Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(dovaite @ 2008 10 17, 08:49)
O man Lina irgi patiko, linksma, bendraujanti ir tikrai daug žino smile.gif

Jei gerai pamenu ir pas mus buvo Lina...na,kad bendraujanti tai taip,bet,kad kazka daug zinanti,tai nepasakyciau.........musu atsivezta zemelapiu labai susidomejo,uzsirase pavadinima,o siaip tai,kad kazka idomaus pasakyti,na tie patys pliki faktai,pagrindiniai dalykai,ka manau zino visi,nors kiek prieinantys prie interneto..bet idomybiu jokiu tai ne schmoll.gif pvz paklausem,kur butu galima(kurioje salos puseje) rasti papludymiu,kur nera zmoniu,arba ju buna mazai..na atsakymas buvo....na kad tokiu nera,visur daug zmoniu biggrin.gif na radome ir ne viena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 10 17, 15:32)
Jei gerai pamenu ir pas mus buvo Lina...na,kad bendraujanti tai taip,bet,kad kazka daug zinanti,tai nepasakyciau.........musu atsivezta zemelapiu labai susidomejo,uzsirase pavadinima,o siaip tai,kad kazka idomaus pasakyti,na tie patys pliki faktai,pagrindiniai dalykai,ka manau zino visi,nors kiek prieinantys prie interneto..bet idomybiu jokiu tai ne schmoll.gif pvz paklausem,kur butu galima(kurioje salos puseje) rasti papludymiu,kur nera zmoniu,arba ju buna mazai..na atsakymas buvo....na kad tokiu nera,visur daug zmoniu biggrin.gif na radome ir ne viena thumbup.gif



Vat butent, man irgi susidare vaizdas, kad bendrauti buvo linkus tik apie Novaturo organizuojamas ekskursijas - kokios jos puikios. Visais kitais klausimais.... nieko doro nesuzinojom. Bet, aisku, kadangi mes pasiruose nuvaziavom, tai nelabai ir pasigedom tos pagalbos.
Atsakyti
Pakuzdekit koks oras Kretoj? ax.gif Ps mus brr... Gal dar kokia foto galit parodyt, kreipiuos i ten bunancias.
Atsakyti
Aš grįžau iš Kretos sekmadienį, vėlai vakare. Tai palikau thumbup.gif orą. Buvo +25-+27 sekmadienį, bet aplamai praeitą savaitę buvo apie +23, saulėta ir šilta lotuliukas.gif .


Papildyta:
Aš įdėčiau porą nuotraukyčių, bet mano žinučių kiekis neleidžia. Visaip bandžiau, bet neišeina verysad.gif .

Čia įkėliau nuotraukytės. Buriau, buriau ir priburiau. ax.gif

http://public.fotki....picture007.html
Atsakyti
o šis vaizdelis... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tema, kaip matau, truputi apmire. Mes su MB jau planuojam kelione kitiems metams blush2.gif . Tik niekaip neapsisprendziam. Labai jau mus Kreta pakerejo, nors tuo paciu norisi ir kazka naujo pamatyti biggrin.gif . Tai svarstom, gal i kokia Rodo sala palekti... Gal esat buve ir galit palyginti su Kreta? Verta, neverta, panasumai, skirtumai ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Velniai žino... Buvau ir ten ir ten. Vis tik greičiausiai grįžčiau į Kretą nei į Rodą. Kažko tam Rodui trūksta, kad linktų grįžti... Bet va į Rodą verta keliauti dėl kitų priežaščių - iš ten lengvai pasiekiamos mažos graikiškos salos, Kaip Tilos, Chalki ir kitos. Va tai gal būt ir kitais metais padarysiu...
Atsakyti
Gryšim į Kretą. Vėl aplankysim laukinius papludymius. bigsmile.gif Jei kas važiuosit, galėsiu duoti jų koordinates. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
pisiminkim.....
user posted image
akys trokšta senai pamiltų vaizdų
Atsakyti
Sveiki! Linkėjimai visiems iš žiemiškos Kretos.. biggrin.gif čia viskas visai kitaip nei vasarą... bet apelsinai nuostabūs... wub.gif

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2009 01 11, 15:42)
Tik gaila, kad balandį dar neskraido agentūros  smile.gif Taip norėtųsi per Velykas nuskrist...  wub.gif Iš vis, Kreta man jau sapnuotis pradėjo laugh.gif

per Velykas iš LT dar tikrai neskraidys. Reik skrist arba savarankiškai, arba per vokiečius/britus.. mirksiukas.gif

QUOTE(berna @ 2009 01 11, 16:08)
Balandį dar neskraidina??? verysad.gif o aš jau maniau lėkti...

lietuviai tik nuo gegužės paprastai skraidina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 13 sausio 2009 - 17:45
Ką tik perskaičiau Viktorijos Hislop romaną „Sala“ apie Spinalongos salą Kretoje ir užsimaniau dar kartą ten nuvykti. Rekomenduoju ypač tiems, kurie ruošiasi aplankyti šią išskirtinę salą.
Atsakyti
Neseniai ir aš Kretos nuotraukas pasklaidžiau, smagu... Mielai dar kokį kartą antrą, trečią apsilankyčiau bigsmile.gif

Turiu klausimą šiek tiek ne į temą...
Tarkime, žmogui pasas galiot baigia rugpjūtį, o birželį nori vykti į užsienį, ar neiškils problemų? Pamenu, kad pasas lyg ir turėtų galioti bent pusę metų iki kelionės pradžios/pabaigos, bet nesu tikra kaip iš tikrųjų.
Atsakyti