Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(olive @ 2008 11 18, 00:26)
Uzsirasiau i Zveryno stomatologine klinika,ten pas protezuotoja eile,bet gal pabandysiu dar karta paskambinti...
O manote,kad reikes traukti,ir implantuoti?kitu variantu nera? verysad.gif

Jei skilusi danties šaknis , tai tokį dantį tik traukti reikia.Bet gal jums tiesiog nulūžo danties dalis, tada, jei šaknis sveika, galima bus protezuoti ir nereikės implanto.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 11 18, 19:30)
Jei skilusi danties šaknis , tai tokį dantį tik traukti reikia.Bet gal jums tiesiog nulūžo danties dalis, tada, jei šaknis sveika, galima bus protezuoti ir nereikės implanto.

Aciu uz atsakyma,jei danties puse juda kartu su saknim g.gif panasu,kad rauti,bet palauksim paziuresim,sake,jei kas atsauks,skambins man....
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2008 11 18, 18:19)
Aciu uz atsakyma,jei danties puse juda kartu su saknim  g.gif panasu,kad rauti,bet palauksim paziuresim,sake,jei kas atsauks,skambins man....


aš tai tavo vietoje nelaukčiau, pasiieškočiau, kur trumpesnės eilės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 18, 20:43)
aš tai tavo vietoje nelaukčiau, pasiieškočiau, kur trumpesnės eilės.  ax.gif

As savo dantu bet kam neduodu taisyti,visi mes zinome,del kokiu priezasciu pas kitus gydytojus eiliu nera....
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2008 11 18, 21:03)
As savo dantu bet kam neduodu taisyti,visi mes zinome,del kokiu priezasciu pas kitus gydytojus eiliu nera....


Aš irgi ne. Bet klinikoj, kur lankausi ir be eilės priima, jei tarkim skauda arba man tik pasirodė, kad juda ant implanto karūnėlė ir jau po poros dienų priėmė. Šiaip mano mamai buvo skilus šaknis- tai ją priėmė iš karto tą pačią dieną. ax.gif
Atsakyti
Sveikos.Norėjau paklausti jūsų nuomonės.Kaip geriau, protezuojant dantį, ar palikti jį gyvą ir vilkti, ar geriau vistik negyvą dantį protezuot? Kokia jūsų patirtis? Man vienas gydytojas sako geriau padaryti negyvą, kitas siūlo vilkti tik nušlifuotą.Nežinau kaip elgtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2008 11 18, 20:19)
Aciu uz atsakyma,jei danties puse juda kartu su saknim  g.gif panasu,kad rauti,bet palauksim paziuresim,sake,jei kas atsauks,skambins man....

Man irgi buvo skilusi šaknis. Po kurio laiko pradėjo man tą dantį skaudėti, tai paskambinau į savanorių pr. esančią kliniką (jie skelbiasi, kad suteikia skubią pagalbą). Priėmė tą pačią dieną. Pastumdė truputį pacientus ir išrovė tą dantuką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 11 19, 17:20)
Man irgi buvo skilusi šaknis. Po kurio laiko pradėjo man tą dantį skaudėti, tai paskambinau į savanorių pr. esančią kliniką (jie skelbiasi, kad suteikia skubią pagalbą). Priėmė tą pačią dieną. Pastumdė truputį pacientus ir išrovė tą dantuką rolleyes.gif

Manote reikes rauti?gal variantu yra daugiau g.gif Israuti visada suspesiu,pasitikiu tik tuogydytoju pas kuri uzsirasiau...
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2008 11 19, 09:58)
Sveikos.Norėjau paklausti jūsų nuomonės.Kaip geriau, protezuojant dantį, ar palikti jį gyvą ir vilkti, ar geriau vistik negyvą dantį protezuot? Kokia jūsų patirtis? Man vienas gydytojas sako geriau padaryti negyvą, kitas siūlo vilkti tik nušlifuotą.Nežinau kaip elgtis  g.gif


Pas mane yra abu variantai. Pasakysiu tik tiek, kad vasarą viskas OK, bet atšalus orams gyvą dantuką kartais pamaudžia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 19, 22:45)
Pas mane yra abu variantai. Pasakysiu tik tiek, kad vasarą viskas OK, bet atšalus orams gyvą dantuką kartais pamaudžia. g.gif

O gal pasilaiciuose yra koks geras gydytojas mirksiukas.gif smile.gif As taip pat ten gyvenu mirksiukas.gif cia daug kliniku....
Atsakyti
gal galit pasakyt keik kainuoja implantai,man priskaiciavo su kaulu isodinimu kainuos 5,5tuks uz viena danti,gal sakau galim pigiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmuliukas: 20 lapkričio 2008 - 10:17
QUOTE(olive @ 2008 11 20, 09:04)
O gal pasilaiciuose yra koks geras gydytojas  mirksiukas.gif  smile.gif As taip pat ten gyvenu  mirksiukas.gif cia daug kliniku....


Čia kitoj temoj mačiau labai giriama Ščiukinaitės klinika. Aš nors ir PAšilaičiuose gyvenu, bet važinėju į Centrą. Yra tema: Geri odontologai Vilniuje.
Papildyta:
QUOTE(mmuliukas @ 2008 11 20, 10:16)
gal galit pasakyt keik kainuoja implantai,man priskaiciavo su kaulu isodinimu kainuos 5,5tuks uz viena danti,gal sakau galim pigiau  ax.gif


Panašu, kad gali. Man du kainuos apie 7 000 Lt. Nes tik kaulo užpildas kainuoja apie 3 000 Lt, o dar du implantai... g.gif
Atsakyti