Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 28, 00:38)
o kodel ta operacija daro? gal ja reikia daryti tik kai dantis seniai istrauktas ir susiaureja kaulas, jeigu man tik dabar sakni istrauke gal nereikes daryti?


Manau, kad nereikes. Bet tiksliai gali juk tik gydytojas pasakyti. Dazniausiai kaulas susiaureje, aptirpsta, kai po danties istraukimo praeina ilgas laiko tarpas, taip man gydytojas aiskino. Man vienoje vietojo uzteko savo kaulo, o kitoje neuzteko, nes buvo senai istrauktas dantukas ax.gif
Atsakyti
sinusa kelia, kai neuztenka vietos vertikaliai implantui, t.y. kai sinuso linija eina zemiau, nei reikia. O kai per plonas kaulas (pvz, labai seniai istrauktas dantis ir kaulas sunykes arba naturaliai labai mazai kaulo buna), daro kaulo persodinimo (bone grafting) operacija pries dedant implanta.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 27, 21:29)
Na va, buvau pas implantologą. Situacija tokia, kad reiks daryti "sinuss lifting" operaciją, nes neužtenka nuosavo kaulo. Ir tada po pusmečio implantuoti. Visai nelinksma, bet ką daryt, sveikų dantukų irgi nesinori šlifuot. verysad.gif Ir šis visas malonumas man kainuos apie 3 000 Lt. Parodė gydytojas apie tai tokį filmuką, moraliai nuteikė, kad ant veido bus mėlynė. doh.gif
Ką gi darban vaikščiosiu su makiažu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Pasirinkau tą savaitę, kai dirbsiu naktim ir išeiginėm, kad mažiau žmonių mane matytų. rolleyes.gif

Aš neseniai po tos operacijos doh.gif būčiau žinojusi kas po jos laukia - gyvenime nebūčiau dariusi schmoll.gif Ypač save keikiau dėl jos praėjus 3 parom po operacijos unsure.gif na, dabar jau atrodau ,,padoriau" - nebėra taip žiauriai ištinęs skruostas (veidas buvo keturgubas blink.gif ), ir 10 kv. cm dydžio mėlynė jau geltonuoja lotuliukas.gif tai jau šiek tiek linksmiau ax.gif
Nei operacijos metu, nei po jos ypatingų skausmų nebuvo, tik tas tinimas buvo žiauriai be ryšio - nei išsižioti, nei praryti maisto normaliai negali, o tinimo tempiamą vietą (siūles) paskaudendavo gan nemaloniai, tai dvi paras neatsisakiau ir nuskausminamųjų... Gerai, kad ji buvo penktadienį, nes nelabai įsivaizduoju kaip kitą dieną būčiau galėjusi eiti į darbą blink.gif ai, antryt dar nieko - baisiausias vaizdas buvo trečią dieną doh.gif
Na, vienu žodžiu - sėkmės Jums ir nebijokite taip, kaip aš bijojau 4u.gif
Man kita procedūra - implanto įvedimo operacija numatyta po 7 mėn. Jua dabar pradedu bijoti verysad.gif
QUOTE(Florestina @ 2008 10 27, 22:15)
Čia tik sinuso dugno pakėlimas tiek kainuoja. Ir tą reikia daryti dviejų dantų srityje. Man tas "malonumas" bus lapkričio 24 d. Tačiau aš skaičiau šiame forume, kad visur panašios kainos. g.gif

Mokėjau 3500, nes reikėjo ir šoną tvarkyti doh.gif
Atsakyti
Man kita procedūra - implanto įvedimo operacija numatyta po 7 mėn. Jua dabar pradedu bijoti verysad.gif

nebijokit, is viso nebaisu - nei skausmo, nei tinimo, nei melyniu smile.gif gal pirmos sekundes kiek keistos, kol supranti, kas cia vyksta ir kas tai per jausmas, o siaip visa procedura ir gijimas po jos - nieko baisaus! (man kanalu valymas labiau varginantis atrodo) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 10 28, 11:22)
sinusa kelia, kai neuztenka vietos vertikaliai implantui, t.y. kai sinuso linija eina zemiau, nei reikia. O kai per plonas kaulas (pvz, labai seniai istrauktas dantis ir kaulas sunykes arba naturaliai labai mazai kaulo buna), daro kaulo persodinimo (bone grafting) operacija pries dedant implanta.


Pas mane panašu, kad natūraliai kaulo nepakanka, nes vienas dantis seniai išrautas, kitas prieš pusmetį, bet reikia kelti sinusą abiejų implantų srityje. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumytė @ 2008 10 28, 11:59)
[/size]
Aš neseniai po tos operacijos doh.gif būčiau žinojusi kas po jos laukia - gyvenime nebūčiau dariusi schmoll.gif Ypač save keikiau dėl jos praėjus 3 parom po operacijos unsure.gif na, dabar jau atrodau ,,padoriau" - nebėra taip žiauriai ištinęs skruostas (veidas buvo keturgubas blink.gif ), ir 10 kv. cm dydžio mėlynė jau geltonuoja lotuliukas.gif tai jau šiek tiek linksmiau ax.gif
Nei operacijos metu, nei po jos ypatingų skausmų nebuvo, tik tas tinimas buvo žiauriai be ryšio - nei išsižioti, nei praryti maisto normaliai negali, o tinimo tempiamą vietą (siūles) paskaudendavo gan nemaloniai, tai dvi paras neatsisakiau ir nuskausminamųjų... Gerai, kad ji buvo penktadienį, nes nelabai įsivaizduoju kaip kitą dieną būčiau galėjusi eiti į darbą blink.gif ai, antryt dar nieko - baisiausias vaizdas buvo trečią dieną doh.gif
Na, vienu žodžiu - sėkmės Jums ir nebijokite taip, kaip aš bijojau 4u.gif
Man kita procedūra - implanto įvedimo operacija numatyta po 7 mėn. Jua dabar pradedu bijoti verysad.gif
[size=1]

Mokėjau 3500, nes reikėjo ir šoną tvarkyti doh.gif


Kokioj klinikoj? Jei, aišku, ne paslaptis. Beje, mano bendradarbė jau 4 d. po "sinus lifting" operacijos- ne kaip atrodo. Dar patinusi. O man visai šakės 24 operuos, o 25 darbe bus mokymai. Galima tik įsivaizduot, kaip atrodysiu. doh.gif Teks kaip kolegei sėdėti su šaliku. Nes vakar kaip tik rodėsi, kad minėta savaitė bus optimaliausia, nes nusimato tik du naktiniai budėjimai, o naktimis pastate mažai žmonių lieka. O šyryt valdžia pranešės, kad bus mokymai. Nu negalėjo jų padaryt pirmadienį ryte, nes mane operuos tik po pietų. g.gif
Implanto įvedimo nebijok, man nei skaudėjo, nei tino. Tada man iš karto dėjo dirbtinį kaulą ir suko implantą, bet dabar žymiai didesnė ertmė sinuse, užtat belieka tik vienintelis variantas. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 28 spalio 2008 - 20:35
QUOTE(Florestina @ 2008 10 28, 20:32)
po "sinus lifting" operacijos

Lietuviškai sinuso pakėlimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 28, 22:01)
Lietuviškai sinuso pakėlimas ax.gif


Šiaip jau sinuso dugno pakėlimas, bet man gydytojas pasakė angliškai. Ir nieko blogo tame nematau.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 28, 21:02)
Šiaip jau sinuso dugno pakėlimas, bet man gydytojas pasakė angliškai. Ir nieko blogo tame nematau.

O aš gero blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 28, 21:32)
Kokioj klinikoj? Jei, aišku, ne paslaptis.

Ne paslaptis schmoll.gif (bet vistiek rašau į AŽ) ax.gif
Aš Jūsų vietoj prašyčiau atkelti operaciją. Aišku, nelygu kokiam darbe dirbi - bet man asmeniškai kitą ir ypač dar kitą dieną buvo tikrai ,,ne iki viešumo" unsure.gif aš net pati į kiemą šuns nevedžiau...ir ne dėl ,,vaizdelio", bet dėl savijautos - tikrai nesijaučiau taip gerai, arba bent patenkinamai, kad kelti koją iš namų unsure.gif Bet tai yra individualu - gal aš tiesiog labai smulkmeniška ir jautri esu ax.gif

Ačiū visom už padrąsinimus, bandysiu nebijoti implanto ,,įsodinimo" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumytė @ 2008 10 29, 11:34)
Ne paslaptis schmoll.gif (bet vistiek rašau į AŽ) ax.gif
Aš Jūsų vietoj prašyčiau atkelti operaciją. Aišku, nelygu kokiam darbe dirbi - bet man asmeniškai kitą ir ypač dar kitą dieną buvo tikrai ,,ne iki viešumo" unsure.gif aš net pati į kiemą šuns nevedžiau...ir ne dėl ,,vaizdelio", bet dėl savijautos - tikrai nesijaučiau taip gerai, arba bent patenkinamai, kad kelti koją iš namų unsure.gif Bet tai yra individualu - gal aš tiesiog labai smulkmeniška ir jautri esu ax.gif

Ačiū visom už padrąsinimus, bandysiu nebijoti implanto ,,įsodinimo" blush2.gif


Ačiū už AŽ, tikrai gali nebijot implantacijos. Turėjau tą reikalą ir viskas buvo thumbup.gif . Dirbu ne kasdien, o ir su žmonėm nereikia bendraut darbe, mano išvaizda ten niekam nerūpi. rolleyes.gif Mano kolegė irgi neseniai turėjo tokią operaciją ir visas tas dienas dirbo.
Atsakyti
sveiki,
labai prasau jusu pagalbos.reikia implantuoti man apie 10 dantuku.
odontologas kazka sneka apie tilta (nieko apie tai nenutuokiu) ir siulo keramikinius dantukus. (suprantama del ko). sakykit o gal pas ka yra plastmasiniai ilgalaikiai dantukai?
kaip jie laiko?mane gasdina kad man jie laikys tik metus laiko? ar tai tiesa?
lauksiu bet kokio komentaro, tai labai skubu
dekui is anksto visiems pasisakiusiems.
Atsakyti
QUOTE(auslyte @ 2008 10 29, 14:41)
sveiki,
labai prasau jusu pagalbos.reikia implantuoti man apie 10 dantuku.
odontologas kazka sneka apie tilta (nieko apie tai nenutuokiu) ir siulo keramikinius dantukus. (suprantama del ko). sakykit o gal pas ka yra plastmasiniai ilgalaikiai dantukai?
kaip jie laiko?mane gasdina kad man jie laikys tik metus laiko? ar tai tiesa?
lauksiu bet kokio komentaro, tai labai skubu
dekui is anksto visiems pasisakiusiems.


Vienos klinikos kainoraštyje mačiau, kad protezuoja ir plastmasiniais vainikėliais. Pati su tuo nesusidūriau- tai nieko negaliu komentuoti. Pas mane metalo keramika. Tai gerai laiko. g.gif
O kas tave gąsdina- odontologė? ax.gif
Šiaip gali pasikonsultuot su keletu gydytojų. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumytė @ 2008 10 29, 11:34)
Ne paslaptis schmoll.gif (bet vistiek rašau į AŽ) ax.gif
Aš Jūsų vietoj prašyčiau atkelti operaciją. Aišku, nelygu kokiam darbe dirbi - bet man asmeniškai kitą ir ypač dar kitą dieną buvo tikrai ,,ne iki viešumo" unsure.gif aš net pati į kiemą šuns nevedžiau...ir ne dėl ,,vaizdelio", bet dėl savijautos - tikrai nesijaučiau taip gerai, arba bent patenkinamai, kad kelti koją iš namų unsure.gif Bet tai yra individualu - gal aš tiesiog labai smulkmeniška ir jautri esu ax.gif

Ačiū visom už padrąsinimus, bandysiu nebijoti implanto ,,įsodinimo" blush2.gif


O Jums antibiotikų išrašė po šios operacijos. g.gif
Atsakyti