Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(gutukas @ 2009 04 10, 09:21)
mėnuo praėjo nuo tėčio mirties  verysad.gif  bet atrodo kad amžinybė...laikas sustojo... o dar ta nežinomybė, kodėl atsitiko avarija...?????

švenčių visai nelaukiu...jos bus liūdnos... verysad.gif tėčio vieta, kur visada sėdėdavo bus tuščia...

ir dabar rašau, o ašaraos bėga... verysad.gif  verysad.gif

laikykimės visos mergaitės.... wub.gif



Taip, ir man bus pirmos Velykos be tėčio. Bet juk Jis bus šalia. Aš TIKIU tuo
Atsakyti
Užuojauta visoms kurių tėveliai išėjo iš šio pasaulio. Šiemet jau bus 20 metų kai mano tėvelis išėjo į darbą ir negrįžo, tada man tebuvo 12 m, o mano mažiausiai sesutei 3 metukai. Aš jumis puikiai suprantu ką tenka iškęsti. Bet gyvenimas eina ir skausmas atlėgsta. Aš visą laiką bijojau pamiršti kaip atrodė mano tėvelis, džiaugdavaus jei jį susapnuodavau. Mano skausmas atlėgo kai mano gyvenime pasirodė kitas vyras (mano sutuoktinis). Ir aš nežinau kodėl bet dažnai dėkoju savo tėveliui už tai, kad man jį atsiuntė. Mano tėvelis nematė nei vieno savo žento, nei anūko. Mes esame 4 seserys, jis sakydavo nu kai mano mergaitės užaugs tai parves man žentų. Deja jis to nesulaukė ir nepasidžiaugė.
Bet aš tikiu, kad ten aukštai jam labai gera ir jis laukia mūsų visų. Taip pat kai kas įvyksta mano gyvenime nuostabaus ir gero aš visada dėkoju ne tik Dievui , bet ir tėveliui. Jis taip pat padeda iš ten.
Taip , kad labai nenusiminkite, mes vistiek su jais susitiksime.
Atsakyti
Sveikos.visas uzjauciu netekus artimo zmogaus,visoms stiprybes.as taip pat savo tete netekau pries 3metus.dziaugiuosi kad jisai dabar danguje,jam ten daug geriau nei kaip cia buvo.taip kad visoms stiprybes
Atsakyti
...Kaip gaila... verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė_Jadzė: 24 balandžio 2009 - 18:43
Kaip keista girdėti - va, pastatys paminklą verysad.gif Dieve, paminklą tėčiui, su kuriuo, atrodo, dar taip neseniai mačiausi, kalbėjausi... unsure.gif Nors jau daugiau nei pusmetis po išėjimo...
Atsakyti
Ech, vis užplūsta ilgesys....Ilgiuosi Tavęs, Tėti ...
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2009 04 29, 15:56)
Ech, vis užplūsta ilgesys....Ilgiuosi Tavęs, Tėti ...

kartais taaaip suspaudžia širdi koks nors gražus prisiminimas..
Atsakyti
ramybės tavo tėveliui ir nuoširdi užuojauta tau console.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinutė @ 2009 05 01, 11:56)
kartais taaaip suspaudžia širdi koks nors gražus prisiminimas..

tikrai.... ir vis pagalvoji"o kad jis vis dar būtų..." verysad.gif
Atsakyti
Negaliu patikėti... Vis dar... Susitaikymas, atrodo, yra, juk jis kentėjo žemėj gyvenimo pabaigoj, tikrai man atrodo, kad geriau, kaip yra. Tikiu, kad yra geriau... Bet tie simboliai... doh.gif Paminklas su jo vardu ir pavarde... Atrodo taip neseniai kalbėjomės, buvom susitikę, o čia dabar... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 05 06, 01:25)
Negaliu patikėti... Vis dar... Susitaikymas, atrodo, yra, juk jis kentėjo žemėj gyvenimo pabaigoj, tikrai man atrodo, kad geriau, kaip yra. Tikiu, kad yra geriau... Bet tie simboliai...  doh.gif Paminklas su jo vardu ir pavarde... Atrodo taip neseniai kalbėjomės, buvom susitikę, o čia dabar...  verysad.gif



Taip, plėšia širdį be galo...Vakar naktį verkiau, bet ... pavyko pasikalbėti su Tėčiu - Jis mane ramino. Ačiū Jam
Atsakyti
As labai ilgiuosi...Kartais taip suspaudzia sirdi, kad kvepuoti sunku..
Vis dar negaliu susitaikyti su tuo, kad daugiau nepamatysiu...
Atrodo, kad esu paciame baisiausiame siaubo firme, kuris vis tiek kazkada baigsis..
Atsakyti