Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.

O taip ramiai-imat ir paaiskinat, kad tokio amziaus yra rizika pagimdyti ir apsigimusi kudiki, ir pavojus jos sveikatai. Manau, kad net ginekologai pasiulys nutraukti nestuma.
O ji pati ka sako sia tema? Ar ji nori kudikio? Aisku, jei ji nori rizikuoti-tegul. Cia jos gyvenimas ir apsisprendimas, juk ne jums auginti reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
manau saunu jei ji dziaugiasi tuo mirksiukas.gif
tikekimes viskas bus gerai smile.gif
pazistu moteri kuri gimde 40m.ir nieko viskas labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.


Jei uztenka pinigu pamaitinti viena vaika uzteks ir antram.
Jei ji nuspres kad neverta ji pati bus priemusi toki sprendima. Namanai , kad jei tau pavyks " jai paaiskinti kad neverta" gali likti kalta atemusi is motinos vaika?
Dabar tikriausiai tau tokia situacija atrodo baisiai, bet pabandyk isivaizduoti , kad tavo vaikas bando paaiskinti tau kad- mama slepk savo nestuma , nes man geda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.


Ar verta? Jeigu ką, MB labai lengvai galėjo nebūti. Jo mama pati nesitikėdama pastojo būdama jau virš 40 metų. Turėjo jau 4 nemažus vaikus, pinigų striuka, sveikata nekokia - astma. Visokių minčių kilo, visko ir gydytojai prišnekėjo, bet galiausiai apsisprendė gimdyti. Na ir ką - mano vyras yra vienintelis iš visų vaikų "atitrūkęs nuo žagrės", ne tik universitetą baigęs, bet ir mokslo daktaro laipsnį turintis, jis iš visų penkių gyvenime pasiekęs neabejotinai daugiausia. Motina kol buvo gyva, visada į jį galėjo atsiremti, o brolis ir seserys didžiuojasi turėdami tokį brolį.
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.

o kas tu per ekspertė, kad nustatytum verta ar ne? g.gif Manau, ne tavo nėštumas, ne tavo ir sprendimas, o gera dukra palaikytu mamą bet kuriuo atveju. Ir dar kodėl tau turėtu būti gėda? Neįsivaizduoju, kokioj situacijoj galėčiau gėdintis savo mamos, ji mano pasididžiavimas, ir nors jai 50 su sese (kuri už mane dvigubai jaunesnė) erzinam kad neblogai broliukas būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.

man toks jausmas,kad šiai merginai ne daugiau 18 metų ir ji dar pati negyvena savarankiškai unsure.gif jeigu tau bus už mamą gėda - tai visiškai ne priežastis nutraukti tavo mamai kitą gyvybę - tai tik tavo pačios bėda. tavo mama suaugusi ir priima sprendimus pati.
vaikai neatsako už tėvu sprendimus kaip ir tėvai už suaugusių vaikų. tavo gedos jausmas - tavo nesubrendimo požymis tongue.gif aišku keista, bet tai tavo mama, ir jos sprendimą gerbti reikia. tuo labiau, kad ji nešios tavo brolį ar sesę.
Atsakyti
nu 49 m. man irgi atrodo daugoka, juk kai vaikas bus 20 m. jo mama 70 m., o dar reikes ir i mokslus isleist ir uzaugint ji, jau jeigu tau geda tai pagalvok kaip tam vaikui nesmagu bus mokykloj kai kitu mamos jaunutes, o jo jau pensininke g.gif man grazu kai mamos pasigimdo 40 m. pagrandukus, nu bet cia 50 m. beveik blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva R. @ 2008 06 16, 21:54)
manau saunu jei ji dziaugiasi tuo  mirksiukas.gif
tikekimes viskas bus gerai  smile.gif
pazistu moteri kuri gimde 40m.ir nieko viskas labai grazu  thumbup.gif

as net 2 pazistu kurios gimde 40 m. ir man labai grazu buvo thumbup.gif nu bet cia 50 m. 9 m. labai daug ka reiskia manau
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.

oho... manau mamai laikas pamatyt ką užsiaugino blink.gif gal su šituo vaikučiu tokių auklėjimo klaidų nebedarys, ko ir linkiu iš visos širdies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 06 16, 21:10)
as net 2 pazistu kurios gimde 40 m. ir man labai grazu buvo  thumbup.gif  nu bet cia 50 m. 9 m. labai daug ka reiskia manau


Žinoma, tokio amžiaus moteris turi nedelsdama apsilankyti pas gydytojus, kurie paskirs įvairiapusius tyrimus tiek dėl jos pačios, tiek dėl vaikelio sveikatos. Didelė tikimybė, kad gimdyti neleis, t.y. nerekomenduos. Tuomet tas "gėdos" klausimas atkris savaime. Bet jeigu medicininės išvados bus palankios, tuomet kodėl gi ne? Nesugebėti ant savo sprando nešti dvidešimtmečio - smulkmena palyginti su jo galimybe gyventi ir susikurti ateitį pačiam.
Atsakyti
ir dar man tikriausia butu gaila mamos jeigu ji nusprestu gimdyti, taip visa gyvenima ir augintu vaikus del saves gyvent jau turetu smile.gif
Atsakyti
As jau labai paveluotai, ir itariu jau viskas i viena ar i kita puse pasisuko, bet kai kurie komentarai mergaitei labai netaktiski. Zmogus jaucia kaip jaucia. Aisku, kad nenormalu gimdyti tokiuose metuose. Vaika reikia ir uzauginti o ne tik pagimdyti. Ojojoi kokia didele tikimybe, kad ta mergaite savo broli ar sese ir turetu uzauginti. Man 35 eri ir tai pagalvoju apie tai ar ne per sena, o cia tiek - 50! Pasiziurekit i savo mamas ir pagalvokit, ar tikrai tokiuose metuose gimdyti. Reta, kuri neturi visos puokstes visokiu negalavimu. Gamta turi savo desnius ir savas isimtis, bet ir isimtys turi savo ribas. Ir nieko cia blogo, kad merginai geda - ji taip pat turi teise i savo jausmus.
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.


Aprimk. Tavo mama - seniai pilnametė. Tad tau už ją tikrai nieko nereikia daryti, net gėdytis.
Manai, nėščia dvylikametė yra normalu, o 49 metų - ne? Jei pastojo, vadinasi, normalu. Tad pirmyn: padėk savo mamai, juk tokio amžiaus moterys jau greičiau pavargsta. Pasistenk suteikti jai daugiau poilsio ir džiaugsmo akimirkų. Juk taip šaunu dar vienas mažius namie. Ir mama ilgiau nesens - juk mažius įpareigos ją pasitempti.

QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.


O kodėl jai turėtum aiškinti tokį briedą? Ji ką - neįgali? Savęs ir situacijos nesuvokianti būtybė? Ir kodėl vaikai turi tokias nesąmones aiškinti savo tėvams? Aš jau kažko nebesuprantu... Matyt, senstu.
Atsakyti