Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

na amzius yra nesvarbu 4u.gif taciau as uz tai, kad mama butu "jaunatvisko" mastymo 4u.gif turiu pazistama, kuria gimde ir augino mama beveik mano mociutes amziaus, tai ir iskiepijo savo dukrai visa ta senovini poziuri ir mastyma i gyvenima ir visa kita... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inna23: 19 gegužės 2011 - 21:04
as igi uz jaunus arba jaunatviskus tevelius drinks_cheers.gif
o jaunatviski ir 40-meciai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2011 05 07, 21:33)
Dėkui už palaikyma.. 4u.gif Na pirmas vaikas 4metu per mediku klaida tapo neįgalus[vandenia ne laiku pastebėjo ir užspaudė smegenis]..krito į koma,po operacijos ir komos prabudo neįgalus..per ilgai smegenis vanduo buvo užspaudes tai jos žuvo..JIS ARMINAS JAU 4METAI ANT PATALO..pats savim negali pasirupint..Tai įtare kad nuo kilnojimo vaiko...Labai apsidžiaugiau kai pastojau..kad dar turėsiu leliu...Bet po paskutiniu įvykiu Baisu..ir dėl saves ir dėl leliaus... verysad.gif

Baisu, kaip gali vienai šeimai taip nesisekti. Labai užjaučiu, viskas TURI būti gerai, jau užtektinai prisikentėjot, dabar viskas bus tik gerai.Laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man 37, nebuvau gimdziusi, taip jau susikloste.. planuoju pastoti siais metais, veliausiai kitu metu pradzioje.. ir nelabai del to jaudinuosi (kalbant apie mano amziu).. svarbiausia, kad vaikas gimtu sveikas..statistika yra statistika, bet pazistamu tarpe nemazai gimdziusiu po 36 metu ir visu vaikai gime sveiki, be apsigimimu... tikiuosi, viskas bus gerai ir man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 08 02, 14:33)
Man 37, nebuvau gimdziusi, taip jau susikloste.. planuoju pastoti siais metais, veliausiai kitu metu pradzioje.. ir nelabai del to jaudinuosi (kalbant apie mano amziu).. svarbiausia, kad vaikas gimtu sveikas..statistika yra statistika, bet pazistamu tarpe nemazai gimdziusiu po 36 metu ir visu vaikai gime sveiki, be apsigimimu... tikiuosi, viskas bus gerai ir man  4u.gif


Linkiu, kad išsipildytų tavo nestuke.gif svajonė. 4u.gif

Deja, po 35 metų padidėja rizika dėl Dauno sindromo, aš būtinai daryčiaus amniocentezę.
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2011 08 02, 14:47)
Linkiu, kad išsipildytų tavo  nestuke.gif  svajonė. 4u.gif

Deja, po 35 metų padidėja rizika dėl Dauno sindromo, aš būtinai daryčiaus amniocentezę.


labas Sella, seniai kalbejom smile.gif vis dar Romoje? smile.gif

nezinau, kol kas visos gydytojos pataria gimdyti, nes viskas ok, svaru, grazu..apie tyrimus niekas nekalba g.gif

siaip temos pavadinimas truputi keistokas smile.gif gal kokia 19 metu mergina sukure? g.gif senas zmogus yra po 70, nuo 60 skaitosi pagyvenes.. po 50 brandus amzius..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 02 rugpjūčio 2011 - 14:23
visoms labukas 4u.gif 4u.gif Pasidariau visus įmanomus tyrimus pas genetikus ir vandenu...jis geras ir pas mus bus mergaitė.. ax.gif Taip jaučiuos gerai,tik koja kairė tinsta[venos iššoko]..tai gulimas režimas iškėlus kojas..tepu LIOTONA..Liepė ginė..kažkiek nuima skausma ir tynima.. nestuke.gif pilvuko jau priaugau 10kg..mergina spardosi...
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 08 02, 15:20)
labas Sella, seniai kalbejom smile.gif vis dar Romoje?  smile.gif

nezinau, kol kas visos gydytojos pataria gimdyti, nes viskas ok, svaru, grazu..apie tyrimus niekas nekalba  g.gif

siaip temos pavadinimas truputi keistokas smile.gif gal kokia 19 metu mergina sukure?  g.gif  senas zmogus yra po 70, nuo 60 skaitosi pagyvenes.. po 50 brandus amzius..


Sveikute, šimtas metų drinks_cheers.gif gyvenu dabar Italijos geografiniame centre, turėtum žinoti kur jis yra mirksiukas.gif

Tai sekantys tyrimai bus kai jau lauksies leliuko. mirksiukas.gif

Aha, pavadinimas tai keistas ir įtariu, kad tikrai jauna forumietė šią temą užvedė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 02 rugpjūčio 2011 - 16:40
QUOTE(Sella @ 2011 08 02, 17:39)
Sveikute, šimtas metų  drinks_cheers.gif  gyvenu dabar Italijos geografiniame centre, turėtum žinoti kur jis yra  mirksiukas.gif

Tai sekantys tyrimai bus kai jau lauksies leliuko. mirksiukas.gif

Aha, pavadinimas tai keistas ir įtariu, kad tikrai jauna forumietė šią temą užvedė.


oi bijau, kad nesu tikra del to IT centro, pasufleruok smile.gif

matau, leliuko susilaukei? sveikinu!! 4u.gif

Atsakyti
Skaiciau tik temos pradzia. Kazkokia baisi ta dukra... Kai mano mamytei buvo tiek metu, as irgi kaip tik zengiau i pilnametyste. Esu vienturte ir kartais pajuokaudavom, kad as tai nieko pries dar broli ar sese turet smile.gif.

Ir jei butu nutikusi tokia laime mamai, tai buciau tikrai nuosirdziai apsidziaugus. O kad mama sena (salyginai, zinoma, nes man ir mano pensininke mamyte sena neatrodo smile.gif) - nedidele beda, kai yra suaugusi sese.
Atsakyti
Tema sena, bet ir aš iš aplinkinių pavyzdžių papasakosiu. Kaimynė 48m. sūnų gimdė, 5-tas vaikas, kiti jau suaugę, gyvena neblogai. Pagimdė l. lengvai vos ne per val. ir aplamai vėlai sužinojo, kad laukiasi - nieko nejautė iki ~5mėn dirbo, nėštumas lengvas smile.gif Visi džiaugiasi pagranduku, l. mylimas ir t.t., guvus vaikis, vis laukia kol mamos anūkėlė atvažiuos pažaisti biggrin.gif Absoliučiai visi vaikai gyvena atskirai, o dabar jau 6-metis sūnelis "padeda" malkas nešti, manau tikrai bus parama šiokia tokia tėvams. Ir viskas ten čiki ir dar namo paveldėtojas bus biggrin.gif
Taigi manau, nuo daug ko priklauso... Gal ir geriau jauniem vaikus gimdyti, bet ne visada taip susiklosto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intravert: 03 kovo 2012 - 10:10
Turiu klausimą - kas iš jūsų gimdė po 35 metų, ar darėte kokius genetinius tyrimus ar panašiai? ax.gif
Atsakyti