai dievo dovana, turbūt visi norėtų mirti taip staiga, žinoma, kai ateis ta lemtinga minutė.
Mano mama irgi negavo patepimo, nes irgi mirė staiga, o ir viena  verysad.gif Bet juk tam yra kunigai, kurie apeigas atlieka. O mes turim padaryti viską, kas priklauso mirusiąjam. Aišku, kas kuo tiki...
Papildyta:
Mišias užsakėm laidotuvių dieną, paskui po 4 svaičių, na po mėnesio nuo mirties. O ir vėliau nekenkia kart nuo karto mišias užsakyti. Ypač, jei sapnuojasi... Man taip seni žmonės sako, o aš jų linkusi ir paklausyti kartais.



o as suspejau jam pasakyt, kai buvo komoj ,bet girdejo, kad ji myliu ir kuniga atvedem, manau, padarem viska ka galejom ... dabar prie portreto dega zvakute, ryt vazhiuosim i kapus aplankyt, o gal sekadieni, nes ryt darbo diena....
malda is tikruju padeda... meldziuosi ir man ramiau....
kunigas sake, kad malda ir mums gerai ir jiems- ishejusiems
del misiu, tai mes dar po pusmecio uzhsakom ir po metu na galima ir tame tarpe... kaip jau minejai gryda, tai niekada nemaiso, o atvirksciai
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 09, 14:16)
Aprile, jei tau tik palengvės, tai pasakysiu, kad tik geri žmonės sulaukia tokios Dievo malonės ir miršta staiga. Be kančių, baisių ligų ar skausmų... Tai tikrai dievo dovana, turbūt visi norėtų mirti taip staiga, žinoma, kai ateis ta lemtinga minutė.
Mano mama irgi negavo patepimo, nes irgi mirė staiga, o ir viena  verysad.gif Bet juk tam yra kunigai, kurie apeigas atlieka. O mes turim padaryti viską, kas priklauso mirusiąjam. Aišku, kas kuo tiki...
Papildyta:
Mišias užsakėm laidotuvių dieną, paskui po 4 svaičių, na po mėnesio nuo mirties. O ir vėliau nekenkia kart nuo karto mišias užsakyti. Ypač, jei sapnuojasi... Man taip seni žmonės sako, o aš jų linkusi ir paklausyti kartais.


Nu bet tikrai buvo super žmogus kas tik jį pažinojo sakė toks žmogus paliko šį pasaulį verysad.gif Nu negaliu neverkti tik jį prisimenu ir ašaros byra, kaip pupos aš negaliu žinokit dar vis netikiu. Noriu jį vakarienės šaukti jau žiojuosi, o cingt mintis galvon, kad daugeu nebeateis cry.gif Mergaitės, o kaip su daiktais kada jūs jų atsisakėt. Mama vaikšto su jo megstiniu unsure.gif verysad.gif Jai begalo sunku verysad.gif Pamena paskutinį jo atsisveikinimą, o aš jį prajuokinau jo juokas skamba man ausyse verysad.gif Visi su juo šnekėjom lemtinga vakarą prieš operaciją cray.gif Man jis ištisai sapnuojasi, esu tikinti, bet netikiu to kad jis iš manes ko nors reikalautu apart maldų aš aplamai meldžiuos kas vakar blush2.gif dėkoju dievui už gražei nugyventa dieną blush2.gif Bet kapą labai noriu aplankyti. Paskutinė palikau kapą taip išėjo toks jausmas guli jis baltų gėlių apsuptį tiek daug gėlių ir vienintelis kapas dega skaiščiom šiltom liepsnelėm. Mintyse galvoju guli če sau vienas aš išeinu tetuk cry.gif
QUOTE(Gubernija @ 2009 01 09, 17:40)
o as suspejau jam pasakyt, kai buvo komoj ,bet girdejo, kad ji myliu ir kuniga atvedem, manau, padarem viska ka galejom ... dabar prie portreto dega zvakute, ryt vazhiuosim i kapus aplankyt, o gal sekadieni, nes ryt darbo diena....
malda is tikruju padeda...  meldziuosi ir man ramiau....
kunigas sake, kad malda ir mums gerai ir jiems- ishejusiems
del misiu, tai mes dar po pusmecio uzhsakom ir po metu na galima ir tame tarpe... kaip jau minejai gryda, tai niekada nemaiso, o atvirksciai

O aš galvoju juk jis nežino, kad mirė unsure.gif unsure.gif Nes juk užmigo prieš operacija su mintimi, kad mus išvys po reanimacijos, bet taip neatsitiko. Tačeu kai jis pasakojo, kai buvo komoj, pirmoj ir antroj, kad skriejo tuneliu o prieš šviesą matė savo kūną iš viršaus ir aplink jį lakstančius gydytojus, bet pagalvojo apie savo jaunėlį sūnų mano brolį ir gryžo kūnan unsure.gif Tai reiškes jis matė, kad numirė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 09 sausio 2009 - 18:26


O aš galvoju juk jis nežino, kad mirė unsure.gif unsure.gif Nes juk užmigo prieš operacija su mintimi, kad mus išvys po reanimacijos, bet taip neatsitiko. Tačeu kai jis pasakojo, kai buvo komoj, pirmoj ir antroj, kad skriejo tuneliu o prieš šviesą matė savo kūną iš viršaus ir aplink jį lakstančius gydytojus, bet pagalvojo apie savo jaunėlį sūnų mano brolį ir gryžo kūnan unsure.gif Tai reiškes jis matė, kad numirė verysad.gif
[/quote]



chia kada jis tau taip sake?
tai tavo tevelis priesh tai buvo kelis kart komoj ir pasakojo ar kaip?

o del daiktu neliecia menesi laiko ju, na galima sukraut, jei labai nori bet niekur ir snamu neishneshkite ... nors gal geriau kol kas visai neliest
Atsakyti