Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona

As irgi labai pritariu del sito apzvalginio autobuso patogumo. Kadangi Barselonoj praleidau tik viena pilna dienele, tai nusipirkom bilieta ir is triju galimu apzvalgos ratu apvaziavom tik du:) bet ir tai, pabaigoje jau niekur nebelipome, nes laikas spaude ir vos spejom i paskutini autobusa bigsmile.gif Gal but pradzioj per daug atsipalaidave ir susizaveje kiekviena smulkmena vaiksciojome rolleyes.gif todel ir to laiko sugaisome daug.. Bet siaip pati mintis labai super, tikrai rekomeduoju pasinaudoti siais puikiaisiais autobusais.. Ir geriau jau skirkit sitam reikalui dvi dienas.. Pasilikite bent valandele laiko Park Guel aplankyti, labai suzavejo mane jis thumbup.gif Ech.... kaip faina Ispanijoj!!!
Atsakyti
QUOTE
Kiek teko girdeti atsiliepimu apie akvariuma Barselonos, tai didzioji dalis buvo gana skeptiski, na nebt turite vaiku tai tada gal ir verta, jiems bent bus idomu...nieko t en kazkokio ipatingo nera...


Būsim keturi suaugę ir trys vaikai kuriems apie 7m.Tai juos norėtume nuvesti, juo
labiau jeigu bilietai po 1,5euro thumbup.gif .Ir įdomu kiek tam akvariumui laiko skirt
reiktų g.gif .Nes laiko kaip ir nelabai daug turėsim.Gyvensim savaitę apie 120km.
nuo Barcelonos, tai planavom joje praleisti vieną dieną,o per kitas aplankyt
Montserrat,Girona ir Dali muziejų.Bet pasiskaičius įspūdžius atrodo ,kad į
Barceloną reiks atvažiuot ir antrą dieną.Nors reikia dar ir pliaže pagulėt tongue.gif , jeigu
geras oras bus.Nes atostogausim gegužės 19-26d.
Atsakyti
QUOTE(eugenija @ 2007 03 05, 09:02)
Kiek  teko  girdeti  atsiliepimu  apie akvariuma Barselonos, tai  didzioji  dalis buvo  gana skeptiski,  na nebt turite vaiku tai tada gal ir verta, jiems bent bus idomu...nieko t en kazkokio ipatingo  nera...

QUOTE(edida @ 2007 03 05, 21:00)
Būsim keturi suaugę ir trys vaikai kuriems apie 7m.Tai juos norėtume nuvesti, juo
labiau jeigu bilietai po 1,5euro thumbup.gif .Ir įdomu kiek tam akvariumui laiko skirt
reiktų g.gif .Nes laiko kaip ir nelabai daug turėsim.Gyvensim savaitę apie 120km.
nuo Barcelonos, tai planavom joje praleisti vieną dieną,o per kitas aplankyt
Montserrat,Girona ir Dali muziejų.Bet pasiskaičius įspūdžius atrodo ,kad į
Barceloną reiks atvažiuot ir antrą dieną.Nors reikia dar ir pliaže pagulėt tongue.gif , jeigu
geras oras bus.Nes atostogausim gegužės 19-26d.

Buvau praietą savaitą tame akvariume. Tikrai nusivyliau. Tikėjausi kažko įspūdingesnio. Ten apžiūrėti 2 kartus man užteko valandos (turėjau paskirtą pasimatymą, neturėjau kur dėtis ir apėjau antrą kartą). O kainos suagusiam 15,50 EUR, o vaikam apie 12 EUR. Daug eksursijų, vaikai krykštauja, manau jiems patiks, bet man tai ne.
Girona fainas miestelis, jam apžiūrėt mums prireikė pusdienio.
Atsakyti
Taip ir nesupratau,ar yra nuolaida i Akvariuma ( sunui labai aktualu,nori raja pamatyt;) ),jei perki bilietus i apzvalgini autobusa? ir kokie atsiliepimai apie muziejus?mane domina J.Miro,Modernaus meno?Gal buvote,ka patartumete? Dekui.
Atsakyti
QUOTE(NY usa @ 2007 03 06, 10:10)
Taip ir nesupratau,ar yra nuolaida i Akvariuma ( sunui labai aktualu,nori raja pamatyt;) ),jei perki bilietus i apzvalgini autobusa? ir kokie atsiliepimai apie muziejus?mane domina J.Miro,Modernaus meno?Gal buvote,ka patartumete? Dekui.


Tai yra nuolaida 1,50€, o ne kaina. Iš kainos atimkite 1,50€ ir žinosit kiek kainuos.
Atsakyti
QUOTE(NY usa @ 2007 03 06, 09:10)
Taip ir nesupratau,ar yra nuolaida i Akvariuma ( sunui labai aktualu,nori raja pamatyt;) ),jei perki bilietus i apzvalgini autobusa? ir kokie atsiliepimai apie muziejus?mane domina J.Miro,Modernaus meno?Gal buvote,ka patartumete? Dekui.


Vat J.MIRO muziejus superinis thumbup.gif thumbup.gif buvau i ji uzlekusi labai trumpam, bet patiko thumbup.gif
dar noreciau rekomenduoti netoliese J.Miro muziejaus esanti restoraneli, su autobusiuku atvaziuoji iki J.Miro, apeini ten, tada dar kyli i kalna po kaire puse apie 5- 10min pestute, ir po kaire bus olimpinis restoranelis, pastatytas olimpijadai, super thumbup.gif maistas thumbup.gif , aptarnavimas thumbup.gif o jau apie vaizda atsiverainti pro langus, arba sedint terasoje, nereikia ir pro stikla ziureti, vaizdas i Barsos panorama .. truksta zodziu... kiek akis aprepia visur Barsa, nuo kaires iki desines, su visomis iskiliuomis vietomsi, su Sanraga familia, Piestuku (dangoraiziu ) ir t.t.... tikrai super thumbup.gif
o isejus visai netoliese po desine jau kelio puse, yra Olimpinis stadionas, radijoar tv tas bokstas antena, grazu.. o vyrams labai aktualu atsizymeti stadiono fone biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Giita @ 2007 03 06, 09:35)
Laba.

Po savaites busiu Ispanijoj. Gal kas buvot Rondoj, Tarifoj, Granadoj, Gibraltare? Nes butent tose vietose busiu



va va man irgi idomu apie siuos miestelius kazka suzinoti, nes geguzes 19-29 busiu ten biggrin.gif
as bent esu girdejusi kad Ronda tiesiog butina aplankyti biggrin.gif
ir svaigstu kaip noriu pamatyti Alhambra (berods taip rasisi) Granadoje biggrin.gif
na pasidalinkite ispudziais ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai yra nuolaida 1,50€, o ne kaina. Iš kainos atimkite 1,50€ ir žinosit kiek kainuos.


Dėkui. Tą ir norėjau sužinoti,nes labai jau pigiai išeitų.Nors aš supratau kitaip. g.gif
Čia jei kam įdomu visas nuolaidėlių sąrašas kai naudojiesi tais turistiniais
autobusais.
http://www.tmb.net/e.../descomptes.jsp
Atsakyti
Kiek skaičiau šią temą, supratau, kad į Barseloną visi skrendate. O kaip dėl kelionės savo auto? Niekas nebandėte? O dėl nakvynės privačiam sektoriuje priemiestyje? Visi minite tik viešbučius...
Atsakyti
QUOTE(Tiramiska @ 2007 03 12, 10:25)
Kiek skaičiau šią temą, supratau, kad į Barseloną visi skrendate. O kaip dėl kelionės savo auto? Niekas nebandėte? O dėl nakvynės privačiam sektoriuje priemiestyje? Visi minite tik viešbučius...

Mes planuojame šią vasarą būtent važiuoti automobiliu į Barseloną.Susiradau neblogą kempingą už priimtiną kainą.Viešbučiai nevilioja,maloniau arčiau gamtos,kai jūra už 50 m.,šalia baseinas,o vakare gali šašlykiuką pasikepti (kaip tikri lietuviai).Privačiame sektoriuje sudėtingiau.Gali vietoje pavaikščiojęs po kurortinį miestelį pasidairyti.Jie ant langų uždeda skelbimus,kad išnuomoja.Bet dažniausiai šeimininkai gyvena kitame mieste,moka tik ispanų kalbą ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Tiramiska @ 2007 03 12, 20:00)
fju...nusiraminau. Maniau, kad mes vieni tokie trenkti: norim važiuoti, kai visi normalūs žmonės skrenda.
Beliko kurortini miestelį išsirinkti  smile.gif
Vat vat, Prancūzija skamba viliojančiai.  rolleyes.gif


As save priskiriu prie normaliu zmoniu ax.gif . Sakyciau,su masina patogiau,pamatai grazius vaizdus - sustoji, nori ilgiau pabut tam tikroj vietos - niekas neskubina taves.Pats sau ponas ax.gif . Kiek nori,tiek vyno prisiperki (kiek i lektuva gali pasiimti?Buteli?Du?) biggrin.gif As uz vaziavima su savo masina! 4u.gif

Daugiau apie lavandas galima paskaityti cia:

http://www.francemon.../0606/index.php

Atsakyti
as irgi keliavau su masiniuku i Barselona, Valensija, Andora, kelione ispudinga bet ir varginanti, vaziuojant masina siulau vaziuoti prancuzijos pietine pakrante, kelias sunkus, vingiuotas, painus bet ispudingos grozio. O Barselona wub.gif
Valensija man tokio ispudzio nepaliko.
Atsakyti
QUOTE(nataR @ 2007 03 12, 12:25)
Mes planuojame šią vasarą būtent važiuoti automobiliu į Barseloną.Susiradau neblogą kempingą už priimtiną kainą.Viešbučiai nevilioja,maloniau arčiau gamtos,kai jūra už 50 m.,šalia baseinas,o vakare gali šašlykiuką  pasikepti (kaip tikri lietuviai).Privačiame sektoriuje sudėtingiau.Gali vietoje pavaikščiojęs po kurortinį miestelį pasidairyti.Jie ant langų uždeda skelbimus,kad išnuomoja.Bet dažniausiai šeimininkai gyvena kitame mieste,moka tik ispanų kalbą ir t.t



o koki kempinga pasirinkai? 4u.gif mes irgi kazka panasaus mastom thumbup.gif
Atsakyti