Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Jota @ 2009 01 16, 22:04)
Neseniai ir aš Kretos nuotraukas pasklaidžiau, smagu... Mielai dar kokį kartą antrą, trečią apsilankyčiau  bigsmile.gif

Turiu klausimą šiek tiek ne į temą...
Tarkime, žmogui pasas galiot baigia rugpjūtį, o birželį nori vykti į užsienį, ar neiškils problemų? Pamenu, kad pasas lyg ir turėtų galioti bent pusę metų iki kelionės pradžios/pabaigos, bet nesu tikra kaip iš tikrųjų.

Tai Jūs esate viškai teisi, pasas privalo galioti 6 mėn po kelionės pabaigos. Rezultate galite likti lietuvoje... Bet jei susiruošėte į Kretą ir turite asmens tapatybės kortelę, tai ji tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 01 22, 16:41)
Gal dar kas skaite knygu apie Kreta..butu idomu dar ka nors paskaityti bigsmile.gif kazkada buvo diskutuota,bet.....jau nebepamenu,kurioje temoje ax.gif


Taip, iš tikrųjų apie tokias knygas kalbėta biggrin.gif
Gali dar išbandyti "Nebyli vandenų gelmė: Tasulės pagrobimas" (autorė Rhea Galanaki), leidimo metai 2008, leidykla: Tyto alba. Veiksmas vyksta irgi Kretoje mirksiukas.gif

Atsakyti
Udriau tikrai užtenka tik asmens tapatybės kortelės į Kretą skrendant? O aš jau ruošiausi tam reikelui pradėt pasą užsisakinėt. Super, jei užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2009 01 28, 12:36)
Udriau tikrai užtenka tik asmens tapatybės kortelės į Kretą skrendant?  O aš jau ruošiausi tam reikelui pradėt pasą užsisakinėt. Super, jei užtenka  smile.gif

Uztenka 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas gali suteikti info apie si Lyda Horizon Aparthotel ... 4u.gif Reiketu lietuvaiciu nuomoniu, gal kas yra buve? ax.gif
Atsakyti
Patarkite prašau, kas geriau Kreta ar Kipras? Neapsiprendžiu... blush2.gif Kokie vieno ir kito privalumai ir trūkumai? Norisi polsinės kelionės aplankant istorines vietas + aktyvaus poilsio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 02 02, 16:06)
Patarkite prašau, kas geriau Kreta ar Kipras? Neapsiprendžiu... blush2.gif Kokie vieno ir kito privalumai ir trūkumai? Norisi polsinės kelionės aplankant istorines vietas + aktyvaus poilsio.  smile.gif

Na istorinių vietų tai tikrai daugiau Kretoj. Ten vargiai net is spėsit apvažiuot viską per vieną kelionę.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 02 02, 17:06)
Patarkite prašau, kas geriau Kreta ar Kipras? Neapsiprendžiu... blush2.gif Kokie vieno ir kito privalumai ir trūkumai? Norisi polsinės kelionės aplankant istorines vietas + aktyvaus poilsio.  smile.gif


buvau ir ten, ir ten, bet visgi siulyciau gal kreta.. nors abi salos patiko, bet kreta man paliko didesni ispudi : istoriniai objektai, labai grazus miestai,miesteliai, netgi gamta grazesne man buvo... zinoma kiekvienam savaip, bet jeigu man reiktu rinktis , tai rinkciausi kreta...+ is ten ir i santorina nuplaukti dienelei galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anafi: 03 vasario 2009 - 12:07
mes siemet irgi planuojam su vaiku i Kreta 4u.gif
gal kas galit gera viesbuti rekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2009 02 03, 11:37)
mes siemet irgi planuojam su vaiku i Kreta  4u.gif
gal kas galit gera viesbuti rekomenduot?

praeitais metais buvome su sunum-Iberostar Creta Panorama...puikus viesbutis,didele teritorija,malonus,paslaugus personalas,gausus maisto pasirinkimas,labai patiko is Novaturo aukle,uzsiimanti su vaikais ir animatoriai puikus,ko tik vaikams neprigalvodavo, thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 03 vasario 2009 - 14:05
Ačiū labai atsakiusiems 4u.gif , apsiprendžiau vistik, kad pirma aplankysime Kretą. smile.gif

Beje, taip pat įdomu, kokį viešbutį geriausia rinktis. Kadangi važiuosim su mažu vaiku, tai domina minimum 3*, optimalu jei 4*.

Kur geriausia apsistoti renkantis regioną/miestą? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti