Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

QUOTE(Hacone @ 2011 03 28, 12:03)
koks baisus temos pavadinimas  smile.gif nesijauciu sena. nei kaip mama, nei kaip moteris.

pirmaji gimdziau 36, antraji - 38, laukiames treciojo. kai gimdysiu, busiu 41


Absoliuciai,pilnai sutinku su pirmu sakiniu.Ir su visu tuo,ka pasakete veliau. drinks_cheers.gif

Man be galo keista,kai kokia 35 metu moteris sako "kokia as jau sena"

Pirmaji gimdziau labai anksti,vos sulaukus 19....bet uztai ketvirtaji likus menesiui iki 43 gimtadienio.Abu su vyru negalim atsidziaugt dabar tuo begiojanciu zibureliu bigsmile.gif

Ir visi nesijauciam seni schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 03 28, 20:42)
Absoliuciai,pilnai sutinku su pirmu sakiniu.Ir su visu tuo,ka pasakete veliau. drinks_cheers.gif

Man be galo keista,kai kokia 35 metu moteris sako "kokia as jau sena"

Pirmaji gimdziau labai anksti,vos sulaukus 19....bet uztai ketvirtaji likus menesiui iki 43 gimtadienio.Abu su vyru negalim atsidziaugt dabar tuo begiojanciu zibureliu  bigsmile.gif

Ir visi nesijauciam seni  schmoll.gif


O kaip as dziaugiuosi uz jus!!! 4u.gif Ir uz jusu drasa. Sekmes jums visiems thumbup.gif
Siaip tai mielu noru uzvesciau pasnekesiu tema besilaukiancioms, kurioms apie 40. Mums nereiktu diskutuoti apie tai, ar, pvz, nesciajai trukdo auskaras bamboje. O gal klystu? Tada labai atsiprasau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as tai manau, kad nei viena nesijaucia sena, kol yra senesniu....nera, kad suejo 30 ir jau sena, suejo 40 - o jau as sena biggrin.gif Kiti zmones tik gali pasakyti sena ar nesena atrodai ar pagal elgesi
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2011 04 08, 11:51)
O kaip as dziaugiuosi uz jus!!!  4u.gif Ir uz jusu drasa. Sekmes jums visiems  thumbup.gif


Siaip tai mielu noru uzvesciau pasnekesiu tema besilaukiancioms, kurioms apie 40. Mums nereiktu diskutuoti apie tai, ar, pvz, nesciajai trukdo auskaras bamboje. O gal klystu? Tada labai atsiprasau  lotuliukas.gif


Nu kokia jau cia ta drasa...baikit irnesakyk.gif
uz dziugesi ir palinkejimus,aciu!

Gal norit ateit pas mus cia:

http://www.supermama...howtopic=720731
"Vyresniu" mamu tema.Gal ir jus rasit artimu jums temu.
Cia mes buvom nescios,dabar daugelis su mazyliais.Viena nestuke.gif dar turim.

Bet siaip tai idomiau,negu ten kokiu spaliuku,lapkritinuku,ar....dar kokiu -"ku" nestukiu temoj,kur pagrindinis kontingentas jaunu,pirmakarciu.Dazniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 04 08, 17:03)
Nu kokia jau cia ta drasa...baikit irnesakyk.gif
uz dziugesi ir palinkejimus,aciu!

Gal norit ateit pas mus cia:

http://www.supermama...howtopic=720731
"Vyresniu" mamu tema.Gal ir jus rasit artimu jums temu.
Cia mes buvom nescios,dabar daugelis su mazyliais.Viena  nestuke.gif dar turim.

Bet siaip tai idomiau,negu ten kokiu spaliuku,lapkritinuku,ar....dar kokiu -"ku" nestukiu temoj,kur pagrindinis kontingentas jaunu,pirmakarciu.Dazniausiai  smile.gif

aciu! butinai uzsuksiu smile.gif
Atsakyti
LABUKAS.. 4u.gif MAN 40M IR AŠ JAU 6SAVAITĖS KAIP NĖŠČIA..Nesijaučiu per sena,viena vaika jau auginu 8metu berniuka..labai norėjau daugiau vaiku ir kai jauna buvau bet nesisekė...Daba džiaugiuos...Mes su drauge pasijuokiam pirmus vaikus pagimdėm vienais metais[mes vienmetės]Ji daba jau kaip 3metai gyvena Anglijoj...ir sausi po savo 41gimtadienio pagimdė antra mergaite..sakė labai laiminga..o aš tik nesenai sužinojau kad nėščia..Tai ji ir juokias Kaip mes gi kaip sesės ir vaikus turim gimdyt vos ne kartu... lotuliukas.gif SĖKMĖS..
Atsakyti
Pirmąją dukrą pagimžiau 27. Paskutinę-41. Iš pradžių tikrai stresavau. Bet dabar dėkoju Dievui, kad ją turiu. Sakiau ir sakysiu- Dievas geriau žino, ką daro. O ir patarlė sako: Duoda-imk.
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2011 04 10, 15:58)
LABUKAS.. 4u.gif MAN 40M IR AŠ JAU 6SAVAITĖS KAIP NĖŠČIA..Nesijaučiu per sena,viena vaika jau auginu 8metu berniuka..labai norėjau daugiau vaiku ir kai jauna buvau bet nesisekė...Daba džiaugiuos...Mes su drauge pasijuokiam pirmus vaikus pagimdėm vienais metais[mes vienmetės]Ji daba jau kaip 3metai gyvena Anglijoj...ir sausi po savo 41gimtadienio pagimdė antra mergaite..sakė labai laiminga..o aš tik nesenai sužinojau kad nėščia..Tai ji ir juokias Kaip mes gi kaip sesės ir vaikus turim gimdyt vos ne kartu... lotuliukas.gif SĖKMĖS..


labas! ot tai mes panasios su tavim dabar mirksiukas.gif man dabar 8 savaites smile.gif mums su vyru taip sekasi, kad tik nepasisaugom kokia diena, tai ir turim. is karto! doh.gif visus tris kartus taip buvo. zmones bando menesiais, metais. jaunos poros stengiasi, gydosi. o cia.. tai kaip gali nesidziaugt, kaip gali negimdyt???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 13 balandžio 2011 - 11:57
QUOTE(Hacone @ 2011 04 13, 11:55)
labas! ot tai mes panasios su tavim dabar  mirksiukas.gif man dabar 8 savaites  smile.gif mums su vyru taip sekasi, kad tik nepasisaugom kokia diena, tai ir turim. is karto!  doh.gif visus tris kartus taip buvo. zmones bando menesiais, metais. jaunos poros stengiasi, gydosi. o cia.. tai kaip gali nesidziaugt, kaip gali negimdyt???

Ech o mes bandom bandom ir niekaip schmoll.gif Pavydziu Jums, nes apsisaugoti labai norint tikrai galima, bet kai pasakai, kad nezinai kaip naudotis prezervatyvu ir per 10 m. nesusilauki vaikuciu... cia jau ne kas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 13 balandžio 2011 - 21:22
Na tema pavadinta doh.gif doh.gif O jeigu jau taip...

Jei esate nestuke.gif tai tikrai ne sena thumbup.gif thumbup.gif

Linkiu sekmingu susitikimu su mazyliais wub.gif wub.gif

uzbegau nes suintrigavo pavadinimas rolleyes.gif

pati vis pamastau pamastau apie nestuke.gif bet matyt savo noru niekaip schmoll.gif o jei jau taip nutiktu tai tik wub.gif wub.gif butu wub.gif
Atsakyti
pavadinimas ziaurus..nebuna per senu nesciuju doh.gif manau gimdymui nera amziaus ribu jei tik leidzia mamytes savijauta thumbup.gif kai pvz mano mamyte ir trecio vaiko butu susilaukus ir ketvirto, bet deja sveikata nebelaidzia..
ir siaip man lb grazu kai moteris laukiasi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2011 04 13, 11:55)
labas! ot tai mes panasios su tavim dabar  mirksiukas.gif man dabar 8 savaites  smile.gif mums su vyru taip sekasi, kad tik nepasisaugom kokia diena, tai ir turim. is karto!  doh.gif visus tris kartus taip buvo. zmones bando menesiais, metais. jaunos poros stengiasi, gydosi. o cia.. tai kaip gali nesidziaugt, kaip gali negimdyt???

Labukas,na mes ir nesisaugojom ir neplanavom kas stebuklas dar pas mus tas įvyks..jau buvau pas genetika Kaune Serapina...tai paaiškino kas ir kur,o tyrimus galės tik daryt kai bus 11savaitė...Tai pasiliko korta pas save ir liepė usiregistruot kita savaite...nes eilės mėn pas ji..Fainas gydytojas..taip kraujo ir kiti bendri tyrimai geri.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Apetitas didelis,greit pavargstu na normalus nėštumas,taip pasakė.. blush2.gif
Atsakyti