Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(fukuotukaf @ 2008 10 06, 21:04)
Laikinas cementas todėl ir yra laikinas, kad bet kada gali nukristi karūnėlė, ir tikrai nebūtina valgyti riešutų ar kramtomos gumos mirksiukas.gif Tiesiog nuo didesnio krūvio atsiklijuot gali, todėl jeigu yra galimybė iš viso nekąsti su tuo dantim, geriau ja ir pasinaudoti wink.gif Odontologas gali pricementuoti nuolatinai, bet norint nuimti laikiną karūnėlę jinai bus nupjaunama, o jeigu jos vis dar reikės, darys naują, kas vėlgi kainuoja.
Jeigu bandysi tas 3 savaites pratempti, tai nakčiai ir valgydama būtinai išsiimk, kad neprarytum ar neužspringtum. O šiaip geriau užsidėti, kad aplinkui esantys dantys nepradėtų keisti savo vietos ar išmatavimų.
Vasarą turėjau dvi laikinai cementuotas karūnėles, tai po poros savaičių jau ėjau nuolatinai cementuotis, nes odontologas 2mėn. atostogų po to ėjo, būčiau neištempus. Dabar 1,5 savaitės turiu 5 laikinai cementuotas, dar reikia 2 savaites atlaikyt "nenuvalgius", kol uždės pagamintas nuolatines koronas doh.gif


O pas mane dvi laikinos karuneles jau 2 metus, ir kaip tik dazniau valgau su ta puse, bet kazkaip vis dar laikosi ir visai tvirtai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 06 spalio 2008 - 20:10
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 10 06, 21:04)
Laikinas cementas todėl ir yra laikinas, kad bet kada gali nukristi karūnėlė, ir tikrai nebūtina valgyti riešutų ar kramtomos gumos mirksiukas.gif Tiesiog nuo didesnio krūvio atsiklijuot gali, todėl jeigu yra galimybė iš viso nekąsti su tuo dantim, geriau ja ir pasinaudoti wink.gif Odontologas gali pricementuoti nuolatinai, bet norint nuimti laikiną karūnėlę jinai bus nupjaunama, o jeigu jos vis dar reikės, darys naują, kas vėlgi kainuoja.
Jeigu bandysi tas 3 savaites pratempti, tai nakčiai ir valgydama būtinai išsiimk, kad neprarytum ar neužspringtum. O šiaip geriau užsidėti, kad aplinkui esantys dantys nepradėtų keisti savo vietos ar išmatavimų.
Vasarą turėjau dvi laikinai cementuotas karūnėles, tai po poros savaičių jau ėjau nuolatinai cementuotis, nes odontologas 2mėn. atostogų po to ėjo, būčiau neištempus. Dabar 1,5 savaitės turiu 5 laikinai cementuotas, dar reikia 2 savaites atlaikyt "nenuvalgius", kol uždės pagamintas nuolatines koronas doh.gif


Pas mane truputį ne ta situacija. Man nuolatinę karūnėlę pricementavo laikinu cementu, kad būtų lengviau nuimti jei metų bėgyve iškiltų kokių nors problemų ir tektų ją nuiminėti. Metų bėgyje problemų nekilo, bet karūnėlė gerai laikėsi, todėl nuspręsta jos nejudinti.
Ši karūnėlė dar visai nenukrito. Tik jaučiu diskomfortą valagant. Toks jausmas, rodos ji juda ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 10 06, 21:09)
O pas mane dvi laikinos karuneles jau 2 metus, ir kaip tik dazniau valgau su ta puse, bet kazkaip vis dar laikosi ir visai tvirtai  ax.gif

Nemaišyk - laikina (plastmasinė) arba nuolatinė karūnėlė, ir laikinas arba nuolatinis cementavimas mirksiukas.gif Pas tave bus greičiausiai laikina karūnėlė ir nuolatinis cementavimas.

QUOTE(Florestina @ 2008 10 06, 21:14)
Pas mane truputį ne ta situacija. Man nuolatinę karūnėlę pricementavo laikinu cementu, kad būtų lengviau nuimti jei metų bėgyve iškiltų kokių nors problemų ir tektų ją nuiminėti. Metų bėgyje problemų nekilo, bet karūnėlė gerai laikėsi, todėl nuspręsta jos nejudinti.
Ši karūnėlė dar visai nenukrito. Tik jaučiu diskomfortą valagant. Toks jausmas, rodos ji juda ir tiek. mirksiukas.gif

Tai jeigu problemų nėra, manau galima ir nuolatinai cementuoti. Aš bent jau nerizikuočiau praryti tokios pinigų sumos, kiek man nuolatinės karūnėlės kainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 10 06, 21:25)
Nemaišyk - laikina (plastmasinė) arba nuolatinė karūnėlė, ir laikinas arba nuolatinis cementavimas mirksiukas.gif Pas tave bus greičiausiai laikina karūnėlė ir nuolatinis cementavimas.
Tai jeigu problemų nėra, manau galima ir nuolatinai cementuoti. Aš bent jau nerizikuočiau praryti tokios pinigų sumos, kiek man nuolatinės karūnėlės kainuoja lotuliukas.gif


Aha, aciu uz paaiskinima ax.gif O tai, kaip man jas nuims tas laikinas karuneles, jei nuolatinis cementavimas?
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 10 06, 22:12)
Aha, aciu uz paaiskinima  ax.gif O tai, kaip man jas nuims  tas laikinas karuneles, jei nuolatinis cementavimas?

Nupjaus ir nulaužys likučius mirksiukas.gif Labai paprastai ir greitai, tik kvapas pošlykštis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 10 06, 21:25)

Tai jeigu problemų nėra, manau galima ir nuolatinai cementuoti. Aš bent jau nerizikuočiau praryti tokios pinigų sumos, kiek man nuolatinės karūnėlės kainuoja lotuliukas.gif


Aš irgi nenorėčiau. Man bemetalės keramikos karūnėlė su subkonstrukcija kainavo kažkur vieno mėn algą. blink.gif

Kalbėjau su gydytoju telefonu, sakė, stengtis ta puse nevalgyti. O kaip valgyti kita, ten viršuje trūksta 5 ir 6 dantų. g.gif
Atsakyti
Nu va, išėjo truputį kitaip nei planavau. Šiandien paskambino ir pasiūlė ateiti pirmadienį, nesw kaip tik atsilaisvino vieta. blink.gif O aš dar panoraminės nuotraukos nepasidariau. Pirmadienį iš ryto lėksiu. Tikiuosi eilės nėra labai didelės ir spėsiu pasidaryti. Pas implantologą tik 15:00. g.gif
Šiaip galėjau suskiesti, kad dirbu, bet dėl tos judančios karūnėlės pasiaukojau. Dar nukris paskui. blush2.gif
O gal būtent dėl to ir laiką anksčiau surado, ką aš žinau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 spalio 2008 - 11:41
Buvau pas gydytoją, pasirodo tiksliai mane užrašė būtent dėl tos karūnėlės. Viskas laikosi thumbup.gif . Gydytojas spėja, kad tikriausiai problema apačioje su tilteliu. Pasiuntė į Žalgirio g. darytis panoraminę. clap.gif nereiks galvoti, ką pasakyti. ax.gif
Atsakyti
Vilniaus implantalogijos centre zmonai paskaciavo, kad metalo keramikos vainikelis kainuos 1600Lt, o cirkonio - 2400Lt (cia kainos su darbu ir visom medziagom). Implantavimas atsiejo 2600Lt, dabar dar uz laikina vainikeli 300Lt ir uz cirkonio vainikeli 2400Lt. Is viso vienam dantukui 5300Lt. Kazkaip labai jau daug gaunasi g.gif.
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 10 14, 11:36)
Vilniaus implantalogijos centre zmonai paskaciavo, kad metalo keramikos vainikelis kainuos 1600Lt, o cirkonio - 2400Lt (cia kainos su darbu ir visom medziagom). Implantavimas atsiejo 2600Lt, dabar dar uz laikina vainikeli 300Lt ir uz cirkonio vainikeli 2400Lt. Is viso vienam dantukui 5300Lt. Kazkaip labai jau daug gaunasi  g.gif.

Tai jau labai nepigu ax.gif
Atsakyti
Merginos, norejau paklausti ar apvilkti dantys su laiku nepajuoduoja? t.y. tie sveiki dantukai ant kuriu dedama karinele ax.gif
Atsakyti
o koks skirtumas, taigi ju nesimato
Atsakyti