Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

QUOTE(savaitelee @ 2014 10 06, 15:07)
Dar norėčiau paklausti besilaukiančių, o gal jau ir turinčių leliuką - kokia buvo aplinkinių reakciją į jūsų vėlyvą nėštumą? tiek artimų žmonių, tiek nelabai?
Aš žinodama, kad man gali taip nutikti nestuke.gif, pas savo artimas drauges dar prieš tai užklausiau, ką jos mano apie galimybę susilaukti vaikučio tokiame amžiuje, mes maždaug visos vienmetės.. Tai grubiai apibendrinus atsakymai buvo: "nereikia juokinti žmonių ir lai jauni augna vaikus" O visos išsilavinę, turi pareigas, ar verslą, pakeliavę ne tik po Europą, bet ir pasaulį, rašau tam, kad neatrodytų, kad tai žmonės toliau savo kaimo nieko nematę ir nežino. Tai va, dabar aš joms nieko nesakau ir kiek ilgai galėsiu, tai ir nesakysiu biggrin.gif, nors nėra malonu.

O kiek jums metų ?

QUOTE(Bali2014 @ 2014 10 06, 15:31)
Praejo menuo po nestumo nutraukimo.

O kaip nutraukiamas nėštumas tokiom vėlyvom savaitėm ?
Atsakyti
QUOTE(savaitelee @ 2014 10 06, 18:38)
Dėkui už atsakymus ir padrąsinimus 4u.gif. Žinoma, kad man svarbiausia mano pačios gyvenimas ir sprendimus darau savo galva smile.gif. Tik tiek, kad visada maloniau, kai daugiau žmonių nusiteikę geranoriškai.

Be abejo, malonu, kai ir kiti džiaugiasi tavo džiaugsmu 4u.gif Bet tuo pačiu tai yra labai geras testas pasitikrinti artimųjų, pažįstamų, draugų "tikrumą" - kiek jie nuoširdūs, kiek jie palaikantys ir kiek jie geranoriški. ax.gif Kaip minėjau, man dar kartą patvirtino mano turėtą nuomonę vyro pusbrolis. Taip pat viena kolegė, kuri sužinojusi apie mano nėštumą, tik prunkštelėjo ir per 2 su virš mėnesio nė karto nėra nieko pasakiusi ar paklaususi apie mano nėštumą - nei kaip jaučiuosi, nei kada gimdysiu, nei ko laukiamės, nieko nieko... Nesakau, kad man reikia dėmesio, rūpesčio, kažko perdėto, tiesiog visi šie dalykai parodo tikrą žmogaus nuomonę apie tave ir tavo pasirinkimą blush2.gif 4u.gif Man daug padėjo palaikymas čia, SM, ginekologės pasakymas, kad jei jau pastojau, tai nesu sena, taip pat VVT metu sutiktos poros, kurios buvo vyresnės nei mes 4u.gif Po to ir mano vyras pasijuto tvirčiau 4u.gif thumbup.gif Linkiu, kad ir jus suptų tik geranoriški žmonės, dalinantys jums tik šiltas ir geras emocijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 10 07, 08:12)
Be abejo, malonu, kai ir kiti džiaugiasi tavo džiaugsmu  4u.gif  Bet tuo pačiu tai yra labai geras testas pasitikrinti artimųjų, pažįstamų, draugų "tikrumą" - kiek jie nuoširdūs, kiek jie palaikantys ir kiek jie geranoriški.  ax.gif  Kaip minėjau, man dar kartą patvirtino mano turėtą nuomonę vyro pusbrolis. Taip pat viena kolegė, kuri sužinojusi apie mano nėštumą, tik prunkštelėjo ir  per 2 su virš mėnesio nė karto nėra nieko pasakiusi ar paklaususi apie mano nėštumą - nei kaip jaučiuosi, nei kada gimdysiu, nei ko laukiamės, nieko nieko... Nesakau, kad man reikia dėmesio, rūpesčio, kažko perdėto, tiesiog visi šie dalykai parodo tikrą žmogaus nuomonę apie tave ir tavo pasirinkimą  blush2.gif  4u.gif  Man daug padėjo palaikymas čia, SM, ginekologės pasakymas, kad jei jau pastojau, tai nesu sena, taip pat VVT metu sutiktos poros, kurios buvo vyresnės nei mes  4u.gif  Po to ir mano vyras pasijuto tvirčiau 4u.gif  thumbup.gif  Linkiu, kad ir jus suptų tik geranoriški žmonės, dalinantys jums tik šiltas ir geras emocijas  4u.gif


LT gimdyti visada yra blogai: tai per jauna, tai per sena, tai tas tai anas - pikti ir pavydus visada ras prie ko prikibti. lotuliukas.gif as gimdziau jauna,21, tai patikekit ko tik nesu girdejusi. viena ginekologe sugebejo net pravirkdyti. verysad.gif zodziu, svarbiausia yra palaikymas is vyro puses, sutarimas, o visa kita tik smulkmenos. dabar pagalvojau ir prisiminiau, jog mano aplinkoj daug vyresniu mamu, mociute paskutini pagimde 40, mano vyras gime anytai esant 39, o mano promociute rekordininke - pagimde 47m paskutini vaika is 6. 4u.gif tad linkiu visoms brandzioms nesciosioms - geru emociju ir lengvo laukimo smile.gif o uz 10 geru metu prisijungsiu ir as nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 10 07, 10:29)
LT gimdyti visada yra blogai: tai per jauna, tai per sena, tai tas tai anas - pikti ir pavydus visada ras prie ko prikibti. lotuliukas.gif as gimdziau jauna,21, tai patikekit ko tik nesu girdejusi. viena ginekologe sugebejo net pravirkdyti. verysad.gif zodziu, svarbiausia yra palaikymas is vyro puses, sutarimas, o visa kita tik smulkmenos. dabar pagalvojau ir prisiminiau, jog mano aplinkoj daug vyresniu mamu, mociute paskutini pagimde 40, mano vyras gime anytai esant 39, o mano promociute rekordininke - pagimde 47m paskutini vaika is 6.  4u.gif tad linkiu visoms brandzioms nesciosioms - geru emociju ir lengvo laukimo smile.gif  o uz 10 geru metu prisijungsiu ir as  nestuke.gif  lotuliukas.gif

Ačiū 4u.gif
Geri planai dėl nestuke.gif thumbup.gif Nepamiršk blush2.gif ax.gif 4u.gif Gal kur nors įsirašyk dešimtmečio planiorkę drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Viena pažystama kažkada pasakojo, kad ji bendradarbėm, nustebusiom ir aiksčiojančiom dėl jos vėlyvo nėštumo (45 m , ketvirtas vaikelis) pasakė, kad jaunam amžiuje pagimdo bet kuri piemenė, o jūs pagimdykit mano amžiuje tongue.gif Sakė nutilo ir jokių aikčiojimų nebebuvo biggrin.gif
Brandus amžius tai gražus amžius , matau tokias mamas ir visad pasidžiaugiu brandžia jų motinyste 4u.gif Gerų emocijų visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2014 10 07, 11:26)
Viena pažystama kažkada pasakojo, kad ji bendradarbėm, nustebusiom ir aiksčiojančiom dėl jos vėlyvo nėštumo (45 m , ketvirtas vaikelis) pasakė, kad jaunam amžiuje pagimdo bet kuri piemenė, o jūs pagimdykit mano amžiuje tongue.gif Sakė nutilo ir jokių aikčiojimų nebebuvo biggrin.gif
Brandus amžius tai gražus amžius , matau tokias mamas ir visad pasidžiaugiu brandžia jų motinyste 4u.gif Gerų emocijų visoms 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Pritariu. Beje, net atmetus tai, kad laukiuosi pati, kai matau šeimą, kur mamytė virš 40-ies laukiasi, eina susikibusi už rankyčių su vyru, kuris irgi atitinkamo amžiaus, šypsosi, spinduliuoja, švyti, tiesiog negaliu sakyti, kokia ji kvaila ar dar kokia (neigiamai), kad sugalvojo TOKIAME AMŽIUJE gimdyti. Man tai - nuostabu. Tikrai - pabandykit jūs tokiam amžiuj pagimdyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau, gal aš per gerai apie save galvoju, tačiau visai nejaučiu jokio komplekso prieš aplinkinius g.gif Ko bijau, tai dėl savo ir vaiko sveikatos. O visa kita ... Aš tiek esu mačius 40-mečių kurios taip net neatrodo. Mane pačią mergaite dažnai apšaukia biggrin.gif Be to, turiu jauną vyrą , dukrą pradinukę, nesijaučiu jokia sena.
Atsakyti
QUOTE(Ledinukų bateliai @ 2014 10 07, 12:08)
Nežinau, gal aš per gerai apie save galvoju, tačiau visai nejaučiu jokio komplekso prieš aplinkinius  g.gif  Ko bijau, tai dėl savo ir vaiko sveikatos. O visa kita ... Aš tiek esu mačius 40-mečių kurios taip net neatrodo. Mane pačią mergaite dažnai apšaukia  biggrin.gif Be to, turiu jauną vyrą , dukrą pradinukę, nesijaučiu jokia sena.

4u.gif 4u.gif aš tai taip manau, kad vaikas bet kuriame amžiuje atneša džiaugsmą ir laimę, 20 tau ar 40+, jei tik jo lauki. Taip ir reikia apie save ir kitus galvoti, kaip kad jūs galvojat wub.gif esu tiek daug pamokslaujančių senių 30-mečių ir jaunesnių mačiusi, kad tik laikykis tongue.gif

Beje, pas mus giminėje irgi dauguma moterų buvo "vėlyvieji obuoliukai", mano mamos mama savo vienintelį vaika - mano mamą 40+ gimdė, tėvo mama mano tėtės susilaukė, jei gerai pamenu, irgi apie 45 metus, jis buvo pagrandukas. Vienintelė anksti gimdžiusi buvo mano mama, todėl jai mano nėštumai keldavo susirūpinimą - juk taip vėlai, juk jau sunku, kūnas pavargęs.. g.gif Nuo ko gi jis taip pavargęs, tas mano kūnas, klausiu rolleyes.gif o ji vis tikriausiai pasigėdina atsakyti, kad senas ir ligotas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 10 07, 10:55)
Ačiū  4u.gif
Geri planai dėl  nestuke.gif  thumbup.gif  Nepamiršk  blush2.gif  ax.gif  4u.gif  Gal kur nors įsirašyk dešimtmečio planiorkę  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif


neimanoma pamirsti tokio noro. biggrin.gif butu tobula, jei iskart du butu. lotuliukas.gif 4u.gif mano pazistama turejo mergaite 18 metu, kai susilauke dvieju berniuku 41m. pavydziu baltai. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 10 07, 13:48)
neimanoma pamirsti tokio noro. biggrin.gif butu tobula, jei iskart du butu. lotuliukas.gif  4u.gif  mano pazistama turejo mergaite 18 metu, kai susilauke dvieju berniuku 41m. pavydziu baltai. 4u.gif  blush2.gif

Tikrai būtų tobula thumbup.gif Kai ėjau pirmai echo 8-ą savaitę, taip tikėjausi, kad pasakys "Dvynukai", deja, išgirdau - "Plaka viena širdutė, vaisius vienas". Bet ir tai super laimė, nors beprotiškai norėjau dvynukų, vardai jau 1,5 metų kaip dvynukams sugalvoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 10 07, 13:51)
Tikrai būtų tobula  thumbup.gif  Kai ėjau pirmai echo 8-ą savaitę, taip tikėjausi, kad pasakys "Dvynukai", deja, išgirdau - "Plaka viena širdutė, vaisius vienas". Bet ir tai super laimė, nors beprotiškai norėjau dvynukų, vardai jau 1,5 metų kaip dvynukams sugalvoti  4u.gif


o kokia nuomone del pametinuku? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 10 07, 14:04)
o kokia nuomone del pametinuku? 4u.gif  bigsmile.gif

Faina ir pametinukai. Aš vyrui sakau, kad "greitai greitai" reikia dar vieno leliaus, nes bus nuobodu, nebus su kuo žaist, bet jis mane ramina, nepasirašys dar...
Atsakyti