Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(Aprile @ 2009 07 23, 00:56)
Oi žinok toks gyvenimas unsure.gif Mano tetuko gimtadienis rugpjūčio 13 būtų buve 59 verysad.gif Dar gyvam esant tetukui mire senelis, tai dėdė jobrolis taip užpyko ant tėčio, kad sodybą po mirties atiteko mum doh.gif tai mano tėčio nematė n metų gal 6-7m blink.gif ir taip ir neišvydo cray.gif Tik per laidotuves pamatė kur žogiškumas nesuprantu. Vertas mano tėvelis buvo to palikimo, todėl jam jis ir atiteko, o tokių žmonių niekad nesuprasiu schmoll.gif
Man jis ištisai akyse stovi unsure.gif reiks mišias užpirkti wub.gif

zinai, tu suteikei man jegu. Nes po visu giminiu kaltinimu mano tevui, as jau beveik buvau pasiruosusi atsisakyti savo dalies palikimo, nes gi tetis vos ne skolingas visiems ten jiems....(siaip tai ne velnio jis neskolingas, vienas viska dirbo ir uzdirbo) Nieko, pasisamdysiu advokata, kaip tik vienas draugas sutiko padeti, ir akyse as daugiau tu giminiu nematysiu, tegu per advokata sneka, man bent nereiks visokiu briedu klausyti apie teti.....juk mano du vaikai dar krutimi maitinami, reik islikt ramiai...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 23, 07:58)
zinai, tu suteikei man jegu. Nes po visu giminiu kaltinimu mano tevui, as jau beveik buvau pasiruosusi atsisakyti savo dalies palikimo, nes gi tetis vos ne skolingas visiems ten jiems....(siaip tai ne velnio jis neskolingas, vienas viska dirbo ir uzdirbo) Nieko, pasisamdysiu advokata, kaip tik vienas draugas sutiko padeti, ir akyse as daugiau tu giminiu nematysiu, tegu per advokata sneka, man bent nereiks visokiu briedu klausyti apie teti.....juk mano du vaikai dar krutimi maitinami, reik islikt ramiai...

Žeurūs žmonės unsure.gif tikrai liūdna, kad pinigai aukščeu žmogiškumo. Nusiramink aš, kaip ir tu tik dėl tėčio pakovočeu kas buvo skirta jam mad.gif Laikykis užsuk čia išsilieti aš taip darau man palengvėja, išlieju padraikas mintis biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
kai myli zmogu, jis gyvas lieka musu sirdysia, as savo tecio begalo gedziu, jau 6 metus, bet as zinau kad jis su manim, jis mano sirdi, su sipsana...
Atsakyti
palaidojau teti sausi, pries tris su puse metu, i salta zeme. vos 49metu..jau taip siaubinga! baisiausia tai, kad pries jo mirti paskutini karta kai maciau lyg ir susipykom, prikalbejau nesamoniu visokiu.
ta mirtis buvo labai daugelio aplinkybiu nulemta, nebenoriu pasakoti. as gyvenu Paryziuj, o seima lietuvoj. buvau namuose kai gal 4.30 ryte paskambino mama ir pasake. tai zodziu lauke ilga kelione namo per kopas i lietuva nes nebuvo tiesioginio skrydzio ir t.t.t labai as ten blioviau oro uostuose , zodziu siaubas.... kai isejau i namus, tai pemenu tyvyrojo kazkoks mirties kvapas. nezinantis butu suzinones kad kazkas cia mire namie..
atrode gali numirti VISI PASAULIO TECIAI bet ne mano,.
kiek nepasakyta, kiek kvailysciu prisneketa, kiek neivertinta, zodziu siaubingai siaubingai..
visi man sake LAIKAS GYDO ZAIZDAs, o as pasakyciu kad nieko jis ju negydo, tik aplygina, kaip verkiau tada taip verkiu ir dabar, nera nei dienos kad neprisiminciau, ir visada taip pat sunku, taip pat smarkiai skauda sirdi kai prisimenu..
zodziu baisu. uzjauciu visas 4u.gif
Atsakyti
O aš paskutinį kartelį prieš netenkant jo sėdėjau jam ant kelių apsivijusi jo kaklą ir bučiavau sakydama, kad myliu cry.gif cry.gif Nes išvyko operuotis taip ir nesugryžo cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Bet užmigo tokiu ramiu veidu turbūt mes visi jam akyse stovėjom jis buvo begalo ramus taikus geras žmogutis tetuk verysad.gif Mergaitės stovi nuolatos man jis akyse unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 07 24, 12:14)
O aš paskutinį kartelį prieš netenkant jo sėdėjau jam ant kelių apsivijusi jo kaklą ir bučiavau sakydama, kad myliu cry.gif  cry.gif Nes išvyko operuotis taip ir nesugryžo cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif Bet užmigo tokiu ramiu veidu turbūt mes visi jam akyse stovėjom jis buvo begalo ramus taikus geras žmogutis tetuk verysad.gif Mergaitės stovi nuolatos man jis akyse unsure.gif

console.gif console.gif o mano paskutinis susitikimas buvo irgi grazus....buvom kaime, jis buvo atvaziaves, nesiojosi mano Nojuka, labai dziaugesi kad pavyko prisipratinti ir kad eina vaikas pas ji ant ranku....taip dziaugesi ir atrode laimingas.....po savaites ir triju dienu apsisprende iseiti....man iki siol galvoj netelpa ir vis stovi klausimas KODEL....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 07 24, 11:54)
console.gif  console.gif o mano paskutinis susitikimas buvo irgi grazus....buvom kaime, jis buvo atvaziaves, nesiojosi mano Nojuka, labai dziaugesi kad pavyko prisipratinti ir kad eina vaikas pas ji ant ranku....taip dziaugesi ir atrode laimingas.....po savaites ir triju dienu apsisprende iseiti....man iki siol galvoj netelpa ir vis stovi klausimas KODEL....

Baisu stovi gumulas man gerklėje. Sutvarkė mama kapą pasamdė žmones granitą gražų juodą dėja važiuosiu su suneliu ant kapų pakalbėsiu su juo gal nurims mano širdukė, bet tikrai žinau, kad neilgam. Kai labai sunku ir jo šalia nėra tadu verysad.gif jis mane labai palaikydavo ko bepaklaustum jis žinojo visus atsakymus dvelkdavo tokia ramuma kas jį pažinojo tas stebėdavosi koks ramus žmogus. Trūksta man jo beproto, įsivaizduojat laidojau per savo gimtadienį tetukas man didelę dovaną padarė, kad prisiminčeu jį visą savo gyvenimą unsure.gif Pamenu neilgas laikas buvo, kai jo netekome kai dar lydėjo tas jausmas, kad jis įžengs pro duris brolis nežinojo, kaip nudirbt vyriškus darbus biggrin.gif sakau brolį palauk tuoj tetis gryš ir paaiškins cray.gif žiūri jis į mane po to tik toptelėjo cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2009 07 22, 20:36)
Ateinantį pirmadienį Tėčio gimtadienis. Pirmas gimtadienis, kai Jo nebėra...  verysad.gif


QUOTE(AusraR @ 2009 07 22, 22:42)
mano tecio bus rugpjucio 15 d.....


ar jus zinote kad mirusiuju gimtadieniai neminimi....kaip ir butu gaila verysad.gif mano teciaus ir buvo birzelio 13d bet.....nenesiau geliu ant kapo...minima vardo diena -Angelo....bet jokiu budu ne gimtadienio....liudna aisku bet kai pagalvoji tai ...kokia gimimo diena verysad.gif
Atsakyti
Ir aš,paskaičius,prisiminiau paskutinį susitikimą su savo tėveliu verysad.gif Atėjo jis pas mane darban,apsipirkęs paskutinei savo gyvenimo žvejybai. O pas mane tuo tarpu klientė buvo. Jis dar bandė kalbint,bet aš pasakiau,kad palauktų (juk klientei reik skirt visą dėmesį). Tai jis pasakė,kad tada eina,ir pasikalbėsim veliau. Tą dieną nepavyko,kaip ir niekada daugiau nepavyks verysad.gif Rytojau dieną jis nuskendo verysad.gif verysad.gif Ir dažnai dabar pagalvoju-velnias čia buvo atnešęs tą klientę-nors pasibučiavę paskutinį sykį butumėm verysad.gif
Atsakyti
ir visada taip bus.....visada islys tas klausimas kodel? butent tas ar anas sutrukde paskutiniam atsisveikinimui verysad.gif tik ar pagalvojat o AR KAS NORS ZINOJO KAD TAI PASKUTINIAI ZODZIAI IR PASKUTINIS ZVILGSNIU SUSIKIRTIMAS IR PASKUTINE AKIMIRKA??????abejoju...abejoju ar kas nors zinojo....tai kam dar sau draskyti sirdi? kitaip jau nebus verysad.gif as jau kazkaip pradedu gal suprasti kad ka ir galvociau ir ka buciau kitaip darius,DABAR TA MANO SAVIGRAUZA ...NIEKO NEPAKEIS.....sirdele skauda ir ilgai ilgai skaudes...kad galejau elgtis kitaip...bet juk niekas nezinojo kad tai paskutine akimirka....
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 07 24, 22:23)
....tai kam dar sau draskyti sirdi? kitaip jau nebus verysad.gif 

drinks_cheers.gif Aš ir suprantu,kad tai nieko nepakeis,bet kitaip dar nesigauna...Bent jau kol kas verysad.gif
Atsakyti
as tai dziaugiuosi kad mano leliukai dar tokie mazi, tai kazkaip turbut uzsiblokuoja pas mane smegeneles, nes ner taip kad jau tragiskai skaudetu. TIkrai galvojau bus blogiau....bet stengiuosi prisiminti malonius dalykus, ka veikdavom kartu ir pan...aisku nevisada gaunasi....man kazkaip labai baisus tas momentas kai jis apsisprende iseiti....vis galvoju ir galvoju kaip jam turejo buti baisu....
Atsakyti