Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Sophi @ 2008 08 01, 14:56)
Jei Vilniuj, tai daug pigiau, kažin ar kas daro unsure.gif
O www.odontologijosklinika.lt pas ką buvot g.gif

o tai ką Kaune pigiau g.gif
Kodėl klausi pas ką buvom? lygtai Pūras M. bet dar ir moteris deda implantus.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 11, 10:04)
o tai ką Kaune pigiau  g.gif

Nežinau, kaip dabar, bet prieš keletą metų Kaune būdavo tikrai pigiau ax.gif
QUOTE
Kodėl klausi pas ką buvom? lygtai Pūras M. bet dar ir moteris deda implantus.

Šiaip paklausiau, pati kartais lankausi toje klinikoje (implantuoti dar neteko). Anksčiau ten lyg ir J. Spruogis implantuodavo.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 11, 10:04)
o tai ką Kaune pigiau  g.gif
Kodėl klausi pas ką buvom? lygtai Pūras M. bet dar ir moteris deda implantus.


O aš va ką tik iš Prienų raj., kur praleidau atostogas- tai kaimynė sakė, kad dabar ir Kaune viskas labai pabrangė, ji sakė, kad 3900 Lt už dantį mokėjo. g.gif Dėl 100 Lt doh.gif na nežinau, ar apsimoka įKauną važiuoti, benzas irgi brangus. g.gif
O aš pirmiausia į Lisaboną nuvarysiu, o tada paimsiu kreditą (iš tėvų doh.gif ) ir dantis tvarkysiuos. Jau ir nusprendžiau kur? thumbup.gif
O tos kainos pakilę, bet kai prieš porą metų apie 3600 Lt mokėjau už viską- tai nelabai ir pabrango. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 16, 16:45)
O aš va ką tik iš Prienų raj., kur praleidau atostogas- tai kaimynė sakė, kad dabar ir Kaune viskas labai pabrangė, ji sakė, kad 3900 Lt už dantį mokėjo. g.gif Dėl 100 Lt  doh.gif na nežinau, ar apsimoka įKauną važiuoti, benzas irgi brangus. g.gif
O aš pirmiausia į Lisaboną nuvarysiu, o tada paimsiu kreditą (iš tėvų  doh.gif ) ir dantis tvarkysiuos. Jau ir nusprendžiau kur? thumbup.gif
O tos kainos pakilę, bet kai prieš porą metų apie 3600 Lt mokėjau už viską- tai nelabai ir pabrango. g.gif

na dėl 100 lt. tikrai neapsimoka ir kaip sakai kelionė dar.
O kur tvarkysies dantis ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 16, 22:11)
na dėl 100 lt. tikrai neapsimoka ir kaip sakai kelionė dar.
O kur tvarkysies dantis  ax.gif ?


Jau tikrai rašiau. Rašau AŽ tegu bus mažiau tos reklamos. g.gif
Atsakyti
Sveikos.Ir pas mus ant implantu grazius keraminius dantis padaro ant cirkonio . biggrin.gif .Nereikia ne Lisabonos . schmoll.gif Nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asas123: 18 rugpjūčio 2008 - 22:32
QUOTE(asas123 @ 2008 08 18, 23:30)
Sveikos.Ir pas mus ant implantu grazius keraminius dantis padaro ant cirkonio . biggrin.gif .Nereikia ne Lisabonos .  schmoll.gif  Nuoroda


Tai aš važiuoju atostogauti į Lisaboną, o ne dantų gydytis. Tvarkysiuosi juos vėliau Vilniuje. Ir žinau kokioje klinikoje, nes ten implantavau anksčiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 rugpjūčio 2008 - 17:43
Pagaliau pasiryžau ir nuėjau praeitą savaitę protezavimui. smile.gif Atliko tą nemalonią procedūrą – nuėmė antspaudus (galvijau visus dantis paliksiu toj košėj)...O norėjau paklaust dėl pačio protezo pritvirtinimo (jei gerai čia viską vadinu). unsure.gif Buvo du pasirinkimai: cementuoti arba prisukti. Pasirinkau prisukamą variantą, nes kaip ir supratau iš gydytojo, kad tai praktiškiau. O kas kokį variantą esate pasirinkusios?
Atsakyti
QUOTE(x.sima @ 2008 08 21, 07:54)
Pagaliau pasiryžau ir nuėjau  praeitą savaitę protezavimui.  smile.gif Atliko tą nemalonią procedūrą – nuėmė antspaudus (galvijau visus dantis paliksiu toj košėj)...O norėjau paklaust dėl pačio protezo pritvirtinimo (jei gerai čia viską vadinu). unsure.gif  Buvo du pasirinkimai: cementuoti arba prisukti. Pasirinkau prisukamą variantą, nes kaip ir supratau iš gydytojo, kad tai praktiškiau. O kas kokį variantą esate pasirinkusios?


Man net nesiūlė prisukti. Pas mane pricementuotas ir gerai laiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 21, 13:51)
Man net nesiūlė prisukti. Pas mane pricementuotas ir gerai laiko. 4u.gif


g.gif na gal tiesiog čia priklauso kaip daktarai dirba... g.gif
Atsakyti
Mano dantystas parekomendavo šią kliniką http://www.vicklinika.lt/lt/staff gal kam teko ten tvarkytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(x.sima @ 2008 08 21, 07:54)
Buvo du pasirinkimai: cementuoti arba prisukti. Pasirinkau prisukamą variantą, nes kaip ir supratau iš gydytojo, kad tai praktiškiau. O kas kokį variantą esate pasirinkusios?

Mano cementuoti - laikosi. Net nesu girdėjusi apie prisukimą unsure.gif
QUOTE(aura. @ 2008 08 21, 17:52)
Mano dantystas parekomendavo šią kliniką http://www.vicklinika.lt/lt/staff gal kam teko ten tvarkytis  g.gif

Gerų atsiliepimų esu girdėjusi, bet brangoka ten, atrodo ax.gif
Atsakyti