Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Nainai @ 2008 10 14, 15:53)
o koks skirtumas, taigi ju nesimato


Tiesiog man nukrito tiltelis ir pamaciau kad po juo buve apacioje savi dantys rudai juodi palike blink.gif Ar taip turi buti, ar gydytoja kazka blogai padare?
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 10 14, 11:36)
Vilniaus implantalogijos centre zmonai paskaciavo, kad metalo keramikos vainikelis kainuos 1600Lt, o cirkonio - 2400Lt (cia kainos su darbu ir visom medziagom). Implantavimas atsiejo 2600Lt, dabar dar uz laikina vainikeli 300Lt ir uz cirkonio vainikeli 2400Lt. Is viso vienam dantukui 5300Lt. Kazkaip labai jau daug gaunasi  g.gif.

Bet tikrai brangu, o aš galvojau visur panašios kainos, klydau blink.gif . nes Universiteto gatvėj sakė vienas dantukas 4000 bet ten man nepatiko viena moteriškė, (jei neklystu gal net savininkė) tai paieškojau kitur, ir 21d. einu konsultacijos implantologijos centran, na bet jei ten virš 5000 tai jau nesidėsiu pas juos, nes galiu tukstančiais mėtytis, jei yra pigiau.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 10 14, 17:33)
Bet tikrai brangu, o aš galvojau visur panašios kainos, klydau  blink.gif . nes Universiteto gatvėj sakė vienas dantukas 4000 bet ten man nepatiko viena moteriškė, (jei neklystu gal net savininkė) tai paieškojau kitur, ir 21d. einu konsultacijos implantologijos centran, na bet jei ten virš 5000 tai jau nesidėsiu pas juos, nes galiu tukstančiais mėtytis, jei yra pigiau.

5300 mums iseina su cirkonio keramika (su metalo keramika butu 4500Lt). Ir mes dar pavasari pasirasinejom su jais sutarti, o realiai yra viskas pabrange nuo to laiko, ir cirkonio vainikelis kainuoja ne be 2400, o 2600 pas juos dabar.
Atsakyti
Skaitau jusu temele apie tuos protezavimus ir nieko nesuprantu blush2.gif Isgedo man dantis pries krumini, tai iseitu pries paskutinis, taip stipriai kad visas istrupejo ir nieko man is jo ten neliko, tai vale man tuos kanalus uzdejo daba vaistu, ir kitam kartui sake uzblombuos tuos kanalus. Na ir pradejo sneket man apie protezavima, bet nieko doro nepaaiskino, tai kai paskaiciau kokiom sumom cia viskas kainuoja, nejau man ir kainuos belekiek pinigu doh.gif Net nezinau esu gilioj nevilty unsure.gif Gal kam taip yra buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimile @ 2008 10 14, 20:13)
Skaitau jusu temele apie tuos protezavimus ir nieko nesuprantu  blush2.gif  Isgedo man dantis pries krumini, tai iseitu pries paskutinis, taip stipriai kad visas istrupejo ir nieko man is jo ten neliko, tai vale man tuos kanalus uzdejo daba vaistu, ir kitam kartui sake uzblombuos tuos kanalus. Na ir pradejo sneket man apie protezavima, bet nieko doro  nepaaiskino, tai kai paskaiciau kokiom sumom cia viskas kainuoja, nejau man ir kainuos belekiek pinigu  doh.gif  Net nezinau esu gilioj nevilty  unsure.gif Gal kam taip yra buve  g.gif

Kadangi turite šaknį, tai jums bus pigiau: kanalų plombavimas+kultinis įklotas+vainikėlis ax.gif
Atsakyti
Nors nelabai suprantu ka ten man darys ir kiek mazdaug kainuos, bet
Sophi aciu labai uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimile: 15 spalio 2008 - 13:08
QUOTE(Deimile @ 2008 10 15, 13:39)
Nors nelabai suprantu ka ten man darys ir kiek mazdaug kainuos, bet
Sophi   aciu labai uz atsakyma  aciuks.gif

Kaina labai priklausys nuo to, kokį vainkėlį pasirinksit.
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti merginų,kurios tvarkosi VIC klinikoje.Sakykime,sudaromas su jais gydymo planas.Ar kainos išlieka tos pačios,kokios buvo gydymo plane ir po kokių metų,po visų implantų prigyjimo, ar protezavimo kainos pakyla nežiūrint į planą?Ir dar ar šioje klinikoje suteikiama kokia garantija.Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 04:55)
Norėjau pasiteirauti merginų,kurios tvarkosi VIC klinikoje.Sakykime,sudaromas su jais gydymo planas.Ar kainos išlieka tos pačios,kokios buvo gydymo plane ir po kokių metų,po visų implantų prigyjimo, ar protezavimo kainos pakyla nežiūrint į planą?Ir dar ar šioje klinikoje suteikiama  kokia garantija.Dėkoju.

Islieka kainos. Kaip rasiau anksciau, pavasari sudarius ta plana cirkonio vainikelis kainavo 2400Lt, dabar jau 2600Lt. Bet kadangi turime ta plana, tai kaina mums lieka sena. Garantija sake kad yra, bet kaip ten tiksliai su ja - neprisimenu.
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 10 16, 09:10)
Islieka kainos. Kaip rasiau anksciau, pavasari sudarius ta plana cirkonio vainikelis kainavo 2400Lt, dabar jau 2600Lt. Bet kadangi turime ta plana, tai kaina mums lieka sena. Garantija sake kad yra, bet kaip ten tiksliai su ja - neprisimenu.

Ačiū,Neo,o jums gydytojas pasirašė ant gydymo plano?
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2008 10 16, 05:55)
Norėjau pasiteirauti merginų,kurios tvarkosi VIC klinikoje.Sakykime,sudaromas su jais gydymo planas.Ar kainos išlieka tos pačios,kokios buvo gydymo plane ir po kokių metų,po visų implantų prigyjimo, ar protezavimo kainos pakyla nežiūrint į planą?Ir dar ar šioje klinikoje suteikiama  kokia garantija.Dėkoju.


Taip taip, kainos islieka tos pacios. Mes su gydytoju buvome susitare tik zodziu, ir to uzteko, kad kainos liktu, kaip buvo sutarta gydymo pradzioje ax.gif Del garantijos, tai kazkaip man neiko konkretaus gydytojas neatsake, tik pasake, kad medicinoje ka nors garantuoti nelabai galima ax.gif Apie implantus pasake "Garantija medicinos srityje apskritai nesuteikiama. Bet mes " garantuojame", kad jie prigis ir funkcionuos. , kad jie stoves ne maziau 10 metu, tikimybe yra 90% " ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 10 16, 11:25)
Taip taip, kainos islieka tos pacios. Mes su gydytoju buvome susitare tik zodziu, ir to uzteko, kad kainos liktu, kaip buvo sutarta gydymo pradzioje ax.gif Del garantijos, tai kazkaip man neiko konkretaus gydytojas neatsake, tik pasake, kad medicinoje ka nors garantuoti nelabai galima  ax.gif Apie implantus pasake "Garantija medicinos srityje apskritai nesuteikiama. Bet mes " garantuojame", kad jie prigis ir funkcionuos. , kad jie stoves ne maziau 10 metu, tikimybe yra 90% "  ax.gif

Aš pamiršau gydytojo paklausti,jeigu neprigytų implantas,ar naują įsukant nekainuos?Bet lyg jų atmintinėse skaičiau,kad nekainuos?Anira,ar jūs jau susitvarkėt šioje klinikoje,ar patenkinta rezultatu?Manęs laukia laaabai ilgas gydymas doh.gif
Atsakyti