Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

tu galvoji kodel jis PATS? isejo....o jus labai artimi buvot? gal kivircai ir nuolatiniai nesutarimai ji paprasciausiai"dakniso"...nezinau jusu istorijos,tad nepyk ant manes......
jei man taip butu ...kad butu pats"isejes'..uzgrausciau save negyvai galvodama ka padariau tokio kad jis taip padare....
bet kai pavalges vakariene pasako aciu....ir susmunka be gyvybes..... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 07 26, 23:40)
tu galvoji kodel jis PATS? isejo....o jus labai artimi buvot? gal kivircai ir nuolatiniai nesutarimai ji paprasciausiai"dakniso"...nezinau jusu istorijos,tad nepyk ant manes......
jei man taip butu ...kad butu pats"isejes'..uzgrausciau save negyvai galvodama ka padariau tokio kad jis taip padare....
bet kai pavalges vakariene pasako aciu....ir susmunka be gyvybes..... cray.gif

nesutarimu ps ji buvo, bet ne su manim...o su savo broliais ir sese....tiksliai nezinau kas ten buvo, zinau tik kad del zemiu kazkas....dabar jiems bepigu aiskinti koks mano tetis blogas buvo kai jis pats nebegalinieko pasakyti ir apsiginti...slykstu ir tiek....
o uzgrauzti negyvai as saves negaliu, nes turiu du mazus vaikus, vyra ir mama.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 08:50)
o uzgrauzti negyvai as saves negaliu, nes turiu du mazus vaikus, vyra ir mama.

Teisingai. Juolab, kad tas užgraužimas, deja, bet niekam niekuo nebepadėtų.

Visi galime kuo nors save kaltinti daugiau ar mažiau, bet tai mirusiojo nebeprikels niekada. NIEKADA
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 07 24, 21:22)
ar jus zinote kad mirusiuju gimtadieniai neminimi....kaip ir butu gaila verysad.gif mano teciaus ir buvo birzelio 13d bet.....nenesiau geliu ant kapo...minima vardo diena -Angelo....bet jokiu budu ne gimtadienio....liudna aisku bet kai pagalvoji tai ...kokia gimimo diena verysad.gif


O kodėl neminimi mirusiujų gimtadieniai? Pagalvojus, tai Kalėdos irgi Kristaus gimimo diena.....
Atsakyti
QUOTE(Salvi_ja @ 2009 07 27, 17:03)
O kodėl neminimi mirusiujų gimtadieniai? Pagalvojus, tai Kalėdos irgi Kristaus gimimo diena.....

nezinau, Kernagyte tai visa didziausia akcija tecio gimtadienio proga dare. Ir manau labai teisingai. O mes irgi paminesim, zvakele uzdegsim, ka nors smagaus prisiminsim.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 17:09)
nezinau, Kernagyte tai visa didziausia akcija tecio gimtadienio proga dare. Ir manau labai teisingai. O mes irgi paminesim, zvakele uzdegsim, ka nors smagaus prisiminsim.

drinks_cheers.gif Važiuosim ant kapų uždegsim žvakučių sukalbėsim maldelę, oi mergaitės kaip man šian gera ir taip ramų širdį. Sutvarkėm tevelio kapą pagaleu baigti darbai gražu viskas. o kaip gera kapuose ne tas žodis taip ramu ramu su toke ramuma ir išvykau rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 07 27, 21:13)
drinks_cheers.gif Važiuosim ant kapų uždegsim žvakučių sukalbėsim maldelę, oi mergaitės kaip man šian gera ir taip ramų širdį. Sutvarkėm tevelio kapą pagaleu baigti darbai gražu viskas. o kaip gera kapuose ne tas žodis taip ramu ramu su toke ramuma ir išvykau  rolleyes.gif  wub.gif

o vat as irgi galvoju kad reik kazkaip apie paminkla jau galvoti. Gal kas zinot gal yra kokios tradicijos kada riektu pastatyti pamikla po mirties? ar nesvarbu?
o man kapuose irgi patinka, as stengiuosi vaziuoti pavakary, kokia 8 val, kai saule jau leidziasi (tuo paciu anyta pakraupinu, kad tipo ojeeeej kaip velai). Ten kapai kaime, misko pakrasty, patvarkau, zvakeles padeginu, o tada atgal vaziuoju, saule leidziasi apsviecia laukus taip graziai, ramu ir gera...
Dar man labai patinka eiti grybauti, kasmet su teciu eidavom...jis man visas vietas parode. Siemet deja einu viena....tai kai jau nesiseka paprasau tecio kad padetu nu ir padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 20:45)
o vat as irgi galvoju kad reik kazkaip apie paminkla jau galvoti. Gal kas zinot gal yra kokios tradicijos kada riektu pastatyti pamikla po mirties? ar nesvarbu?
o man kapuose irgi patinka, as stengiuosi vaziuoti pavakary, kokia 8 val, kai saule jau leidziasi (tuo paciu anyta pakraupinu, kad tipo ojeeeej kaip velai). Ten kapai kaime, misko pakrasty, patvarkau, zvakeles padeginu, o tada atgal vaziuoju, saule leidziasi apsviecia laukus taip graziai, ramu ir gera...
Dar man labai patinka eiti grybauti, kasmet su teciu eidavom...jis man visas vietas parode. Siemet deja einu viena....tai kai jau nesiseka paprasau tecio kad padetu nu ir padeda  smile.gif

Manau tikrai nesvarbu kada tas paminklas bus ax.gif Bet kaip sunku, kai pamatai iškaltus vardus suvoki, kad... verysad.gif Bet žinok žiūriu į kapą ir netikiu, kad jis ten guli schmoll.gif Nu mačeu žinau, kad jy kasė, bet žinau, kad jo ten nėra schmoll.gif
Ne-inau ar mane suprasit, bet kai atėjau į pašarvojimą žiūriu į tėtuko veidą ramu ramų, ns užmigo operacijai ir nepabudo. Tai va žiuriu į jį ir nė vienos ašarėlės bigsmile.gif Kiti raudoja ko raudot juk jo jau nėra blush2.gif Nu nemoku paaiškinti blush2.gif žinau, kad jis ten,,,, ir taip ramu paliko. Net durnai nuskambės, bet kaip stovėjau prie jo jį glosčeu man kažkas kuždėjo, kad man gera buk rami dukruž cry.gif Ir nuotraukas peržiurėjau aš šypsausi man taip ramu buvo kol jį šalai mačeu, bet kai suvokeu, kad jo daugeu nepamatysiu verysad.gif
Jau viskas stojo į savo vėžes tik kada neę kada, kai sunku o jis visad budavo šalia jo patarimų klausdavau ir visuomet jis taip mokėdavo nuteikti, kad bus viskas gerai su mam tokio ryšio nebuvo blush2.gif
sunku atsidūstu nubraukiu ašara kartais nuerkiu gumulą sstovinti ir toleu jį myliu be proto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 07 27, 21:57)
Manau tikrai nesvarbu kada tas paminklas bus ax.gif Bet kaip sunku, kai pamatai iškaltus vardus suvoki, kad... verysad.gif Bet žinok žiūriu į kapą ir netikiu, kad jis ten guli schmoll.gif Nu mačeu žinau, kad jy kasė, bet žinau, kad jo ten nėra schmoll.gif
Ne-inau ar mane suprasit, bet kai atėjau į pašarvojimą žiūriu į tėtuko veidą ramu ramų, ns užmigo operacijai ir nepabudo. Tai va žiuriu į jį ir nė vienos ašarėlės bigsmile.gif Kiti raudoja ko raudot juk jo jau nėra blush2.gif Nu nemoku paaiškinti blush2.gif žinau, kad jis ten,,,, ir taip ramu paliko. Net durnai nuskambės, bet kaip stovėjau prie jo jį glosčeu man kažkas kuždėjo, kad man gera buk rami dukruž cry.gif Ir nuotraukas peržiurėjau aš šypsausi man taip ramu buvo kol jį šalai mačeu, bet kai suvokeu, kad jo daugeu nepamatysiu verysad.gif
Jau viskas stojo į savo vėžes tik kada neę kada, kai sunku o jis visad budavo šalia jo patarimų klausdavau ir visuomet jis taip mokėdavo nuteikti, kad bus viskas gerai su mam tokio ryšio nebuvo blush2.gif
sunku atsidūstu nubraukiu ašara kartais nuerkiu gumulą sstovinti ir toleu jį myliu be proto  wub.gif  wub.gif  wub.gif

puikiai suprantu tave, man taip pat kazkaip nesitiki vis dar....o kad jo jau nera kape tai tu teisi, ten ilsisi tik kunas. Na bet cia jau diskusija kas gi ten po mirties musu laukia....ir nieks mums neatsakys kol patys nenueisim ir nepamatysim....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 21:09)
puikiai suprantu tave, man taip pat kazkaip nesitiki vis dar....o kad jo jau nera kape tai tu teisi, ten ilsisi tik kunas. Na bet cia jau diskusija kas gi ten po mirties musu laukia....ir nieks mums neatsakys kol patys nenueisim ir nepamatysim....

Tetis apturėjo tris klinikines mirtis bigsmile.gif pasakojo kas kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 07 27, 22:28)
Tetis apturėjo tris klinikines mirtis bigsmile.gif pasakojo kas kaip blush2.gif

labai idomu, papasakok i az, jei nori zinoma...
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 07 27, 21:13)
drinks_cheers.gif Važiuosim ant kapų uždegsim žvakučių sukalbėsim maldelę, oi mergaitės kaip man šian gera ir taip ramų širdį. Sutvarkėm tevelio kapą pagaleu baigti darbai gražu viskas. o kaip gera kapuose ne tas žodis taip ramu ramu su toke ramuma ir išvykau  rolleyes.gif  wub.gif

Atrodo,kad aš būčiau parašius... Lygiai taip jaučiausi,kai pasodinom paskutinę gėlytę ant jo kapelio.. Taip ramu buvo,ir taip nesinorėjo nueit...
Atsakyti