Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

O as vakar taip pat turejau pirmasiais laidotuves savo gyvenime verysad.gif mire senelis, tecio tetis. gyveno jis salia musu ir buvo pats geriausias pasauly man senelis, nors liko dar kiti trys seneliai gyvi, bet ir visi trys jie nebeatstos jo.
ziurejau kaip teciui sunku, stovejau ir galvojau kas butu jei dar atrimesnis zmogus cia guletu ir buvo taip baisu baisu. neistverciau atrodo.
ir dabar grizom namo ir niekaip negaliu atsigauti, vis galvoju, kaip sekmadieni vaziavau sveikint mamos ir brolio su gimtadieniu, kaip nuejau aplankyt senelio ir kaip staiga viskas apsiverte aukstynn kojom. negalejau patiketi kad nebera zmogausm, kuris katik dar buvo....
sunku labai ir tikrai suprantu tuos, kurie palaidoja savo brangius zmogelius.
sakote reikia tiketi, kad zmogus neisnyks, kaz jis kazkur bus... as tai ir stengius daryti. visalaik raminau teti, broli, sakiu kad senelis cia salia musu... ieskojau kur jis sedi, vaiksto, bet kai pagalvoji, o gal to nera, gal tik cia saves raminimas, o jeigu eme ir isnyko ir nebera ir nebebus. tada taip baisu ir beprasmsika viskas atrodo, kad net nezinau ir ko verta tada ta viltis, kad zmogus kazkur kitur, kad mato tave, kad girdi.... nezinau, nezinau kuo tiketi.... noriu tiketi... bet vel, o jei tik saves apgaudinejimas cia .... nezinau.....
Atsakyti
Paskaiciau ir asaros pradejo bireti savaime. Atsiminiau, kad pries du metus lygiai taip pat kaip Maxi praradau teveli. Jam irgi buvo 56m. niekada nesirgo, o ryte staigiai insultas ir staigi mirtis. Mama isejusi i darba niekaip nerado sau ramybes, atsiprase is darbo, greitai parvaziavo namo, o jau buvo per velu.
per laidotuves nei vienos asaros neisridenau, vis negalejau patiketi, kad jau viskas...nebera....ir ta duobe jam....
Pirma karta dievu nusivyliau, kai gime mano vaikelis ir visalaika buvo sakoma"ruoskites jis mirs", bet isgyveno, antra karta nusivyliau, kai pranes, kad mano burbulis yra su visiska negalia (kol atsigavau turejo praeiti daug metu), o dabar ir tetis, kuris man daug padedavo.
Tikejima i dieva atgavau tada, kai gime sveikas ir drutas antras vaikiukas, tada pasakiau "ACIU DIEVUI"
Atsakyti
visai netycia cia pataikiau,bet tiek prisiminimu sugryzo skaudziu...pries septynis metus...vasara...rugpjutis...jo gale man 25 metai,jubiliejus...o rugpjucio 8,anksti ryta pasibeldzia tetis pas mane,su asarom,visas dreba...sako nutiko baisus dalykas,mano brolis,jam buvo 29 metai,ji istiko insultas,sako guli ligoninej,komoj ir vilties jokios...tai buvo pirmas mano artimas mires zmogus,tiek laiko praejus dar verkiu ji prisiminus...nors turiu dar 2 brolius bet man jo be proto truksta...jis gyvendavo silutej,o mes pagegiuose,uzsukdavo nelabai daznai,bet kai uzsukdavo visada paimdavo mano neigale dukryte ant ranku ir pavadindavo ja santana,o jos vardas samanta...visada prisiminsiu jo tuos zodzius...jis turejo ir savo seima,nuostabia zmona,ir dvi dukrytes,vienai buvo 8m,o mazytei 5 metukai...kai ji parveze is kauno karste,buvo kraupus vaizdas,mergytes cype ne savo balsu,daba rasau ir verkiu,kai prisimenu tai....tai buvo sunkiai pakeliama nasta,mamai ypac,tetis laikesi,bet akyse matesi asaros...pirma karta maciau kaip vyras verkia,jo draugas,nemoku pasakyt verke pasikukciodamas...buvo be proto daug zmoniu,jis turejo daug draugu,artimuju...buvo kaimynai ir siaip pazystami,bendradarbiai,jis buvo geras zmogus,ir manau jo visiem labai truksta...kartais sapnuoju ji,bet retai,noreciau dazniau bent taip su juo susitikt...mylesiu ji visada visada...
Atsakyti
Mano pačios tėvelis mirė po insulto.Savaitė komoj, pirmą dieną dar tikėjom atsistatys, bet ne...Tai buvo protingas begalo mylintis vaikus žmogus.Jo nėra jau 15 metų, aš vis dar mintimis su juo pasišneku.
Atsakyti
As pries pora metu palaidojau savo mociute, aisku ji jau buvo garbingo amziaus, taciau ja prisiminus visada kazkur giliai suspaudzia. As buvau jos mylimiausia anuke, ji sakydavo Tu istekesi ir as iseisiu, ji paliko mane 1.5 metu po vestuviu, ir dar spejo pamatyti mano suneli, net lopsine dar dainavo. Ji mane daug ko ismoke. Amzinos ramybes jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazzyla: 31 gegužės 2006 - 16:13
Labas , mamytes,

Ačiū už Jūsų žodžius.

Po tėvelio mirties jau prabėgo pusė metų ... Vis dar labai skaudu, vis dar netikiu tuo , kas įvyko, tik dabar jau ramiau ... Nebeverkiu kiekviena karta , kai tik prisimenu tetį ... Stengiuosi raminti save tuo , kad jam dabar gera ...
Iš tikrųjų man nemalonu klausytis tų ( netaikau niekam iš čia parašiusiųjų) , kurie pastoviai dejuoja , kad neturi to , neturi ano - bjauru... Kai netenki dvieju labai labai artimų žmonių vos 10 men. skirtumu - labai aiškiai suvoki , kokia menkybė yra dejuoti dėl nesančių pinigų naujai mašinai ar namui ...

Aš netikiu stebuklais, bet .... Tą ryta kai tėtis, pateko į komą, galėjo užsimegsti nauja gyvybė - aišku ryte aš dar nieko nežinojau, ir su vyru puikiai leidome laiką wub.gif wub.gif wub.gif O po kurio laiko sužinojau , kas mūsų jau daugiau nei 3 ax.gif Todėl dabar raminu save - kad tai Tėvelio dovana 2.gif

Ačiū Jums visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar per akimirką netekau savo tėvelio.. staiga susmuko ir tiek, į nieką nebereagavo, niekas nebepadėjo... Niekada nemaniau, kad taip netikėtai viskas gali baigtis, visad pagalvodavau, kaip mano tėtukas ves mane už rankos per būsimas vestuves, kaip rūpinsis anūkais, juos be galo mylės... žinot, labai guodžia tai, kad jis išėjo toks mylimas ir mylintis... vakar su draugu ėjom pasivaikščioti, daug šnekėjau, pasakojau apie savo tėtuką... paskui prisėdom ant suoliuko, toks gražus dangus buvo virš miško.. sakau, tokia graži diena... ir taip šyspena ima, tokią didžiulę šilumą jaučiau, atrodo, kad jis visai gerat arba netoliese, žiūri į mane, nieko nesako, tiesiog šypsosi, meiliai žvelgia tuo savo linksmu žvilgsniu... turiu mamytę gyvename kartu, buvo ir tėvelis su mumis... jis visuomet man buvo artimiausias žmogus, tas, kuris visuomet supras, paguos, paskutines kelnes atiduos, kad tik šeimai viskas būtų gerai, kad tik mums su broliu nieko netrūktų... AŠ JĮ TAIP MYLIU... žodžiais nenusakysi... SVarbiausia, kad jis tikrai žino, jog turi mylinčią šeimą, mudu nuolat bendraudavome apie kasdienes smulkmenas, tardavomės dėl šeimos reikalų, visuomet buvau ta, kuria jis labiausiai tikėjo ir pasitikėjo... ant širdies ranką padėjus galiu pasakyti, kad tėtuko atžvilgiu viską dariau, ką tik galėjau, palaikydavau, bendraudavau, viską viską negailėdama savęs... tas labai guodžia... labai šaunu, kad jis išėjo toks mylimas ir mylintis...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 17, 08:04)
Vakar per akimirką netekau savo tėvelio.. staiga susmuko ir tiek, į nieką nebereagavo, niekas nebepadėjo... Niekada nemaniau, kad taip netikėtai viskas gali baigtis, visad pagalvodavau, kaip mano tėtukas ves mane už rankos per būsimas vestuves, kaip rūpinsis anūkais, juos be galo mylės... žinot, labai guodžia tai, kad jis išėjo toks mylimas ir mylintis... vakar su draugu ėjom pasivaikščioti, daug šnekėjau, pasakojau apie savo tėtuką... paskui prisėdom ant suoliuko, toks gražus dangus buvo virš miško.. sakau, tokia graži diena... ir taip šyspena ima, tokią didžiulę šilumą jaučiau, atrodo, kad jis visai gerat arba netoliese, žiūri į mane, nieko nesako, tiesiog šypsosi, meiliai žvelgia tuo savo linksmu žvilgsniu... turiu mamytę gyvename kartu, buvo ir tėvelis su mumis... jis visuomet man buvo artimiausias žmogus, tas, kuris visuomet supras, paguos, paskutines kelnes atiduos, kad tik šeimai viskas būtų gerai, kad tik mums su broliu nieko netrūktų... AŠ JĮ TAIP MYLIU... žodžiais nenusakysi... SVarbiausia, kad jis tikrai žino, jog turi mylinčią šeimą, mudu nuolat bendraudavome apie kasdienes smulkmenas, tardavomės dėl šeimos reikalų, visuomet buvau ta, kuria jis labiausiai tikėjo ir pasitikėjo... ant širdies ranką padėjus galiu pasakyti, kad tėtuko atžvilgiu viską dariau, ką tik galėjau, palaikydavau, bendraudavau, viską viską negailėdama savęs... tas labai guodžia... labai šaunu, kad jis išėjo toks mylimas ir mylintis...smile.gif

užuojauta unsure.gif
Atsakyti
Užuojauta tau ir stiprybės.Pukiai tave suprantu,nes prieš mėnesį pati netekau savo tėčio.Mes taip pat buvom begalo artimi.Dalinomės ir džiaugsmu ir liūdesiu,kaip galėjom vienas kitam padėjom.Jis buvo pats geriausias tėtis pasaulyje,labai mylėjo savo anūkėlius.Galėčiau prirašyti begales gerų žodžių apie jį. Vis galvoju koks likimas žiaurus ir negailestingas.Kodėl mirtis atima iš mūsū pačius brangiausius žmones...Kaltinu savę,kad gal ne taip ką padariau,kad ne viską pasakiau ir vis klausiu kodėl...Sako laikas gydo žaizdas,bet kuo labiau pradedu suprast,kad daugiau jo niekad nepamatysiu,tuo baisiau darosi.Taip jo ILGIUOSI,kad kaukt norisi vilko balsu.Skaičiau jo rašytas eiles ir vieno iš paskutinių eilėrasčių,tik dėje jis jo nebaigė. Aš nebijau mirties Nors tai ir visko pabaiga. Plona gyvenimo styga Nebeskambės,nutrūks staiga Kelionė pasibaigs ilga... Aš nebijau mirties. Nežinau kodėl jis rašė tokį eilėraštį apie mirtį.Jug dar tiek daug buvom kartu suplanavę nuveikti.Ir jo mirtis buvo mums visiems netikėta.Po operacijos tik vieną dieną buvo samoningas...Mylėkit ir branginkit sau artimus žmones, kalbėkitės ir rūpinkitės vienas kitu,kuo daugiau būkite kartu.Norėčiau,kad nebūtų tap nutikę,bet dėje...tėčio jau nebeturiu...
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 06 17, 08:52)
užuojauta unsure.gif


4u.gif

QUOTE(vikute321 @ 2008 06 17, 14:17)
Užuojauta tau ir stiprybės.Pukiai tave suprantu,nes prieš mėnesį pati netekau savo tėčio.


Laikykimės. Darykim viską, kaip ir iki šiol, arba dar geriau, Mūsų tėveliai tikrai nori matyti bus besidžiaugiančias gyvenimu, dedančias pastangas, siekiant įvairių tikslų. Neapsakomai skaudu, kad taip netikėtai viskas, nėra net žodžių... mintys, prisiminimai, nuotraukos - visa tai niekuomet nedings heart.gif Aš tikiu, kad jis su mumis. Tiesiog jaučiu, o jausmo neatimsi.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą.Žinai, kiekvieną rytą atsikėlus sau sakau,kad šiandien neverksiu.Jug tėtis tikrai nenorėtų manes tokios apsiverkusios matyti,bet nustoti negaliu...Lekiu kiekvieną dieną į kapines,nes noriu būti šale jo,ten kažkaip ramiau jaučiuosi.O,kad galėčiau sugrąžinti laiką atgal...Bet dėje,pakeisti nieko negaliu.Bandtsiu gyventi toliau su tuo nežmogišku skausmu,tik širdį jaučiu begalinę tuštumą...
Atsakyti
Juk tu ne viena, tiesa 4u.gif Pagalvok ir apie kitus artimuosius, kurie tave myli ir palaiko. Tavo skausmas - jų skausmas. Kuo tvirčiau jausies, tuo artimieji bus laimingesni, tuo laimingesnė būsi ir tu. Man taip pat sunku, bet palaiko visi, kas gali. Praėjo dar tik porą dienų.. galbūt išties, po kelių savaičių bus prasčiau, bet šiuo metu jaučiuosi labai stipri, nors ir širdutė plyšta 4u.gif
Atsakyti