Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 21:34)
labai idomu, papasakok i az, jei nori zinoma...

Ainu jau miegot mergaitės ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvi_ja @ 2009 07 27, 17:03)
O kodėl neminimi mirusiujų gimtadieniai? Pagalvojus, tai Kalėdos irgi Kristaus gimimo diena.....


kunigas sake yra tik mirimo diena ir varduves o gimtadieniai nesvenciami schmoll.gif kai pagalvoji koks gimtadienis?metu juk nepadaugeja unsure.gif tik nereikia cia jau lyginti ir prikisti kristu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 07 27, 23:16)
kunigas sake yra tik mirimo diena ir varduves o gimtadieniai nesvenciami schmoll.gif  kai pagalvoji koks gimtadienis?metu juk nepadaugeja unsure.gif  tik nereikia cia jau lyginti ir prikisti kristu.... doh.gif

ai as tai kazkaip pagal save ziuriu...kaip man sirdis jaucia ir norisi taip ir darysiu. Gi torto tai valgyt nesiruosiu ta proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 23:23)
ai as tai kazkaip pagal save ziuriu...kaip man sirdis jaucia ir norisi taip ir darysiu. Gi torto tai valgyt nesiruosiu ta proga smile.gif

drinks_cheers.gif Mes ir ėjom pas tėvelį per jo gimtadienį. Mums to reikia,net nežinau kaip paaiškint-kodėl
Atsakyti
kiekvienas turi savo poziuri ir kiekvienas turi savo tradicijas ir daro tai kas jam geriausia.Cia nedidkutuotina.....mes patys zinom kas mums geriau...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 22:23)
ai as tai kazkaip pagal save ziuriu...kaip man sirdis jaucia ir norisi taip ir darysiu. Gi torto tai valgyt nesiruosiu ta proga smile.gif

O TETUKO METINES PER MANO GIMTADIENĮ verysad.gif
Atsakyti
aplankiau tėčio kapą prieš kelias dienas (jis palaidotas toli, kitame Lietuvos gale). Taip liūdna ir nesitiki, kad jis ten, kad niekada daugiau neateis, manęs neaplankys.. verysad.gif
Atsakyti
As niekaip negaliu susitaikyti su sia baisia netektimi...
Atrodo, kad ateis laikas ir as vel ji pamatysiu, galesiu apkabinti, prisiglausti, pasiilgau nezmoniskai, niekaip negaliu suvokti, kad to padaryti jau nebegalesiu..
Atsakyti
QUOTE(Adrija* @ 2009 09 02, 16:03)
As niekaip negaliu susitaikyti su sia baisia netektimi...
Atrodo, kad ateis laikas ir as vel ji pamatysiu, galesiu apkabinti, prisiglausti, pasiilgau nezmoniskai, niekaip negaliu suvokti, kad to padaryti jau nebegalesiu..

jauciuosi lygiai tiap pat....vis sapnuoju sapnus kad tetis gyvas....paskutinikarta tai sapnavau kad jis atseit gyvas, rodo man soda ir pan ir man taip gera, o paskui sapnuoju kad sakau savo mamai - mama, zinau kad as sapnuoju, bet man vistiek taip gera tetuka matyti....ir verkiam abi...
pagaliau radau jegu aplankyti jo mirties vieta.....uzdegiau zvakeles....virves taip neikas ir nenukabino...o as nepasiekiau...teks su vyru kada nuvaziuoti, nes takart jau nebepajegiau antrakart ten vaziuot....
Atsakyti
QUOTE(Adrija* @ 2009 09 02, 16:03)
As niekaip negaliu susitaikyti su sia baisia netektimi...
Atrodo, kad ateis laikas ir as vel ji pamatysiu, galesiu apkabinti, prisiglausti, pasiilgau nezmoniskai, niekaip negaliu suvokti, kad to padaryti jau nebegalesiu..

o gal ir galėsi, ką mes žinom, kaip ten yra "anapus" g.gif
Atsakyti
Mergaitės noriu pasidžeukti blush2.gif Iki šiol turėjau angeliuką, teko įsitikinti nekartą šia atgamtine galia, bet daba šimtu procentų žinau, kad saugo du angeliukai mane rolleyes.gif Tėtukas wub.gif wub.gif wub.gif Šiandien esu begalo laiminga,nes kažką pajutau nenupasakosiu ką, bet suteikė tiek jėgų džeugtis gyvenimu bigsmile.gif tongue.gif biggrin.gif Sapalioju čia, bet suprastumėt jai vestu jus už rankos tas kažkas mirksiukas.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu čia pasiguosti. verysad.gif Šiandien trys metai, kaip aš netekau tėčio. verysad.gif Visą naktį varčiausi lovoj, negalėjau miegot, mušė prakaitas. Atminty iškilo siaubingi tos nakties vaizdai ir išgyvenimai. Atsikėlus nuvažiavau į kapines, uždegiau žvakutes... Bet kaip nyku, tiesiog, kaukti norisi. Širdyje, atrodytų, šimtai kačių drąskosi. Ašaros graužia gerklę... Sunku bus šiandien būti tarp žmonių, susikaupti, dirbti...Taip nieko nesinori, tik pasinerti į prisiminimus, kai buvom tokie laimingi, ir raudoti, raudoti balsu, kad tai jau niekad nebesugrįš.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti