Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Karklas @ 2008 10 23, 18:01)
Danties protezavimas metalo keramika mažiausiai  500 lt.Dar įklotas virš 100 lt.Vieno kanalo gydymas apie  150  lt., o jų yra 3  smile.gif Tai maždaug tiek  4u.gif Nors aš kanalus seniai jau gydžiaus, gal brangiau jau  g.gif

Man atrodo, kad dabar viskas pabrangę: ir kanalai, ir įklotai, ir vainikėliai unsure.gif
Atsakyti
Vakar VIC sunervino juodai. Nuvaziavo zmona statytis laikina vainikeli ant implanto. Gydymo plane kaina uzrasyta 300Lt, praeita savaite ji dar klause kokia kaina bus, tai jai specialiai atspausdino plano kopija (nes buvome pamirse ja paiimti nuo pat pradziu). Tai teko sumoketi 60Lt daugiau, nes matai jie "pamirso" ten kazka irasyti. *****, buciau as salia, tai nieko nemokeciau. Ir taip kainos turbut vienos auksciausiu Vilniuje, o cia dar tokios nesamones.
Nors dirba tai jie aisku gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2008 10 23, 17:22)
Na mergaites as visai susibalamutinau  doh.gif siandien buvau pas stomatologe, nes nuluzo priespaskutinio danties gabaliukas, tai ji man visai nueme ir uzdejo kolkas laikina plomba, bet pasake, kad geriausia tai butu protezuot  verysad.gif o paskutinis dantis irgi isluzes visas  doh.gif jau galvojau, kad ji reikia rauti, bet daktare padare nuotrauka ir pasake, kad as ji dar galiu isgelbeti, tik reikia pagyditi kanalus  unsure.gif o paskui protezuot, tai jus man pasakykit kiek mazdaug toks malonumas kainuoja  g.gif


Priklauso nuo klinkos, kur lankotės.
Vieno kanalo gydymas apie 100-120 Lt. Įklotas 200-300 Lt (priklausomai nuo kanalų skaičiaus). O jei norėsi geresnio įkloto- tai traukia ir iki 1000 Lt. Metalo keramikos vainikėlis 900 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 24, 12:42)
Priklauso nuo klinkos, kur lankotės.
Vieno kanalo gydymas apie 100-120 Lt. Įklotas 200-300 Lt (priklausomai nuo kanalų skaičiaus). O jei norėsi geresnio įkloto- tai traukia ir iki 1000 Lt. Metalo keramikos vainikėlis 900 Lt.


Dar nesilankau niekur nes neapsisprendziu dar kur eiti rolleyes.gif
Tai gaunasi kad vienas dantis virs 2000 tukstanciu blink.gif nu sakes kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 24, 13:42)
Priklauso nuo klinkos, kur lankotės.
Vieno kanalo gydymas apie 100-120 Lt. Įklotas 200-300 Lt (priklausomai nuo kanalų skaičiaus). O jei norėsi geresnio įkloto- tai traukia ir iki 1000 Lt. Metalo keramikos vainikėlis 900 Lt.

Kainos priklauso ir nuo klinikos.Kaune kai domėjausi, tai prieš kokį mėnesį, metalo keramiką buvau radusi už 500 lt.Vilniuje gal daug brangiau g.gif
Atsakyti
Na va, buvau pas implantologą. Situacija tokia, kad reiks daryti "sinuss lifting" operaciją, nes neužtenka nuosavo kaulo. Ir tada po pusmečio implantuoti. Visai nelinksma, bet ką daryt, sveikų dantukų irgi nesinori šlifuot. verysad.gif Ir šis visas malonumas man kainuos apie 3 000 Lt. Parodė gydytojas apie tai tokį filmuką, moraliai nuteikė, kad ant veido bus mėlynė. doh.gif
Ką gi darban vaikščiosiu su makiažu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Pasirinkau tą savaitę, kai dirbsiu naktim ir išeiginėm, kad mažiau žmonių mane matytų. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 27, 20:29)
Na va, buvau pas implantologą. Situacija tokia, kad reiks daryti "sinuss lifting" operaciją, nes neužtenka nuosavo kaulo. Ir tada po pusmečio implantuoti. Visai nelinksma, bet ką daryt, sveikų dantukų irgi nesinori šlifuot. verysad.gif Ir šis visas malonumas man kainuos apie 3 000 Lt. Parodė gydytojas apie tai tokį filmuką, moraliai nuteikė, kad ant veido bus mėlynė. doh.gif
Ką gi darban vaikščiosiu su makiažu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Pasirinkau tą savaitę, kai dirbsiu naktim ir išeiginėm, kad mažiau žmonių mane matytų. rolleyes.gif

Čia 3000 Lt tik sinuso pakėlimas , ar kartu ir implantas? Vieno danties srityje sinusą kels? Man įdomu, nes manęs ta pati procedūra laukia gruodžio mėnesį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 10 27, 22:07)
Čia 3000 Lt tik sinuso pakėlimas , ar kartu ir implantas? Vieno danties srityje sinusą kels? Man įdomu, nes manęs ta pati procedūra laukia gruodžio mėnesį  verysad.gif


Čia tik sinuso dugno pakėlimas tiek kainuoja. Ir tą reikia daryti dviejų dantų srityje. Man tas "malonumas" bus lapkričio 24 d. Tačiau aš skaičiau šiame forume, kad visur panašios kainos. g.gif
Atsakyti

QUOTE(Florestina @ 2008 10 27, 21:15)
Čia tik sinuso dugno pakėlimas tiek kainuoja. Ir tą reikia daryti dviejų dantų srityje. Man tas "malonumas" bus lapkričio 24 d. Tačiau aš skaičiau šiame forume, kad visur panašios kainos. g.gif

Man darys Kauno klinikose.Kažkada skaičiau čia, forume, kad ten pigiau.Bet panašu, kad dabar priešingai.Man irgi darys dviejų dantų srityje, tai kainuos 3500-4000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 10 27, 22:45)
Man darys Kauno klinikose.Kažkada skaičiau čia, forume, kad ten pigiau.Bet panašu, kad dabar priešingai.Man irgi darys dviejų dantų srityje, tai kainuos 3500-4000 Lt.


Aš savo klinikos interneto svetainėj žiūrėjau:
Sinuso dugno pakėlimo operacija 3200-3500 Lt
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 27, 20:29)
Ir šis visas malonumas man kainuos apie 3 000 Lt.

QUOTE(Karklas @ 2008 10 27, 21:45)
Man irgi darys dviejų dantų srityje, tai kainuos 3500-4000 Lt.

Kokios kainos doh.gif Dar implantavimas, vainikėlis+ ~4000 Lt Prabanga cool.gif
Atsakyti
o kodel ta operacija daro? gal ja reikia daryti tik kai dantis seniai istrauktas ir susiaureja kaulas, jeigu man tik dabar sakni istrauke gal nereikes daryti?
Atsakyti