Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

Sabare, taip ir neatsaket ka spejate ismokti per "pora valandu per savaite"?
Atsakyti
Mes turime tėtį wink.gif kuris taip PAT buna namie wink.gif ir yra igalus pabūti su vaikuciu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarabe: 21 vasario 2011 - 00:03
QUOTE(Sarabe @ 2011 02 21, 01:03)
Mes turime tėtį wink.gif kuris taip PAT buna namie wink.gif ir yra igalus pabūti su vaikuciu rolleyes.gif


saunu. Bet raset kad mokotes ir atskirai nuo vaiko praleidziat pora val per sav. Ka Jus spejat ismokt per tas valandas? I viena paskaita nuvaziuot?
Atsakyti
Taigi smile.gif))))) jus nežinote jokių aplinkybių,o kabinejates prie žodžiu doh.gif aš mokausi namie,neakyvaizdiniu kartu su vyru studijuojam ta pati,aš tik į egzus vaikstau smile.gif vyras spėja ir dirbti ir mokytis,o aš ką,negaliu? O tai jau negaliu išeiti į egzus?jei ir ilgiau butų,kad ir po 2 val per diena ,jau čia skriauda nereali jums 4u.gif Visur kur įmanoma ir kiek įmanoma būnu su savo vaiku smile.gif esu puiki mama,o jus nepavydekite ir nepulkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarabe @ 2011 02 21, 01:25)
Taigi smile.gif))))) jus nežinote jokių aplinkybių,o kabinejates prie žodžiu  doh.gif  aš mokausi namie,neakyvaizdiniu kartu su vyru studijuojam ta pati,aš tik į egzus vaikstau smile.gif vyras spėja ir dirbti ir mokytis,o aš ką,negaliu? O tai jau negaliu išeiti į egzus?jei ir ilgiau butų,kad ir po 2 val per diena ,jau čia skriauda nereali jums  4u.gif  Visur kur įmanoma ir kiek įmanoma būnu su savo vaiku smile.gif esu puiki mama,o jus nepavydekite ir nepulkite smile.gif


Ko butent as jums turiu pavydet? As tik klausiu, o jums visur puolimas vaidenasi. Ir prie ko cia "skriauda man"? As gi ne jusu vaikas. g.gif

Tai vyras i paskaitas eina uz abu?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2011 02 21, 02:30)
Ko butent as jums turiu pavydet? As tik klausiu, o jums visur puolimas vaidenasi. Ir prie ko cia "skriauda man"? As gi ne jusu vaikas.  g.gif

Tai vyras i paskaitas eina uz abu?



man patiko thumbup.gif
xi xi xi xi xi
Atsakyti
Taip,eina wink.gif o ką? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarabe @ 2011 02 21, 02:02)
Taip,eina wink.gif o ką? mirksiukas.gif


sauniai sugalvota thumbup.gif Tikrai geras budas derint mokslus ir vaika. Bent jau cia tikrai geriau nei skolintis medziaga is mazai pazistamu kursiokiu.

Tik truputi keista kad paskaitu lankymas nera privalomas. Jei ne paslaptis ka/ kur mokotes?
Atsakyti
mergaites, man atrodo jau ne "i tema" pradejot diskutuot.... g.gif
Atsakyti
Kodel ne i tema? Labai jauna mama nuo labai senos (na, 40+) ir skyriasi tuom, kad vaiko su mokslais derint nereikia. Tai ir diskutuojam.
Atsakyti
Važinėja į Romeri smile.gif Vaikščioti būtinai tikrai nereikia,nors aš kartais būnu,svarbu į egzus ateiti ir išlaikyti smile.gif
Papildyta:
Kaip piktai vakar rasiau biggrin.gif biggrin.gif labai pikta buvau,nepykit biggrin.gif danti šiandien susitvarkiau tai jau patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Na tikrai super sugalvota thumbup.gif O studijoji nes vyras ten studijoja ar ir pati butum ta pasirinkus?
Atsakyti