Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(pupyle @ 2010 06 14, 18:39)
Neturėjau kur parašyt, nežinau jokio puslapio kur galima būtų pasidalint skausmu su bendralikimiais...


O,Dieve,kaip graudu...Aš net nežinau kaip paguost verysad.gif Labai dažnai norėtųsi antro šanso,deja... verysad.gif Stiprybės tau ir visai jūsų šeimai console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 14 birželio 2010 - 20:35
Ačiū, neįsivaizduojat kaip svarbu, kad kažkas neabejingas tam...
Sunku skaityti kitų merginų istorijas, rodos viską supranti.
Stiprybės mums visoms, su mūsų skausmu...
Atsakyti
QUOTE(pupyle @ 2010 06 14, 08:39)

Mano tėtis to nusipelnė, visad skuba kitiems padėt, pats nieko neturėdamas, tik didelę širdį. Kodėl geriems žmonėms skirta taip kentėti...


...kai mums taip nutiko ir as sakiau,kad dievo tikrai nera,tai gavau tokia"paguoda":gerus zmones dievas pirmiausia pasiima,o blogiems...dar leidzia pasitaisyti. verysad.gif

svarbu teciui pasakyti,kaip labai ji mylit,ne del jo,o del saves.
nes as niekaip negalejau prisiminti:ar sakiau jam kada tai...susigraudinau ir as...
Atsakyti
Neįmanoma nesigraudint kai širdim supranti kitų skausmą...
Puikūs žodžiai, bet atsakyčiau, kad geri žmonės reikalingi ir žemėj... Sunku, susitaikyti. Skaudu, kiek žmonių kenčia...
Aš su jumis merginos, visa širdimi, laikykimės.
Atsakyti
tu puiki,mylinti dukra.leisk tėveliui pajusti,kad tu juo tiki,kad jis stiprus,kad gali įveikti viską.ir nebūtinai žodžiais tai pasakysi.jūs tiesiog jausite vienas kito palaikymą ir semsitės vienas iš kito stiprybės.būdami kartu,šypsodamiesi vienas kitam,laikydami vienas kitą už rankos...
Atsakyti
Ačiū, ir dar kartą ačiū.
Aš dabar labai pasimetus, ir man be galo svarbūs jūsų žodžiai, palaikymas.
Su kiekvienu žodžiu rodos įgaunu stiprybės ir tikėjimo.
Man šito labai reikėjo, ačiū.
Melsiuos...kad tik tai padėtu.
Atsakyti
QUOTE(pupyle @ 2010 06 14, 21:50)
Ačiū, ir dar kartą ačiū.
Aš dabar labai pasimetus, ir man be galo svarbūs jūsų žodžiai, palaikymas.
Su kiekvienu žodžiu rodos įgaunu stiprybės ir tikėjimo.
Man šito labai reikėjo, ačiū.
Melsiuos...kad tik tai padėtu.

Man byra ašaros cry.gif žinok širdimi jaučiau, kad tėtukas prieš operacija gal paskutinį kartelį man į akis žiūro aš atsisėdau jam ant kelių apsivijau jo kaklą bučiavau mylavau, o jis ramino viskas bus gerai dukrele. Tai buvo paskutinis atsisveikinimas deja cry.gif cry.gif cry.gif Dabae beproto gera prisiminti paskutinę šią akimirką ir jo juoką nuoširdų gerą juoką, kai palinkėjau sėkmės, kad jis gryš pas mus, bet dievuliui jis buvo labiau reikalingas verysad.gif Mano tėtis buvo tikras angelas siūstas mamai ir mum visiem wub.gif
Tikiu, kad tavo tėtukas atliko savo misiją šioje žemelėje užaigino dvi atžalas stiprybės tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 06 15, 12:53)
: Dabae beproto gera prisiminti paskutinę šią akimirką ir jo juoką nuoširdų gerą juoką, kai palinkėjau sėkmės, kad jis gryš pas mus,

O man,kai prisimenu paskutinį mūsų susitikimą,širdį suspaudžiu. Kad aš tada būčiau žinojus,kad tada aš jį gyvą matau paskutinį kartą... Atėjo pas mane į darbą,o aš tuo metu bendravau su kliente. Tėvelis norėjo man kažką sakyt,bet aš jam liepiau palaukt. Tai jis man pasakė "nieko svarbaus-susiskambinsim". Net neatsibučiavom,nors susitikę ir išsiskirdami visada tą darydavom... Ir net kažkaip nesusiskambinom,nors ir dažniausiai per dieną bent 40minučių praplepėdavom ... O sekančią dieną jis nuskendo... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 15, 18:14)
O man,kai prisimenu paskutinį mūsų susitikimą,širdį suspaudžiu. Kad aš tada būčiau žinojus,kad tada aš jį gyvą matau paskutinį kartą... Atėjo pas mane į darbą,o aš tuo metu bendravau su kliente. Tėvelis norėjo man kažką sakyt,bet aš jam liepiau palaukt. Tai jis man pasakė "nieko svarbaus-susiskambinsim".  Net neatsibučiavom,nors susitikę ir išsiskirdami visada tą darydavom... Ir net kažkaip nesusiskambinom,nors ir dažniausiai per dieną bent 40minučių praplepėdavom ... O sekančią dieną jis nuskendo...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


verysad.gif verysad.gif verysad.gif

As taip ir nespejau pasakyti, kad myliu ji beprotiskai, tai buvo ir visada bus pats brangiausias man pasaulyje zmogus, kurio, jau nebeturiu...Protu nesuvokiama..
As vis dar tikiuosi, kad jis sugrys, dar dabar skamba ausyse jo balsas, juokas, zingsniai...
Atsakyti
Sunku suprasti, kad jau nebepamatysi išėjusio žmogaus, kad jau susitikus neapkabinsi, nekalbėsi valandų valandas...
Atsakyti
rugsėjį bus du metai. taip greitai praėjo. nežinau, ar patikėjau. bet pradėjau labai ilgėtis.
o šiandien du metai, kai saulėtą Joninių dieną sėdėjom prie stalo. gėrėm alkoholį tik dviese. buvo jau blogai, bet neišoriškai. tikriausiai, nei vienas dar netikėjom. o ta savaitė buvo, ko gero, paskutinė, kai dar nesimatė išorėl ligos nagai...
ramybės, Tėti, kad ir kur bebūtum...
Atsakyti
Aš ir vakar prie kapelio prisiminiau kokios smagios,kaip niekad,buvo paskutinės Joninės prieš 3 metus... verysad.gif
Atsakyti