Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

Aš irgi mečiau iš galvos visas lisabonas ir nusprendžiau dantis susitvarkyti iki galo. Tai va spalio 27 d. eisiu konsultacijai dėl implantų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 03 spalio 2008 - 13:06
pas mane irgi jau dvi pradzios padarytos thumbup.gif
turejau du tarpus, i kiekviena idejo po implanta, laukiu kol suaugs smile.gif
viskas praejo super, bet...nezinau ar tik man taip pasirode, bet apacioj man viskas daug lengviau praejo..nors gal tik isitikinimas, gal kad pirmas implantas virsuj buvo, tai jau zinojau kas ir kaip.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 10 03, 21:56)
pas mane irgi jau dvi pradzios padarytos  thumbup.gif
turejau du tarpus, i kiekviena idejo po implanta, laukiu kol suaugs smile.gif
viskas praejo super, bet...nezinau ar tik man taip pasirode, bet apacioj man viskas daug lengviau praejo..nors gal tik isitikinimas, gal kad pirmas implantas virsuj buvo, tai jau zinojau kas ir kaip.. mirksiukas.gif


Ir kiek uz viska sumokejai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 10 05, 18:46)
Ir kiek uz viska sumokejai? bigsmile.gif


kadangi mano tokia palanki situacija (dirbu dantisto asistente) wink.gif , reikejo susimoket tik uz pacius implantus, apie 400 euru uz abu. Siaip pas mus Airijoj vienas implantas nuo pradzios iki galo - 3000 euru. As dabar sumokejau uz implantus, kai jie suaugs su kaulu mokesiu uz abudment'us (nezinau, kaip jie lietuviskai vadinasi) ir vainikelius apie 200 euru uz viena ir viskas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 10 06, 00:56)
Kai jie suaugs su kaulu mokesiu uz abudment'us (nezinau, kaip jie lietuviskai vadinasi) ir vainikelius apie 200 euru uz viena ir viskas...  smile.gif


Tai gal čia bus gijimo galvutės arba subkonstrukcija ant kurios laikosi vainikėlis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 10 06, 01:56)
kadangi mano tokia palanki situacija (dirbu dantisto asistente) wink.gif , reikejo susimoket tik uz pacius implantus, apie 400 euru uz abu. Siaip pas mus Airijoj vienas implantas nuo pradzios iki galo - 3000 euru. As dabar sumokejau uz implantus, kai jie suaugs su kaulu mokesiu uz abudment'us (nezinau, kaip jie lietuviskai vadinasi) ir vainikelius apie 200 euru uz viena ir viskas...  smile.gif


Tada nenuostabu, kad emigrantai grize okupuoja musu klinikas biggrin.gif

Niu sekmes tada 4u.gif
Atsakyti
Kaip jūs manot, ar gali išsijudinti karūnėlė? Pajutau diskomfortą valgydama, toks jausmas, kad juda karūnėlė, esanti ant implanto. Gydytojas man sakė, kad nekąsčiau nieko kieto ir nekramtyčiau gumos. To tikrai nedariau, bet vis tiek kažkoks keistas jausmas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 10 06, 00:56)
Siaip pas mus Airijoj vienas implantas nuo pradzios iki galo - 3000 euru.

Tai išeina, kad pas mus pigiau grybo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2008 10 06, 17:57)
Gydytojas man sakė, kad nekąsčiau nieko kieto ir nekramtyčiau gumos.

Kokia nauda tada iš tokio "neįgalaus" danties g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 06, 19:37)

Papildyta:

Kokia nauda tada iš tokio "neįgalaus" danties g.gif


Gumos aš iš viso nekramtau. Neturiu tokio įpročio. schmoll.gif

O kas liečia kietą maistą- tai juk nekandame riešutų nuosavais dantim. Šiaip man pricementuota laikinu cementu. Sakė, jei nukris- tai pricementuos su ilgalaikiu. Tai aš dabar ir bijau, kad nenukristų. Po trijų savaičių eisiu pas tą patį gydytoją tartis dėl implantacijos, gal kaip nors ištversiu iki tol. g.gif Gal nenukris. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 06, 19:56)
Gumos aš iš viso nekramtau. Neturiu tokio įpročio.  schmoll.gif

O kas liečia kietą maistą- tai juk nekandame riešutų nuosavais dantim. Šiaip man pricementuota laikinu cementu. Sakė, jei nukris- tai pricementuos su ilgalaikiu. Tai aš dabar ir bijau, kad nenukristų. Po trijų savaičių eisiu pas tą patį gydytoją tartis dėl implantacijos, gal kaip nors ištversiu iki tol. g.gif Gal nenukris. doh.gif

Jei atrodo, kad kliba vainikelis, tai geriau jau nelaukit tu 3 savaiciu... Paskui dar prarysit vainikeli... ax.gif
Bent jau pasiskambinkit ir uzbekit apziurai pas ta gydytoja, vis ramiau bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airina: 06 spalio 2008 - 19:42
QUOTE(airina @ 2008 10 06, 20:41)
Jei atrodo, kad kliba vainikelis, tai geriau jau nelaukit tu 3 savaiciu... Paskui dar prarysit vainikeli... ax.gif
Bent jau pasiskambinkit ir uzbekit apziurai pas ta gydytoja, vis ramiau bus...


Jis labai užimtas. Dabar galvoju, kur įkišau gyd. mobilaus numerį, tikrai Jis man buvo davęs, jei kas nors neaiškaus atsitiktų. Sakė, kad galiu skambinti ir užduoti net patį kvailiausią klausimą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 06, 17:57)
Kaip jūs manot, ar gali išsijudinti karūnėlė? Pajutau diskomfortą valgydama, toks jausmas, kad juda karūnėlė, esanti ant implanto. Gydytojas man sakė, kad nekąsčiau nieko kieto ir nekramtyčiau gumos. To tikrai nedariau, bet vis tiek kažkoks keistas jausmas. g.gif

Laikinas cementas todėl ir yra laikinas, kad bet kada gali nukristi karūnėlė, ir tikrai nebūtina valgyti riešutų ar kramtomos gumos mirksiukas.gif Tiesiog nuo didesnio krūvio atsiklijuot gali, todėl jeigu yra galimybė iš viso nekąsti su tuo dantim, geriau ja ir pasinaudoti wink.gif Odontologas gali pricementuoti nuolatinai, bet norint nuimti laikiną karūnėlę jinai bus nupjaunama, o jeigu jos vis dar reikės, darys naują, kas vėlgi kainuoja.
Jeigu bandysi tas 3 savaites pratempti, tai nakčiai ir valgydama būtinai išsiimk, kad neprarytum ar neužspringtum. O šiaip geriau užsidėti, kad aplinkui esantys dantys nepradėtų keisti savo vietos ar išmatavimų.
Vasarą turėjau dvi laikinai cementuotas karūnėles, tai po poros savaičių jau ėjau nuolatinai cementuotis, nes odontologas 2mėn. atostogų po to ėjo, būčiau neištempus. Dabar 1,5 savaitės turiu 5 laikinai cementuotas, dar reikia 2 savaites atlaikyt "nenuvalgius", kol uždės pagamintas nuolatines koronas doh.gif
Atsakyti