Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Florestina @ 2008 10 29, 15:14)
Vienos klinikos kainoraštyje mačiau, kad protezuoja ir plastmasiniais vainikėliais. Pati su tuo nesusidūriau- tai nieko negaliu komentuoti. Pas mane metalo keramika. Tai gerai laiko. g.gif
O kas tave gąsdina- odontologė? ax.gif
Šiaip gali pasikonsultuot su keletu gydytojų. mirksiukas.gif
Papildyta:
O Jums antibiotikų išrašė po šios operacijos. g.gif




na gasdina kainos..pradziai virsuje reikia 10dantuku, ir dar apacioje tiek pat!!!
paskaiciavo 13200lt!!!kraupu pasidare, gerai kad sedejau, nes buciau nukritus.
tai ir galvoju, gal plastmase geriau sakyt kad detu, bet sako, kad tik 1metus laikys...kazkaip suabejojau..juk tiek zmoniu vaiksto su plokstelem plastmasinem..nebezinau jau ka ir bedaryti..
Atsakyti
QUOTE(auslyte @ 2008 10 29, 14:41)
sveiki,
labai prasau jusu pagalbos.reikia implantuoti man apie 10 dantuku.
odontologas kazka sneka apie tilta (nieko apie tai nenutuokiu) ir siulo keramikinius dantukus. (suprantama del ko). sakykit o gal pas ka yra plastmasiniai ilgalaikiai dantukai?
kaip jie laiko?mane gasdina kad man jie laikys tik metus laiko? ar tai tiesa?
lauksiu bet kokio komentaro, tai labai skubu
dekui is anksto visiems pasisakiusiems.


Jei parasysite, ka jusu supratimu reiskia zodziu derinys "kaip dantukai laiko?", pameginsiu jums atsakyti ir padeti.
Atsakyti
QUOTE(auslyte @ 2008 10 29, 15:23)
na gasdina kainos..pradziai virsuje reikia 10dantuku, ir dar apacioje tiek pat!!!
paskaiciavo 13200lt!!!kraupu pasidare, gerai kad sedejau, nes buciau nukritus.
tai ir galvoju, gal plastmase geriau sakyt kad detu, bet sako, kad tik 1metus laikys...kazkaip suabejojau..juk tiek zmoniu vaiksto su plokstelem plastmasinem..nebezinau jau ka ir bedaryti..


Mano kolegė buvo visai be dantų- tai jai suko 4 implantus viršui ir tiek pat apačioj. Ir ant jų uždėjo dvi plokšteles. Kainos gal nerašysiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 29, 16:38)
Mano kolegė buvo visai be dantų- tai jai suko 4 implantus viršui ir tiek pat apačioj. Ir ant jų uždėjo dvi plokšteles. Kainos gal nerašysiu... g.gif

labai domintu kiek tai galetu kainuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 29, 15:14)
O Jums antibiotikų išrašė po šios operacijos. g.gif

Taip doh.gif o aš su jais tragiškai nedraugauju verysad.gif gal dar ir dėl jų tokia mano savijauta verysad.gif
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 29, 15:46)
labai domintu kiek tai galetu kainuoti  4u.gif

kažkada ,,begooglindama" kažką panašaus buvau radus, tai ten buvo nurodyta kaina 60 000 blink.gif blink.gif blink.gif bet manau, kad panašiai ir kainuotų unsure.gif nes man 1 dantis su viskuo kainuos apie 7 000 (tikiuosi nepabrangs dar labiau per pusę metų doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Laumytė @ 2008 10 29, 16:21)
Taip doh.gif o aš su jais tragiškai nedraugauju verysad.gif gal dar ir dėl jų tokia mano savijauta verysad.gif

kažkada ,,begooglindama" kažką panašaus buvau radus, tai ten buvo nurodyta kaina 60 000  blink.gif  blink.gif  blink.gif bet manau, kad panašiai ir kainuotų unsure.gif nes man 1 dantis su viskuo kainuos apie 7 000 (tikiuosi nepabrangs dar labiau per pusę metų doh.gif )


Aišku, nes praeitą kartą man visai nebuvo skirta ir viskas OK buvo. Mano bendradarbei tas malonumas kainavo 30 000 LT. Su viskuo. g.gif rolleyes.gif

Man du implantus statys, net baisu pagalvot apie kainą.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 10 29, 15:37)
Jei parasysite, ka jusu supratimu reiskia zodziu derinys "kaip dantukai laiko?", pameginsiu jums atsakyti ir padeti.



ar tikrai kaip odontologas sako man jie "laikys" 1metus? atseit jie labai nepatvarus.
Atsakyti
QUOTE(auslyte @ 2008 10 29, 17:54)
ar tikrai kaip odontologas sako man jie "laikys" 1metus? atseit jie labai nepatvarus.


Va ir svarbu suzinoti, kas tas "laikys" jusu supratimu. Net pati paemete i kabutes, reiskia kazkokia savotiska reiksme to zodzio turite galvoje...
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 29, 17:35)
Aišku, nes praeitą kartą man visai nebuvo skirta ir viskas OK buvo. Mano bendradarbei tas malonumas kainavo 30 000 LT. Su viskuo. g.gif  rolleyes.gif

Man du implantus statys, net baisu pagalvot apie kainą.... blink.gif

tai jeigu cia 30 000 Lt ir virsutinio ir apatinio zandikaulio sutvarkymas su implantais ir plokstelem tai ne taip ir daug sakyciau galvojau, kad daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 30, 14:00)
tai jeigu cia 30 000 Lt  ir virsutinio ir apatinio zandikaulio sutvarkymas su implantais ir plokstelem tai ne taip ir daug sakyciau galvojau, kad daugiau.


Taip, čia su viskuo. Juk ne visus dantis tvirtinti prie implantų reikėjo. Ji darbe būtent tokią sumą nurodė, netikrinau gi aš jos čekio. g.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie implantuojačių dantukus. Man šis malonumas laukia jau lapkričio 21 d. Noriu paklausti kokius jus implantus rinkotes? Man tai buvo tiek daug informacijos, kad net nebepaprašiau papasakoti apie juos. Gydytojas tik pasakė, kad pigiausias kainuoja tiek, o brangiausias tiek ir viskas. unsure.gif Parašykit, ką jūs rinkotės?
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 11 04, 22:04)
Jungiuosi prie implantuojačių dantukus. Man šis malonumas laukia jau lapkričio 21 d. Noriu paklausti kokius jus implantus rinkotes? Man tai buvo tiek daug informacijos, kad net nebepaprašiau papasakoti apie juos. Gydytojas tik pasakė, kad pigiausias kainuoja tiek, o brangiausias tiek ir viskas. unsure.gif  Parašykit, ką jūs rinkotės?


Man gydytojas pats parinko. Kadangi tada reikėjo vieno dantuko parinko geresnį už vidutinę kainą. O kaip bus dabar - nežinau. g.gif
Atsakyti