Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

QUOTE(saule19841984 @ 2011 02 19, 13:18)
Mano nuomone, nepateisinamas vyresniu moteru gimdymas, kai joms rupi pramogos, gyvenimas sau ir mastymas, kad karjera svarbiausia ir daaaug pinigu.

Kaip suprast nepateisinamas? O kas jums darbo? Kada tos moterys nori, tada ir gimdo. Kiekvienai savi prioritetai. Gal kai kurioms tikrai labiau rūpi karjera ir pinigai, nei pampersai. Ar tai blogai? blink.gif
Atsakyti
as manau kad gimdyti reikia tada kai yra noras tureti vaika, o ne tada kai drauges gimdo, aplinkiniai liepia ir t.t.... be to jaunu merginu pasisakymas sioje temoje nera objektyvus, jos ziuri is savo amziaus puses, joms 40 metu atrodo beviltiskos senes kurioms tik anukus auginti ir pan smile.gif as pirma pasigimdziau 24 m. manau paciu laiku, augo sunkiai , nemiegojo naktim, supratau , kad daugiau vaiku tikrai nebenoriu doh.gif kol neatejo laikas ir noras vel tureti maziuka, ar jauciausi sena? visai ne schmoll.gif kai jis gime man buvo 35 m. ir ka pamaniau - juk Julia Roberts pagimde dvynukus
37 metu biggrin.gif ir dabar esu ir jauciuosi jauna mama, jaunatviska ir visiskai nesusenusi ir nenukvakusi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saule19841984 @ 2011 02 18, 17:56)
Faktas yra faktas - kad kuo vyresne moteris, tuo didesne tikimybe pagimdyti vaikeli su dauno sindromu. Ne ismislas koks.


tam yra genetiniai tyrimai, as juos pasidariau ir rami sau buvau smile.gif
Atsakyti
Man atrodo visai ne is tos puses nagrinejama. Tie "apsigimimai" kuriais gasdina siais laikais nieko nereiskia. Yra tyrimai. O ir ta tikimybe irgi beprasmiskas dalykas, nes tikimybes galima taikyti didelem grupem, o ne atskiram zmogui. Jei 20mete suzino, kad laukiasi kudikio su DS ar jai geriau nuo to, kad jos amziaus grupei tikimybe maza ir ji viena is kokio 1500 kuriai taip nutiko?

Reikia galvot apie tai, kad ne vien pagimdyt o ir uzaugint reikia. Tai ir 20mete, ir 40mete turi ivertint ir savo sveikata, ir materialine situacija. Siais laikais zmones sveikesni ir gyvena daug ilgiau. O jei dar ir seimoje ligu nesimato, tai ko negimdyt 40?

O tos, kurios teigia, kad galima mokslus ir karjera suderint su vaiku auginimu nenumetant vaika kitiems zmonems gal galetu man paaiskint kaip tai padaryt? Ne paslaptis, kad vaikas pradejes lankyt darzeli dazniausiai ir sirgt daznai pradeda. Yra vaiku kurie savaite eina i darzeli, tris serga. Na, neimam krastutinumu, tarkim savaite kas menesi. Ir? Kas menesi nedarbingumas? Sauni karjera. Vien SM kiek skelbimu "ieskau aukles ligos atvejui". Kada vaikui mamos reikia labiausiai salia jo bus aukle... BET jei tokia karjera per nedarbingumus darosi naujai priimta nepatyrusi 20mete tai poziuris bus vienas, ir tikrai greitu laiku bus uzsiminta, kad tokia darbo kokybe netinka, o jei 40mete, kuri jau uzsitarnavo varda- visai kitas. Gal namuose padirbet leis, gal pora dienu "uzsimerks" kad jos nera, nes zino kad susitvarkys visvien.

Mokslai. Tai kaip su tom paskaitom? Vakarinis buvo paminetas. Tai apie 20val kas savaite mokslu minimaliai. Vaikas kur? Pas aukle? Vyra? Mociute? faktas kad ne su mama. Neakivaizdinis? Min 6, o dazniausiai 8 savaites itemptu mokslu nuo ryto iki vakaro. Vaikas kur? Nekalbant apie visokiu kursiniu ir diplominiu rasyma, kur reikia apklausas daryt ir medziaga rinkt.

Dar visi vis mociutes pagalba mini... Kur jus tas mociutes randat? Man metu daug, mano mamai irgi (velai gimde) bet mano mama dar dirba. Su geriausiais norais savaitgali gali tik padet, ir tai, paciai sau jai irgi laiko reikia, tai ne kiekviena savaitgali.

Na, zodziu, as nesuprantu, kaip galima vaiko AUGINIMA suderint su mokslais ir karjera. Vaiko TUREJIMA- taip, aisku. Vaikas auklei, mociutei (jei yra), vyrui- pati i mokslus ar karjeros daryt. Bet cia nera auginimo ir kitu dalyku suderinimas. Tai vaikas tiesiogiai nukencia nuo mokslu ir karjeros.

Ir dar vienas aspektas. Jei vaiko turejimas visa gyvenimo esme ir prasme, tai pagimdzius 20ties kai busi 40ties vaikas jau bus suauges ir savarantiskas. Ar ne bus taip, kad kai 30metes pagimdo viena ar du iki tarkim 35 ir nusiramina, kaip tik jaunutes, kurioms dabar 40 atrodo senatve griebsies vaikus gimdyt butent ant 40mecio ribos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 vasario 2011 - 23:08
Labai gaila seimu, kuriose vaikus augina tik mama doh.gif

Kai kurios mamos ziuriu vaikus noretu iki jiems 20 sukaks lotuliukas.gif ir kaip ligones, nieko daryti nebegali isskyrus su vaiku sedeti.... gyvenu airijoje, kai kuriuos lelius nuo 6 men palieka, o vaikai 100kart geresni, mandagesni nei lietuvoje doh.gif tai kur tu mamu auklejimas, kad su tais vaikuciais tik sedi, kuo ten uzsiima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 20 vasario 2011 - 00:45
Juokingos tos, kurios aiškina,kad vyresnėms moterims pagimdyt kūdikį yra nenormalu. Matyt, nosies toliau savo kiemelio nebuvot iškišę. Visoj vakarų Europoje pats einamiausias amžius gimdyt vaikams- yra virš 30-35 ir pagimdo moterys po tris keturis, žodžiu, tiek ,kiek nori ir žino ,kad gali išlaikyti.
Ir yra kuo puikiausios mamos- ramios, apsirūpinusios,tolerantiškos . Taip, apsigimimų tikimybė yra didesnė, tačiau tam yra skirti tyrimai, ir jau jei būtų taip baisu,kaip čia pasakojat tai kokioje Italijoje ar Nyderlanduose visi vaikai apsigimę būtų.

Mane mama dar tarybiniais laikais pagimdė 35 m ir ką geriausiai sutariam , esu sveika laiminga ir pati mergytę auginu. Išvis aš už vyresnes, kantresnes ir tolerantiškesnes, nei už jaunas ir kategoriškas mamules tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 02 20, 01:38)
Labai gaila seimu, kuriose vaikus augina tik mama  doh.gif


Na, visi psichologai sutaria, kad gyvenimo pradzioje, bent iki 2 metu mama vaikui yra pati svarbiausia.

QUOTE
gyvenu airijoje, kai kuriuos lelius nuo 6 men palieka, o vaikai 100kart geresni, mandagesni nei lietuvoje  doh.gif



ir kas is to? Turim dziaugtis, kad galim nepalikt. Ir is vis... "kaikurios"... tai kaikurios ir vaiknamyje palieka.

QUOTE
ir kaip ligones, nieko daryti nebegali isskyrus su vaiku sedeti....  tai kur tu mamu auklejimas, kad su tais vaikuciais tik sedi, kuo ten uzsiima  g.gif


tai aisku kur tas auklejimas. Pati gi rasot: "kaip ligones tik sedi". Normalios mamos su vaikais ne "sedi", bet lavina, aukleja, uzsiima visapusiskai.
Atsakyti
Merginos, nukopijavau viena komentara is rusu tinklapio, kuriame buvo straipsnis apie nestuma po 35..
''какая разница ,в каком возрасте в школу вести? В 50 или в 29? Давно так не смеялась. Мне 37 лет, детей только планируем.Вы очень ошибаетесь,если думаете,что все ,кому за 30 завидуют 20-тилетним. Кошмарнее периода не знаю и с содроганием вспоминаю свою юность! Годами снимали углы, неустроенность,острые конфликты с родителями из-за этого, 90-е годы с их ужасным "душком" обреченности и никакого просвета. Выгляжу я намного моложе, может, повезло. Не дают и тридцати. В Вашем возрасте думала совсем не о детях, потому что для этого нужно "дозреть", я сама ребенком была. Меня мама родила в 21 год, что толку,что я шла в школу, а ей было 28 лет?? Куча хронических заболеваний, потому что мама сама ещё толком не жила, а тут я "по залету" и сестра следом.Кто там следил за нашим здоровьем? Такое же равнодушие и к нашей жизни, когда нет дела маме и папе до нас, лишь бы "отцепились" и не мешали наслаждаться жизнью.Юные родители ВСЕГДА на содержании у своих собственных родителей. Какая может идти речь о том, что они стоят на ногах ??Молодые семьи тянут молодые бабушки и дедушки. И это очень плохая тенденция в нашей стране, нигде в мире такого нет. Я до сих пор слышу от родителей:" Мы ещё и сами не жили для себя!" Соседка одна родила в 20, а другая в 38. У одной сын в 25 лет сидит на шее, пьет, колотит мать и бабку, полный дегенерат, школу и ту не закончил, "косит " от армии, постоянно за компьютером в игры рубится, а у второй в пять лет малыш три языка учит, воспитанный, яркий, одаренный ребенок.Только в нашей стране рожают дети детей. Все мои подруги, родив, пытаются нанять нянь, спихнуть бабушкам, дети запущенные, едят что попало, потому что в 25 лет ((тем более раньше) СОВСЕМ ДРУГИЕ МЫСЛИ ,другое понимание, восприятие жизни. Кажется, что не страшно, если ребенок в год объедается шоколадом, в три-- ходит в памперсе, в 6 лет не читает, в 18 не работает и не учится. Мамы должны быть зрелыми, начитанными, готовыми к материнству. Поверьте, часто в 25 лет девушка выглядит на все 35 ,да к тому же ни духовно, ни интеллектуально не развита. То,что за спиной "шушукаются", такая чушь... Шушукаются как раз те, у кого дочки нарожали в 20 лет и пятый угол ищут со своими отпрысками. Часто слышу от такой соседки-"шушукалки"про дочь свою:" Лучше б аборт сделала".. Шушукаются про тех, у кого дети одаренные, занимаются в трех школах, но их мамы родили после 35 лет. Наше общество из-за крайней бедности и скудоумия развлекает себя,как может. Женюля, пусть ваш малыш растет в любви, заботе, вы будете хорошей мамой, но ,поверьте, женщины,которым за 35 редко думают о том:"Вот бы мне было 20.." Очень все относительно, а юность легкой никогда не бывает. Иначе, человек просто не наберется ни опыта, ни мудрости, так и останется инфантой. Быть мамой--это огромный труд, нужно постоянно читать, много знать, уметь, быть психологом, педиатром, понимать, чем кормить ребенка. Мои подруги (абсолютно все!) из -за юного возраста очень халатно подходили к вопросу здоровья детей, пичкали их,чем удобно, сейчас вот осознали, да поздно.. Практически все дети имеют заболевания желудка, поджелудочной, печени, кишечника. Сладкие газированные напитки , чупа-чупсы, чипсы, сухарики, МакДональдс, конфеты..Картина одна и та же:мамочка лет 23-х с бутылкой пива у коляски с неизменной сигаретой, ребенок годовалый весь в конфетах, рядом--вскрытая пачка сухариков,парится в синтетике, с несвежей головой, грязными ноготками.. Есть исключения, есть юные мамы, с которых пример брать нужно, но таких---единицы.. Я с содроганием смотрю на мамаш ,которые вчера в классики играли,на лекции бегали, а сегодня должны растить Личность..Они сами ещё не знают, КТО ОНИ? Сами про себя ничего сказать не могут.. Потом вырастают их дети... Ничего им не дали в семье, ничему не научили, не вырастили их достойно. Обычно, у такой мамы молоденькой и муж -ровесник. А мужья ещё очень долго взрослеют и им совсем не до потомства. Все на женщинах. Мне очень повезло. Мой муж с 18 лет был самостоятельным, ответственным, содержал себя, помогал маме, ещё и учился. Кстати, моя свекровь родила его в 36 лет и я до сих пор благодарна ей в душе за мужа. А мой отец в 25 лет думал о чем угодно, но не о том, какое это счастье быть папой, что я в нем нуждаюсь, они с матерью совершенно не были готовы к родительству. Главное- не количество, а КАЧЕСТВО прожитых лет с собственным ребенком... Знаю немало примеров, когда судьба отнимала совсем молоденьких мам у детей. Моя подруга умерла в 26 лет от остановки сердца во сне, все говорила:" Зато молодой бабушкой буду!" Прекрасная актириса Анна Самохина, которая родила в 20 и перед смертью сожалела,что не стала бабушкой. А моя бабушка родила в 45 и все в жизни успела. Нельзя ничего запланировать, предугадать. Фраза о том, что "дольше проживу со своим ребенком"--для юных мам. Вызывает улыбку. Часто дети годами не общаются с родителями из-за отчуждения, непонимания, недостатка тепла и любви,потому что их родителям совершенно не до детей. Пожить бы для себя. Молодые родители --это незрелые родители, несостоявшиеся личности. Я за роды после 35 лет.''
Tikiuosi, jo autore labai nesupyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amita: 20 vasario 2011 - 14:10
QUOTE(saule19841984 @ 2011 02 20, 01:38)
Labai gaila seimu, kuriose vaikus augina tik mama  doh.gif

O negaila vaikų, kuriuos augina tik močiutės, auklės ir kaimynės bei dar kažkas? Ai, pagimdžiau bile jauna, užaugs, o aš varau į mokslus ir karjeros daryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma savo dukryte pagimdziau be keliu men 20 o mazaja beveik 39 biggrin.gif Ir nesijauciu sena,mano dicke labai dziaugesi ir mane su teciu palaike .Musu seimoj atsirado naujas gyvenimas.O vyresnele sako pati gimdys tik velesniame amziuje ,nori pabaigt mokslus ,turet kazkokia patirti ,pradet karjera o poto kaip dievas duos.Manau kad betkokiame amziuje as niekada nesigaileciau kad turiu leliuka biggrin.gif Gera mama buvau ir 20 ir nemanau kad suprastejau dabar,as myliu savo panas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amita @ 2011 02 20, 14:09)
Merginos, nukopijavau viena komentara is rusu tinklapio, kuriame buvo straipsnis apie nestuma po 35..

Tikiuosi, jo autore labai nesupyks blush2.gif

Nerealiai surašyta. Žinoma, yra niuansų, būdingų tik Rusijai, bet pati esmė išdėliota puikiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dramaqueen @ 2011 02 20, 02:50)
. Išvis aš už vyresnes, kantresnes ir tolerantiškesnes, nei už jaunas ir kategoriškas mamules tongue.gif

drinks_cheers.gif antra pasigimdziau budama vyresne ir galiu pasakyti, kad poziuris i motinyste visai kitoks, jei su pirmu budama depresavau uzdaryta namie, norejosi draugu, kelioniu, isejimu i kinus, barus, tai dabar esu laiminga, vaziuojam visur su seima, jei ka maziuka dar mama pasaugo, o siaip esu labiau subrendusi kaip mama smile.gif

QUOTE(ŽanetaKava @ 2011 02 20, 18:08)
Pirma savo dukryte pagimdziau be keliu men 20 o mazaja beveik 39 biggrin.gif Ir nesijauciu sena,mano dicke labai dziaugesi ir mane su teciu palaike .Musu seimoj atsirado naujas gyvenimas.O vyresnele sako pati gimdys tik velesniame amziuje ,nori pabaigt mokslus ,turet kazkokia patirti ,pradet karjera o poto kaip dievas duos.Manau kad betkokiame amziuje as niekada nesigaileciau kad turiu leliuka biggrin.gif Gera mama buvau ir 20 ir nemanau kad suprastejau dabar,as myliu savo panas thumbup.gif

drinks_cheers.gif maziukas ir mums padovanojo begalini dziaugsma, tarsi seima gyvena antra gyvenima

o kaip cia raso apie apsigimimus tai man nei tokiu minciu nekilo, taciau pasidariau butinus nuo 35 m tyrimus ir jie buvo puikus thumbup.gif as dar pasvajoju ir apie dukryte, laiko turiu dar tongue.gif
Atsakyti
Nu jau atsiprasau,bet ,kad jauna mama tikrai nereiskia,kad jai kazkokie "tusai" galvoj... As pagimdziau 20 metu ir? I jokius klubus manes netraukia,jokiu draugu ar kazkokiu pramogu kuriose nebutu Mano seimos man apskritai nereikia... Gyvenam klaipedoj,o as CIA visiskai nieko nepazistu,bet jokios man depresijos nera biggrin.gif
Ka reiskia "palikti vaiką" ? Čia jau perlenkiate lazda.... O kuo blogai jei vaiką pora valandų paziures tetis? Vaikas bus labai nuskriaustas? Tokiu atveju man labai gaila tu vaikučių kuriu mamos jiems su teciais bendrauti neleidzia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Beto visos mamos su vaiku buna tada kada jam to labiausiai reikia ir nereikia čia taip issisokti,kad jauna mama nieko nesugeba,niekur nespes ir t.t. doh.gif neziurekit tik pagal save ,jei jus nespejate ,nesugebate kažko padaryti tai nereiskia,kad kitos moterys to nesugeba smile.gif nors isviso nesuprantu,ko čia taip puolate ant kitu mamyciu? Ką čia bekalbetumete ,tiek vyresniu,tiek jaunesnių mamų širdys vienodos ir meile vaikuciui tokia pat-stipri... O jau ką savo vaikams gebesime duoti,suteikti tik mes pačios žinome smile.gif
Atsakyti