Įkraunama...
Įkraunama...

Nebeturiu tėvelio

QUOTE(gryda @ 2009 01 24, 22:08)
g.gif Gotish, tu dėl to nerimauji, kad lyg jaustum ką esant šalia? ar neklystu? Jei taip, tai gali kiekvieno kambario kampe padeginti žvakę ir sukalbėt Tėve mūsų. Sako, taip išvalysi namus. Aš taip nesu darius... Tik girdėjau, kad taip galima padaryt. Arba pakrapyt namus švęstu vandeniu

Galbūt nevisai toks pojūtis. g.gif Galvoju, žinoma, kad gali būti ir dėl tėčio, bet yra ir žemiškų rūpestėlių... Negaliu nustatyti, kad dėl tėčio, bet darau tokią prielaidą, kaip didžiausią. doh.gif Tikrai nepakenktų, ką parašei, o gal padėtų... Ne visada leidžia normaliai gyventi tas jausmas, lyg pjaustytų iš vidaus... Buvau Katedroje šiandien, bet taip ir nesusikaupiau... Kadangi neseniai atsikrausčiau į Vilnių, pirmąkart iš širdies paverkiau ten užėjusi, nors ašarų pas mane nebūdavo... O šiandien tas klegesys, nepatenkinti žmonės šalia, komentarai, kad neskoningas vidus mane pribloškė. doh.gif Na, aš gal per daug apie save jau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gotish: 24 sausio 2009 - 22:35
kiek esu skaičius, tai sako, kad po mirties siela prie kūno išbūna 3 dienas, po to ji turi kilti į viršų. Ir tik po maždaug 40 dienų siela palieka šį lygmenį, kuriame mes esame. Gal todėl yra būtinai paminimas keturnedėlis, o pas rusus - 40 dienų po mirimo. Taigi, jei siela rami, ji neturėtų čia būt likusi. Nors kas iš tikro žino, kaip kas yra g.gif Gal reikia eit pasiskaityt į ezoterinį skyrelį? gal ten kas aiškaiu bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 24, 23:39)
  Gal reikia eit pasiskaityt į ezoterinį skyrelį? gal ten kas aiškaiu bus?  g.gif

Na, neprigąsdink prieš miegą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 24, 22:39)
kiek esu skaičius, tai sako, kad po mirties siela prie kūno išbūna 3 dienas, po to ji turi kilti į viršų. Ir tik po maždaug 40 dienų siela palieka šį lygmenį, kuriame mes esame. Gal todėl yra būtinai paminimas keturnedėlis, o pas rusus - 40 dienų po mirimo. Taigi, jei siela rami, ji neturėtų čia būt likusi. Nors kas iš tikro žino, kaip kas yra  g.gif  Gal reikia eit pasiskaityt į ezoterinį skyrelį? gal ten kas aiškaiu bus?  g.gif

Aš tai suprantu, kad į šitą klausimą man niekas tiksliai negali atsakyti. Ir tai šiek tiek taip pat baugina. Anksčiau turėjau pojūtį, kad jam ten viskas gerai, o dabar, gaila, bet nebeesu tikra...
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 01 25, 00:15)
Aš tai suprantu, kad į šitą klausimą man niekas tiksliai negali atsakyti. Ir tai šiek tiek taip pat baugina. Anksčiau turėjau pojūtį, kad jam ten viskas gerai, o dabar, gaila, bet nebeesu tikra...


O gal tiesiog Jis jau iškeliavo ten, kur Jam priklauso - ir Tu nebejauti tiesiog Jo buvimo ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2009 01 24, 23:17)
O gal tiesiog Jis jau iškeliavo ten, kur Jam priklauso - ir Tu nebejauti tiesiog Jo buvimo ... g.gif

Turėjau ir tokių minčių... Bet dėl to, manau, neturėtų būti ŠITAIP neramu. g.gif

Vakar buvo lygiai keturi mėn, kai išėjo, o ryt bus, kai paskutinįkart mačiau jo veidą. Tiek daug jis man reiškia. Nors suvokiau jau tada, kad jam fizinė išvaizda jau nė motais... Aš čia rašau, bet juk nėra, kad šaukčiausi tėčio... Aš ir vėl iš pradžių. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 01 25, 00:43)
Turėjau ir tokių minčių... Bet dėl to, manau, neturėtų būti ŠITAIP neramu.  g.gif

Vakar buvo lygiai keturi mėn, kai išėjo, o ryt bus, kai paskutinįkart mačiau jo veidą. Tiek daug jis man reiškia. Nors suvokiau jau tada, kad jam fizinė išvaizda jau nė motais... Aš čia rašau, bet juk nėra, kad šaukčiausi tėčio... Aš ir vėl iš pradžių.  doh.gif

man atrodo, kad tu jo dar nepaleidai. Tik nesupyk, čia tik man taip atrodo. Žinau, kad sunku, juk pati tai visa dar išgyvenu, bet aš jau paleidau. Paverkiu duše (kad vaikai nematytų, nes jie jautriai reaguoja), pasikalbu mintyse, bet paleidau. Ir tu paleisk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 01 25, 19:41)
man atrodo, kad tu jo dar nepaleidai. Tik nesupyk, čia tik man taip atrodo. Žinau, kad sunku, juk pati tai visa dar išgyvenu, bet aš jau paleidau. Paverkiu duše (kad vaikai nematytų, nes jie jautriai reaguoja), pasikalbu mintyse, bet paleidau. Ir tu paleisk  4u.gif

Aš manau, kad paleidau. Bet juk negaliu tiksliai žinoti. verysad.gif Ir "paleidimas" juk ir nuo kitų artimųjų priklauso. Bet ar gali būti taip, kad kai išėjo, man buvo lengva, o po kurio laiko taip išgyvenu... Ir nesu tikra ar dėl tėčio. doh.gif Na taip, seniau man buvo mieli prisiminimai, dabar, kažkodėl, dažniau jo kančias ligos patale prisimenu... O šiaip man pačiai keista, kad aš toks jautrus žmogus, negalvoju apie labai jau dažnai. Vakare dažniausiai ir ryte arba vaikštant vienai.
Atsakyti

Ji visada ateina netiketai, ne laiku ir nepaklaususi leidimo..Visur, kur tik ji pasirodo, lieka asaros, liudesys, skausmas ir suduzusios svajones.. Ji apvercia aukstyn kojom pasauli, sirdyje palikdama tik klaikia tustuma ir begalini nora laika grazinti atgal..
Kartoju sau, uztenka lieti asaras...Jos nieko siame gyvenime nepakeicia... Tik ju zymes lieka veide..Nubrauk ta paskutine asara ir nebeverk, prasau Taves labai..
Atsakyti
Kad aš galėčiau verkti... doh.gif Dabar ir visą tą laiką, man tai neišeina...
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 01 25, 22:58)
Kad aš galėčiau verkti...  doh.gif Dabar ir visą tą laiką, man tai neišeina...


Man irgi
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2009 01 25, 22:58)
Kad aš galėčiau verkti...  doh.gif Dabar ir visą tą laiką, man tai neišeina...


Kiekvienam savo.. As daugiau verkti nebenoriu, tik nelabai iseina...
Atsakyti