Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(Alegorija @ 2009 03 18, 10:58)
Kalbuosi su Tėčiu, klausiu Jo patarimų - rodos, juos girdžiu mintimis. Myliu ir ilgiuosi labai. Taip dažnai norėtųsi prisiglausti ir apkabinti savo Tėtį.....

Atrodo,kad mano jausmus dėstai... Man kartais net atrodo,kad aš jaučiu tą jausmai,kai jį apsikabinu... Nes mes visą laiką susitikę taip sveikindavomės-apsikabinam ir pasibučiuojam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2009 03 14, 12:03)
Begalinis skausmas,siandiena savaite laiko kai mus (5 moteris -mama ir seseris) tevelis paliko per pacia kovo 8 diena,niekada su tuo nesusitaikysiu,supratau tik dabar,kai pirma karta gyvenime netekau artimo,kaip reikia myleti ir saugoti vienas kita kol gyvi esam,kiek daug dabar kaltes mano gyvenime-gal kazko nepadariau,nesugabejau parodyti meiles,permazai buvau salia,kaip atrasti ta sielos ramybe,turbut neimanoma......


Sindi console.gif .
Papildyta:
QUOTE(Alegorija @ 2009 03 18, 11:58)
Taip dažnai norėtųsi prisiglausti ir apkabinti savo Tėtį.....


Kiekviena diena apie tai svajoju...
Atsakyti
Rytoj (jau šiandien pagal laiką) lygiai pusmetis. Atrodo, dar tik pradedu patikėti, gal atlėgo šokas verysad.gif Taip greitai tas laikas prabėgo unsure.gif
Atsakyti
Stiprybės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 03 23, 00:48)
Rytoj (jau šiandien pagal laiką) lygiai pusmetis. Atrodo, dar tik pradedu patikėti, gal atlėgo šokas  verysad.gif Taip greitai tas laikas prabėgo  unsure.gif



nepaguosiu aisku.....bet dar ilgai netalges....dar ilgai ieskosi uzsimirsus.... cray.gif
as vis dar ieskau......
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 03 30, 01:21)
nepaguosiu aisku.....bet dar ilgai netalges....dar ilgai ieskosi uzsimirsus.... cray.gif
as vis dar ieskau......



Pritariu. Jau 5 metai ieškau ir atrodo,kad viskas tik blogiau..
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 03 30, 02:21)
nepaguosiu aisku.....bet dar ilgai netalges....dar ilgai ieskosi uzsimirsus.... cray.gif
as vis dar ieskau......

sutinku... aš ir per pusantrų metų nepajaučiau,kad lengvėtų .. verysad.gif
Atsakyti
Siaubingai bijau ir nelaukiu svenciu, zinau, kad taip kaip buvo, jau niekada nebus, bet kazkodel vis tikiuosi stebuklo..Niekaip dar negaliu susitaikyti su tuo, kad daugiau nebepamatysiu Jo...
Atsakyti
...skaitau zinutes ir asaros kaip pupos rieda.. uzuojautos visoms. Stiprybes.
Netekau tetes pries 5 menesius. Viskas taip staigiai ivyko.. plysta sirdis ir ne velnio nelengveja laikui begant..tik ilgesys stipreja..
tikiu, kad kiekviena dabar turime savo angela sarga..
Atsakyti
QUOTE(citrinutė @ 2009 04 08, 15:23)
...skaitau zinutes ir asaros kaip pupos rieda.. uzuojautos visoms. Stiprybes.
Netekau tetes pries 5 menesius. Viskas taip staigiai ivyko.. plysta sirdis ir ne velnio nelengveja laikui begant..tik ilgesys stipreja..
tikiu, kad kiekviena dabar turime savo angela sarga..



Laikykis - suprantu Tave 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pasistenkim neliudeti, nes musu Teveliams danguje tai nepatiktu. Nepamirskim,kad kai liudim mes, liudi ir jie kartu, kai verkiam, verkia kartu...

Kovo 16-ikta buvo jau 6 metai, bet man perdaug greitai bega laikas, as vis dar viska prisimenu, lyg tai butu buve preita nakty... Velykos ant nosies, ir jos bus tokios tusios ir saltos... ir taip jau 6 metai.... be galo liudna...
Stengiuosi nepaluzti ir visada eiti primyn, niekam neparodau, kaip man truksta Tecio, taip laukiu kazko ko niekada nebus, laukiu, kad nors vienai minutei ji galeciau pamatyti taip stipriai stirpiai apkabinti, paimti jo siltas ir tvirtas rankas, as taip viso to ilgiuos....

Bukim,merginos, tvirtos 4u.gif
Atsakyti
mėnuo praėjo nuo tėčio mirties verysad.gif bet atrodo kad amžinybė...laikas sustojo... o dar ta nežinomybė, kodėl atsitiko avarija...?????

švenčių visai nelaukiu...jos bus liūdnos... verysad.gif tėčio vieta, kur visada sėdėdavo bus tuščia...

ir dabar rašau, o ašaraos bėga... verysad.gif verysad.gif

laikykimės visos mergaitės.... wub.gif
Atsakyti