Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(Adrija* @ 2009 01 26, 10:14)
Kiekvienam savo.. As daugiau verkti nebenoriu, tik nelabai iseina...



o as vis sapnuoju baisius koshmarus su teveliu... gal del to, kad men dar nepraejo, gal jam neramu ir tai atsiliepia ant manes...
vertk... ivairiai buna, kai noriu-galiu, bet stengiuos to nedaryt ir tesiog stipret
Atsakyti
aš manau, kad jei jau labai norisi verrkti - tai reikia ir paverkti. Taip organizmas išlieja savo sielvartą. Negerai viską savyje užgniaužti. Kiekvienas gedim savaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 26, 21:44)
aš manau, kad jei jau labai norisi verrkti - tai reikia ir paverkti. Taip organizmas išlieja savo sielvartą. Negerai viską savyje užgniaužti. Kiekvienas gedim savaip  4u.gif

Aš nesuprantu, kodėl man neišeina verkti, žinau, kad tikrai palengvėtų...

Kaip ten bebūtų, svarbu, kad išėjusiems būtų gera...
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2009 01 26, 21:35)
o as vis sapnuoju baisius koshmarus su teveliu... gal del to, kad men dar nepraejo, gal jam neramu ir tai atsiliepia ant manes...
vertk... ivairiai buna, kai noriu-galiu, bet stengiuos to nedaryt ir tesiog stipret


Reiktu misias uzsakyti, manoma, kad mirusiuju sapnavimas nera geras zenklas, siela neranda savo kelio..Laikykis..
Jei tik asaros galetu nors kazka pakeisti - galima butu verkti ir verkti, bet, deja..
Ar palengveja issiverkus? Man nei kiek..
Atsakyti
Šiandien man daug šviesesnis vakaras. rolleyes.gif Tikiuosi, ir tėčiui.
Atsakyti
Labas ,mielosios, Esu jūsų pokalbių naujokė , bet labai gerai žinau kad bet koks likimo smūgis ir sielvartas praeina maždaug po metų -taisyklė-. Bent jau mano gyvenime pastebėjau kelis kartus. Atrodė -dugnas- ,po to kažkaip viskas keičiasi. Svarbiausia pralaukti. O jeigu nesinori verkti tai neverk ,jei norisi verk. Viskas pasikeis ,nėra nieko amžino.
Atsakyti
Šiandien buvo šv.Mišios už mano Tėvelį - 30 dienų po mirties ir ... man taip liūdna, kad norisi staugti ... šiandien pavyko nusiverkti ir ... nepalengvėjo ... kaltinu save ir griaužiu dėl visko, ką padariau ir ko nepadariau ir ką turėjau padaryti ...
Atsakyti
Uzuojaute, pati netekau artimo zmogaus bet ne tecio. cry.gif Suprantu. verysad.gif
Atsakyti
man praejo o atrodo kad viskas tik uzvakar vyko verysad.gif vis akys nukrypsta atejus i svecius pas mama ar pagaunu kai pagalvoju o ka tetukas pasakys verysad.gif ne metai ir ne du turi praeit kad susitaikyti kad nebera..ir as griauziu save kad galbut as nebuvau tokia gera dukrai kaip jis norejo...dabar tik beliko gyventi ir elgtis taip kad jis manimi didziuotusi ir pasakytu cia mano dukra.... cray.gif
Atsakyti
Šiandien lygiai mėnuo kaip iškeliavo mano Tėvelis į Amžinybę...
Liūdna, bet bandau mąstyti, kad Jam dabar gera ir šilta Ten...
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2009 02 03, 13:21)
Šiandien lygiai mėnuo kaip iškeliavo mano Tėvelis į Amžinybę...
Liūdna, bet bandau mąstyti, kad Jam dabar gera ir šilta Ten...



o man ryt bus menuo kai nebera tevelio....
Atsakyti
sunkus tas pirmas mėnuo, labai sunkus. Nes dar niekaip nesitiki, kad žmogaus nebėra. Atrodo - nesąmonė, tuoj baigsisi tas košmariškas sapnas verysad.gif Bet jis nesibaigai... kurį laiką. Patikėkit, paskui bus lengviau, širdis po truputį ims mažiau skaudėti, jau ir mintys bus šviesesnės,...Reikia laiko.
P.S. Mano tėčio metinės tuoj bus (vasario pabaigoj), o mamos - balandį. Bet vis dar labai noriu išgirsti jų balsus verysad.gif Deja...
Atsakyti