Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 12:19)
Aš pamiršau gydytojo paklausti,jeigu neprigytų implantas,ar naują įsukant nekainuos?Bet lyg jų atmintinėse skaičiau,kad nekainuos?Anira,ar jūs jau susitvarkėt šioje klinikoje,ar patenkinta rezultatu?Manęs laukia laaabai ilgas gydymas doh.gif


Mano bendradarbė tvarkėsi kitur, pas ją iš 8 implantų 3 neprigijo ir už pakartotinę operaciją jai mokėti nereikėjo. ax.gif
Nenoriu jūsų gasdinti, mano kolegė baisiai rūkė, gal todėl taip sunkiai viskas gijo. Antra, gydytojas jai rovė dantis ir iš karto suko implantus. Nors aš girdėjau, kad taip daryti negalima. g.gif O trečia, man mano gydytojas sakė, kad visada reikia galvoti, kad viskas bus gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 12:19)
Aš pamiršau gydytojo paklausti,jeigu neprigytų implantas,ar naują įsukant nekainuos?Bet lyg jų atmintinėse skaičiau,kad nekainuos?Anira,ar jūs jau susitvarkėt šioje klinikoje,ar patenkinta rezultatu?Manęs laukia laaabai ilgas gydymas doh.gif


Gydymas breketais eina i pabaiga, implantai prigijo, liks dar protezavimas. Gydytojas sake, kad dazniausiai implantai neprigija, tiems zmonems, kas daug ruko. Gydymu patenkinta thumbup.gif Tik, kad kainos doh.gif O ka jums daris, jei ne paslaptis? ax.gif

Siu metu vasari buvo 3 metai, kaip as pradejau lankytis VICklinikoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 16 spalio 2008 - 13:07
QUOTE(Anira @ 2008 10 16, 14:05)
Gydytojas sake, kad dazniausiai implantai neprigija, tiems zmonems, kas daug ruko.


Ką aš ir sakau. Aš po implantacijos irgi galujtinai atsisakiau rūkymo. Nors ir anksčiau nebuvau didelė rūkorė; darbe su kolegom patraukdavom. ax.gif Bet šiaip nerūkiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 16 spalio 2008 - 13:12
QUOTE(Florestina @ 2008 10 16, 13:34)
Mano bendradarbė tvarkėsi kitur, pas ją iš 8 implantų 3 neprigijo ir už pakartotinę operaciją jai mokėti nereikėjo. ax.gif
Nenoriu jūsų gasdinti, mano kolegė baisiai rūkė, gal todėl taip sunkiai viskas gijo. Antra, gydytojas jai rovė dantis ir iš karto suko implantus. Nors aš girdėjau, kad taip daryti negalima. g.gif O trečia, man mano gydytojas sakė, kad visada reikia galvoti, kad viskas bus gerai. mirksiukas.gif

Aš visur ir visada taip galvoju.Padeda biggrin.gif

QUOTE(Anira @ 2008 10 16, 14:05)
Gydymas breketais eina i pabaiga, implantai prigijo, liks dar protezavimas. Gydytojas sake, kad dazniausiai implantai neprigija, tiems zmonems, kas daug ruko. Gydymu patenkinta thumbup.gif  Tik, kad kainos  doh.gif  O ka jums daris, jei ne paslaptis?  ax.gif

Siu metu vasari buvo 3 metai, kaip as pradejau lankytis VICklinikoje.

Man kels sinusą,suks 6-8 implantus į viršutinį žandikaulį ir vieną į apatinį.Po to protezavimas metalo keramika.Ydomu,ar galiu prašyti,kad suktų 6,o ne 8 implantus.Ar aš įtakoti negaliu,tik nuo jų priklauso.Nu gi baisiai brangu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 15:14)
Man kels sinusą,suks 6-8 implantus į viršutinį žandikaulį ir vieną į apatinį.Po to protezavimas metalo keramika.Ydomu,ar galiu prašyti,kad suktų 6,o ne 8 implantus.Ar aš įtakoti negaliu,tik nuo jų priklauso.Nu gi baisiai brangu cray.gif


Paprašyti, man rodos, visada galima. Bet reikia dar ir apie estetiką pagalvoti. Nebent pas Jus galima tiltelį ant implantį uždėti. g.gif Čia jau reikia gerai pagalvoti kaip geriau.
Pas mano bendradarbę visai nebuvo nuosavų dantų- tai jai įsuko 4 viršui ir tiek pat apačioj bei uždėjo ant jų dantų plokšteles.

Aš irgi net neįsivaizduoju, kas manęs laukia. Kitą savaitę būtinai į Žalgirio g. reiks nuvaryt, pasidaryti panoraminę nuotrauką. Nes po 10 d. vėl pas implantologą. doh.gif Mes dar kol kas tik planuojam, bet jau šiurpuliukai laksto... blush2.gif Bet tas gydytojas jau yra man implantavęs ir rezultatu esu tikrai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 16 spalio 2008 - 14:40
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 15:14)
Aš visur ir visada taip galvoju.Padeda biggrin.gif
Man kels sinusą,suks 6-8 implantus į viršutinį žandikaulį ir vieną į apatinį.Po to protezavimas metalo keramika.Ydomu,ar galiu prašyti,kad suktų 6,o ne 8 implantus.Ar aš įtakoti negaliu,tik nuo jų priklauso.Nu gi baisiai brangu cray.gif


Pakalbekit apie tai su gydytoju butinai, juk jusu teise rinktis, jei gali ir vienaip ir kitaip padaryti 4u.gif Ir jukistikruju labai brangu viskas. O kas ir ten dirbanciu gydytoju jums ta viska daris? O kiek sake jums kainuoja metalokeramika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 10 16, 15:47)
Pakalbekit apie tai su gydytoju butinai, juk jusu teise rinktis, jei gali ir vienaip ir kitaip padaryti  4u.gif Ir jukistikruju labai brangu viskas. O kas ir ten dirbanciu gydytoju jums ta viska daris?  O kiek sake jums kainuoja metalokeramika?  ax.gif

Aš lankausi pas Tomą.Chirurginę dalį dar nežinau kas darys,kol kas nesakė.Dabar pas Eugenijų tvarkausi,rovimas,laikini...Metalo keramika 800Lt,ant implanto -1600Lt.Brangu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2008 10 16, 15:39)
Paprašyti, man rodos, visada galima. Bet reikia dar ir apie estetiką pagalvoti. Nebent pas Jus galima tiltelį ant implantį uždėti.  g.gif Čia jau reikia gerai pagalvoti kaip geriau.
Pas mano bendradarbę visai nebuvo nuosavų dantų- tai jai įsuko 4 viršui ir tiek pat apačioj bei uždėjo ant jų dantų plokšteles.

Aš irgi net neįsivaizduoju, kas manęs laukia. Kitą savaitę būtinai į Žalgirio g. reiks nuvaryt, pasidaryti panoraminę nuotrauką. Nes po 10 d. vėl pas implantologą. doh.gif Mes dar kol kas tik planuojam, bet jau šiurpuliukai laksto... blush2.gif Bet tas gydytojas jau yra man implantavęs ir rezultatu esu tikrai patenkinta. thumbup.gif

O kaip atrodo bendradarbei tos plokštelės,ar gražiai?
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 15:57)
Papildyta:

O kaip atrodo bendradarbei tos plokštelės,ar gražiai?


Jei nežinotum, kad dantys dirbtiniai- tai nieko ir nepastebėtum. Tiesiog thumbup.gif atrodo. Ji statėsi klinikoje Eurodent. Čia kažkur netoli "Šarūno" viešbučio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 16 spalio 2008 - 15:00
QUOTE(Florestina @ 2008 10 16, 15:59)
Jei nežinotum, kad dantys dirbtiniai- tai nieko ir nepastebėtum. Tiesiog  thumbup.gif atrodo. Ji statėsi klinikoje Eurodent. Čia kažkur netoli "Šarūno" viešbučio.

Tai šaunu,gal ir nedaug sumokėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 16:32)
Tai  šaunu,gal ir nedaug sumokėjo ax.gif


Ko nežianu- tai nežinau. Žinau tik tiek, kad vienas implantas jai kainavo 1700 Lt. Bet čia prieš pora metų buvo. O plokštelės kiek nežinau. Kažkaip apie tai nekalbėjom. g.gif
Atsakyti
Na mergaites as visai susibalamutinau doh.gif siandien buvau pas stomatologe, nes nuluzo priespaskutinio danties gabaliukas, tai ji man visai nueme ir uzdejo kolkas laikina plomba, bet pasake, kad geriausia tai butu protezuot verysad.gif o paskutinis dantis irgi isluzes visas doh.gif jau galvojau, kad ji reikia rauti, bet daktare padare nuotrauka ir pasake, kad as ji dar galiu isgelbeti, tik reikia pagyditi kanalus unsure.gif o paskui protezuot, tai jus man pasakykit kiek mazdaug toks malonumas kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2008 10 23, 16:22)
Na mergaites as visai susibalamutinau  doh.gif siandien buvau pas stomatologe, nes nuluzo priespaskutinio danties gabaliukas, tai ji man visai nueme ir uzdejo kolkas laikina plomba, bet pasake, kad geriausia tai butu protezuot  verysad.gif o paskutinis dantis irgi isluzes visas  doh.gif jau galvojau, kad ji reikia rauti, bet daktare padare nuotrauka ir pasake, kad as ji dar galiu isgelbeti, tik reikia pagyditi kanalus  unsure.gif o paskui protezuot, tai jus man pasakykit kiek mazdaug toks malonumas kainuoja  g.gif

Danties protezavimas metalo keramika mažiausiai 500 lt.Dar įklotas virš 100 lt.Vieno kanalo gydymas apie 150 lt., o jų yra 3 smile.gif Tai maždaug tiek 4u.gif Nors aš kanalus seniai jau gydžiaus, gal brangiau jau g.gif
Atsakyti